Patryk Marjan - kandydat do Parlamentu Europejskiego

  • 24.05.2019, 11:13
  • Joanna Sztymelska
Patryk Marjan - kandydat do Parlamentu Europejskiego
loadingŁaduję odtwarzacz...
W czwartek, 23 maja 2019 roku, na placu Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim odbyła się konferencja prasowa z udziałem Patryka Marjana - kandydata do Parlamentu Europejskiego w województwie łódzkim z Komitetu Wyborczego Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy.

Kandydata przedstawił Adrian Sęk  - prezes Stowarzyszenia Patrioci dla Tomaszowa i wiceprezes Okręgu Piotrkowskiego Partii KORWIN.

- Nazywam się Patryk Marjan. Kandyduję do parlamentu Europejskiego z listy Konfederacji. Pozycja nr 10 lista nr 1. Kandyduję do parlamentu Europejskiego, ponieważ uważam, że Parlament Europejski, cała Unia Europejska zabiera podstawowe wartości, jakie mamy w naszym kraju. Tą wartością jest przede wszystkim suwerenność. Te wybory, to nie jest walka pomiędzy Prawem i Sprawiedliwością, a Platformą Obywatelską tylko to jest walka o to,  czy chcemy być w pełni suwerennym krajem, czy chcemy, żeby o Polsce decydowali Polacy i żeby ośrodek władzy znajdował się w Warszawie, a nie w Brukseli - powiedział kandydat - W modzie są piątki różne. Mieliśmy piątkę Kaczyńskiego, piątkę Morawieckiego, mamy powyżej pięciu złotych na stacjach benzynowych, więc ja również przygotowałem dla Państwa "piątkę Marjana". Pięć najważniejszych postulatów, z którymi zamierzam się udać do Parlamentu Europejskiego 

Ta piątka Marjana, to:
 - NIE dla ACTA2
 - NIE dla LGBT
 - NIE dla Euro
 - NIE dla imigrantów
 - TAK dla suwerenności Polski.
Kandydat omówił dokładnie wszystkie te pięć punktów w czasie konferencji. 

Joanna Sztymelska
Podziel się:
Oceń:

Zdjęcia (3)

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ajdejano
Ajdejano 27.05.2019, 10:30
Do "JaPa" : no i co napiszesz dzisiaj (27.05.2019) - Jasiu ? Oczywiście - chodzi mi o wybory do UE. Dla Ciebie - chyba "cóś" poszło nie tak - co ?
"Pan z dredami" - Łukasz
"Pan z dredami" - Łukasz 25.05.2019, 10:48
Dziękuję za troskę, ale nigdzie nie odszedłem i nie ma potrzeby "przywracania" mnie gdziekolwiek. Moja aktywność w partii ostatnio trochę osłabła z powodów osobistych, ale mam nadzieję, że jeszcze uda mi się wtrącić swoje trzy grosze na niejednej konferencji :)
Przy okazji chciałem podziękować ekipie "NaszTomaszów.pl" za relacjonowanie naszych eventów oraz wszystkim sympatykom za wsparcie. Serdeczne Dzięki.
Pozdrawiam
Łukasz
P.S. Zapewniam że Pan Sęk umie sobie zorganizować ulotki ;)
Ajdejano
Ajdejano 24.05.2019, 16:12
Do "JaPa": Jasiu - jak zawsze, jesteś bardzo dobry.
Pozdrowienia.
JaPa
JaPa 25.05.2019, 12:52
Pozdrawiam też;- ale utopiono gdzieś mój wpis, hmm... antysemicki przecież nie był... a temat tęczowy jest dopuszczalny w strefie medialnej.
Mariusz Strzępek
Mariusz Strzępek 24.05.2019, 15:40
Szanowni Państwo, co prawda wyłączyliśmy moderację komentarzy, jednak to nie zwalnia Was od obowiązku zachowań, jakie należy przypisywać osobom kulturalnym, a przecież wszysycy za takie osoby się uważamy i aby nie było to jedynie ze wszechmiar subiektywne odczucie
>>
>> 24.05.2019, 15:44
przepraszam

(moderacji trochę szkoda)
Ajdejano
Ajdejano 24.05.2019, 15:04
TY - poniżej: no to może jednak wrzuć sobie to Twoje reggae, ale jednak - naucz się pisać po polsku ( pytam: co to znaczy: ".....więc o co kaman?" - człowieczku?!). Próbujesz pisać szyfrem - jak idiota. Jak ciebie to zadowoli, to ci powiem: jesteś O.K. - pajacu.
Moja dziewczyno malowana reggae
Moja dziewczyno malowana reggae 24.05.2019, 14:48
Coś tego Pana z dredami nie widzę. Tego który z Panem Sękiem puszcza balony przed skarbówką na Mireckiego. Korwin przecież też jest w Konfederacji, więc o co kaman?

Dredy nie pasują do „czystej obyczajowo” Polski? Mi nie przeszkadzają. Wręcz przeciwnie lubię od czasu do czasu wrzucić reggae.
Moja dziewczyno malowana reggae
Moja dziewczyno malowana reggae 24.05.2019, 15:02
Proszę PRZYWRÓCIĆ Pana z dredami. Był bardzo aktywny i to wielokrotnie. Widać, że ideowo zaangażowany, a nie tylko laszczący się przed wyborami. Bez niego to środowisko w Tomaszowi nie ma sensu. Nie mówiąc już o tym, że Pan Sęk sam nie potrafi sobie zrobić ulotki przed wyborami.

Pan z dredami musi wrócić!
>>
>> 24.05.2019, 14:08
Poza tym nie rozumiem co Wam przeszkadza żyjący sobie spokojnie mężczyzna z mężczyzną, kobieta z kobietą, czy kobieta z siusiakiem? Lekcje biologii pewnie zakończone na podstawie słabej podstawówki. To raz. A dwa, to jeśli ktoś płaci podatki, wywiązuje się z podtawowych obowiązków obywatelskim, to nic nikomu do tego z kim sobie żyje. Porzućcie ten XIX wieczny kierat, tę mentalną klatkę. Bo chcecie czy nie chcecie to za 10-20 lat, a i nawet ustawowo będziecie musieli zaakceptować inność.
Zresztą wśród tych podgolonych, wycackanych chłopców nie jeden pewnie też lubi pooglądać ładne męskie akty. Tak coś czuję. W NSDAP było podobnie :) Chrystus kazał kochać każdego.
Rzeczywiście zmieniać Kraj nie tylko pokrzykiwać
Rzeczywiście zmieniać Kraj nie tylko pokrzykiwać 24.05.2019, 14:02
Panowie coś was mało. Program złożony z samych frazesów, dla przeciętnego tomaszowianina nawet niewiele mówiących. Braki kadrowe, domatorska ideologia... jednym słowem - nie pomagacie w rzeczywistych pozytywnych zmianach jakie następują i mieście i w całym Kraju.

Nie chcę używać dosadnych słów, ale to, że Polak lubi warcholić, lubi być w niekończącej się opozycji, wiadomo nie od dziś.

A alternatywa dla postkomunizmu jest jedna. Polska ma porządny Rząd i dobrych liderów. Jesteście na nie byle by być na nie? To infantylne.

Pozostałe