Siatkarze z wygraną i awansem

• 21.06.2019, 11:03 (aktualizacja 21.06.2019, 11:10)
  • Bartłomiej Grzywacz
W niedzielę (15 czerwca) na plaży w Sulejowie rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w siatkówce plażowej kategorii Młodzik. Udział w turnieju wzięło siedem drużyn, a wśród nich dwa zespoły Lechii (pary: Marcel Hendzelewski, Dawid Suski oraz Kacper Socha i Jakub Sygitowicz.

Naszym chłopcom przyszło rywalizować z Wifamą Łódź oraz siatkarską szkółką Marcina Gortata MG13.  Chłopcy z Lechii nie mieli sobie równych. Tomaszowianie wygrali wszystkie swoje spotkania by zmierzyć się w finale. Góra w nim okazał się para Hendzelewski – Suski, która pokonała swoich kolegów klubowych 2:0.

Warto dodać, iż oba nasze zespoły zapewniły sobie także awans do rozgrywek półfinałowych Mistrzostw Polski, który rozpocznie się 22 czerwca w Ropczycach. Zawodnikom serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy udanej walki.