Głupota i nic więcej?

  • 20.06.2019, 11:58
  • Mariusz Strzepek
Głupota i nic więcej?
Podobno kto nie lubi zwierząt nie może lubić też ludzi. Niektóre zachowania wynikają jednak nie tyle z niechęci do "braci mniejszych" co ze zwykłej głupoty. Jeden z czytelników portalu podesłał nam film, na którym uczeń jednej z tomaszowskich szkół pondagimnazjalnych dla uciechy postanowił nauczyć pływać kota. Zdarzenie miało miejsce nad Pilicą. Sami oceńcie to zachowanie. Nas ono mocno oburzyło

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

adam
adam 03.07.2019, 23:03
taki filmik powinien trafić do policji w Tomaszowie i ci ludzie muszą ponieś konsekwencje i zostać Ukarani za taki czyn
w_p
w_p 21.06.2019, 02:24
Gdzie jest taka szeroka Pilica?
bdk
bdk 21.06.2019, 20:00
Mi też tak szeroka pilica nie pasuje. A na dodatek osoba nagrywająca prowadzi konwersacje z kimś z Krakowa. Obstawiał bym że działo sie to pod Krakowem. Nie zmienia to faktu że to głupota uczyć kota pływać. Może sami pouczyli by się latać ?!
@w_p
@w_p 21.06.2019, 02:46
Gdy filmujesz od dołu, tak to może wyglądać. Nie wiem czy to tam, ale pod mostem na Bialobrzeskiej rzeka mogłaby dać taki efekt. Albo pod tamą.

Wglupy gowniarskie, no ale samo to że ktoś ma taki pomysł jest groźne.

Gimnazja zbierają swoje zniwo. Oni są po gimnazjach.
Anonim
Anonim 20.06.2019, 13:10
Zostanie to zgloszone
Ona
Ona 20.06.2019, 12:36
Znęcanie się nad zwierzęciem jest karalne. Proszę to zgłosić odpowiednim organom ścigania!
?
? 20.06.2019, 12:38
dlaczego Ty nie zgłosisz? Komenda w Tomaszowie ma e-mail na swojej stronie.
Ona
Ona 22.06.2019, 12:32
Bo ja widzę jakiś film na lokalnej gazetce. Nie wiem od kogo, nie wiem kto, nie znam wiarygodności źródla. Ale skoro autor artykułu pisze, że dostał film od konkretnej osoby, sugeruje tym samym autentyczność tego bandyckiego zachowania, ma obowiązek, chociażby i moralny, to zgłosić! Widzisz różnicę?!
?
? 22.06.2019, 12:43
Ja się też tak teraz zastanawiam...

Kot przeżył, dopłynął do brzegu... trochę się zestresował... no ale to w sumie można by każdego masarza karać, bo świnie też ogłuszają w różny sposób...

Napiętnowane jest.
Czy nauczyciel musi być kumplem?
Czy nauczyciel musi być kumplem? 20.06.2019, 12:31
No ale dobrze, że coś takiego chociaż trafia do mediów.

Po identyfikacji powinna być sprawa albo przynajmniej, słony mandat.
Czy nauczyciel musi być kumplem?
Czy nauczyciel musi być kumplem? 20.06.2019, 12:26
Ale wielkie halo, że Broniarek wytargał takiego za uszy.

W jednej ze szkół ponadgimanazjalnych, podczas zajęć dla wieczorówki inny nauczyciel nie chciał wpuścić ucznia po tym jak zniszczył on dekoracje bożonarodzeniową, którą przygotowali uczniowie z trybu „dziennego” Musiał on jeździć po całym mieście i szukać tzw „sztucznego śniegu” w spray by szkodę przynajmniej w części naprawić.
Zajęło mu to dwie godziny lekcyjne, podczas których konsekwentny belfer wstawił mu nieobecność. A, że koniec roku był, a wcześniej również chodził „w kratkę” miał on spore problemy z zaliczeniem roku. W końcu pisząc jakieś dodatkowe prace zaliczył, ale sytuacja wywołała spore kontrowersje zarówno wśród jego kolegów jak i nieco bardziej „liberalnych” pedagogów.

Jeśli popuścimy zupełnie i szkoły średnie zaczną przypominać te niepubliczne uczelnie, w których wystarczy wnosić czesne by uzyskać licencjat czy magisterium, szkoła straci jakiekolwiek znaczenie. Będziemy mieli masę ludzi bez jakiegokolwiek kręgosłupa moralnego, którzy nie otworzyli nawet jednej lektury, za to dyplomujący się wszelkimi możliwymi papierami.

To jest dramat, ale to jest konsekwencj podejścia „róbta co chceta”

Mnie nikt w szkole nie był, ale przed każdą choćby kartkówą drżeliśmy jak strusie.
K
K 20.06.2019, 12:23
Debil debila filmuje. Poproszę o dane debili.
Czy nauczyciel musi być kumplem?
Czy nauczyciel musi być kumplem? 20.06.2019, 12:29
ojj no i zaraz się zacznie jęczenie na technologie, które wypaczają ludzi. To są bzdury. Bez smartfona też by wrzucał.

Nie ma domu, nie ma szkoły, jest krąg rówieśniczy z tej samej klasy społecznej.

Pozostałe