W jaki sposób można przechowywać biżuterię?

  • 24.05.2019, 16:31 (aktualizacja 27.05.2019, 15:51)
  • Mariusz Strzepek
W jaki sposób można przechowywać biżuterię?
Kwestie związane z przechowywaniem biżuterii są w stanie sprawić nie lada problemów. Nie mówimy w tym momencie o sytuacji, gdy kobieta posiada kilka bransoletek i pojedynczy wisiorek, lecz o takiej, w której biżuteria aż wylewa się z szuflady!

Na szczęście istnieją sposoby na uporanie się z nią i to nawet zakładając, że posiada się jedynie niewielką powierzchnię do zagospodarowania. Jakie? Podpowie nam ekspert ze sklepi internetowego z biżuterią Ergold.

To, na jakie zdecydujemy się rozwiązanie, w głównej mierze zależeć będzie od wielkości i rodzaju materiału wyrobów jubilerskich. Niezbędne będzie również znalezienie kompromisu między chęcią ich uwydatnienia a zalecanymi sposobami na ich przechowywanie, aby nie straciły na jakości. Można co prawda przechowywać na zewnątrz biżuterię stworzoną na podstawie tworzyw sztucznych, jednakże nie dotyczy to tej srebrnej lub posrebrzanej. W tym przypadku należy odłożyć je z dala od światła słonecznego, powietrza czy wilgoci. Warto jednak zaznaczyć, że nie dojdzie do ich zniszczenia, a konieczności gruntownego wyczyszczenia ich za pomocą płynu czyszczącego.

Haki naszyjnikowe

Gdy kobieta posiada sporą kolekcję naszyjników, a w szczególności tych długich, optymalnie będzie przechowywać je w pozycji wiszącej, co pozwoli na uniknięcie ich splątania, a w konsekwencji ułatwienie sobie do nich dostępu. Tyczy się to również takich produktów, jak złoty łańcuszek celebrytka. W tym celu trzeba będzie przykręcić haczyki lub je przykleić. Uzyska się dzięki temu efekt ich prezentacji, przez co staną się pełnoprawną domową dekoracją nadającą przestrzeni osobistego charakteru.

Wyeksponowanie bransoletek

Jest to świetne rozwiązanie w przypadku osób lubujących się w kolekcjonowaniu bransoletek i chcący zaprezentować je gościom. Wystarczy zakupić lub stworzyć stojak, co nie dość, że jest zadaniem prostym, to na dodatek niewymagającym żadnych dodatkowych kosztów, ponieważ większość niezbędnych do niego materiałów powinno znaleźć się w każdym domu.

 

 

Stojak na wyroby jubilerskie

Mowa tu o sposobie wszechstronnym, nadającym się do bransoletek, pierścionków, a nawet zegarków. Ponownie, jest to przedmiot, który można bez większych problemów wykonać samej, na przykład przy pomocy plastikowych talerzyków i kieliszków! Z pewnością stanie się on oryginalnym elementem aranżacji mieszkalnej. Jednak bez obaw, w razie braku czasu czy chęci można go również kupić przez Internet.

 

Podsumowanie

Różnorodność zastosowań powyższych rozwiązań sprawi, że niezależnie od ilości oraz rodzaju posiadanej biżuterii każda kobieta powinna znaleźć coś dla siebie.

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe