×

Prawo do informacji rażąco naruszone

  • 10.05.2019, 21:25
  • Mariusz Strzepek
Prawo do informacji rażąco naruszone
 Wojewódzki Sąd Administracyjny w Łodzi uznał, że Wójt Gminy Inowłódz rażąco naruszył prawo - informują aktywiści protestujący przeciwko Spalskiemu Hubertusowi. Chodzi o nieudostępnienie dokumentów związanych z organizowanymi polowaniami zbiorowymi.

- Przed zeszłorocznym Hubertusem Spalskim nie odnaleźliśmy na stronie Gminy Inowłódz wszystkich wymaganych prawem obwieszczeń informujących o polowaniach zbiorowych, odbywających się w publicznych lasach. W ramach działań Koalicji Niech Żyją chcieliśmy uzyskać od Wójta Gminy Inowłódz dokumenty potwierdzające, że te polowania odbywają się legalnie - najpierw osobiście od wójta Kąckiego, potem pisemnie w trybie ustawy o dostępie do informacji publicznej. Niestety, wójt zignorował wszystkie nasze pisma w tej sprawie - twierdzą aktywiści

Ostatnio Wojewódzki Sąd Administracyjny w Łodzi uznał, że Wójt Gminy Inowłódz rażąco naruszył prawo i nakazał mu zrealizowanie wniosku o udostępnienie informacji w ciągu 14 dni.  

 

 

Polecamy Protestowali przeciw zabijaniu zwierząt

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ajdejano
Ajdejano 15.05.2019, 18:10
Do Pana Wójta Gminy Inowłódz: Bogdan, olej tych wszystkich: tzw. "aktywistów", tzw. "zielonych: i wszelkie inne badziewie. Jak Ciebie znam - to na pewno tak zrobisz.
Pozdrawiam.
Ziobro
Ziobro 15.05.2019, 22:12
Bogdan, olej wyrok sądu!
Ajdejano
Ajdejano 11.05.2019, 13:26
Tak, ta.... : chciałbym widzieć tę większość tych "aktywistów" - weganów.
A poza tym: jaka to jest ta zabójcza "większość" - 51%, 81%, a może 91%??? Prowadzicie jakieś statystyki tych wegan i na tej podstawie piszesz : "większość" ???
Ogólnie: śmiech na sali.

Do "Obywatela": jak pisałeś te swoje wypociny, to nic wcześniej nie "łyknąłeś" ???
Dużo zdrówka życzę.

PS. A dzikie zwierzęta i tak będą tłuczone przez różne koła łowieckie. A te koła skupiają w 95%: byłych milicjantów, obecnych policjantów, prokuratorów, sędziów, byłych "działaczy" pzpr, obecnych działaczy różnego koloru, itp., itd.
I można tym różnym "myśliwym" nadmuchać.
Oni (ja też) śmieją się z takich durnowatych "aktywistów" i z zielonych. Oni (ja też) uważają tę swołocz za zwykłe zło dla normalnych ludzi.
Tak więc, nie podniecajcie się nadmiernie, bo wam żyłka pęknie.
a21
a21 11.05.2019, 21:51
a co jest dziwnego w tym, że dużo ludzi jest weganami? w XXI wieku? gdzie Pan żyje?
...)
...) 14.05.2019, 06:43
a co jest dziwnego w tym, że dużo ludzi jest myśliwymi ...to jest zgodne zprawem
Ajdejano
Ajdejano 10.05.2019, 21:49
Zdecydowanie popieram i bronię Wójta i jestem zdecydowanie przeciw tzw. "aktywistom".
Oni są takimi "aktywistami" jak i ja: najchętniej na obiad wpier....by schabowego w panierce, czyli schabowego z również zabitej świni.
Kompletna żenada.
Obywatel
Obywatel 11.05.2019, 06:57
Jeżeli udzielenie informacji zgodnie z ustawą o dostępie do informacji publicznej to problem to znaczy że jest coś do ukrycia .Mam nadzieje że w każdym urzędzie zostaniesz tak potraktowany Ajdejano jak Wójt potraktował aktywistów.
zakazpolowania.pl
zakazpolowania.pl 10.05.2019, 22:57
Akurat większość aktywistów jest weganami, więc trafił pan kulą w płot (inaczej mówiąc, pomylił Pan kolegę z dzikiem).

Pozostałe