Policjant także na urlopie. Funkcjonariusz zatrzymał złodziei

  • 14.08.2019, 15:47
  • Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim
Policjant także na urlopie. Funkcjonariusz zatrzymał złodziei
Policjant z tomaszowskiej komendy, będąc na urlopie, ujął sprawców kradzieży sklepowej. Policjant zauważył jak mężczyźni wybiegają ze skradzionym towarem z jednego z marketów przy ul. Konstytucji 3-go Maja i uciekają przed pracownikiem ochrony. Jak się okazało podejrzewani w ostatnim czasie kilkukrotnie okradli także inne sklepy, a ich łupem padał głównie alkohol. Za popełnione przestępstwa grozi kara do 5 lat więzienia.

Do zatrzymania doszło 13 sierpnia 2019 roku, kilka minut po godzinie 13:00. Korzystający z wolnego czasu policjant szedł ulicą nieopodal marketu.  Nagle zobaczył, że wybiega z niego pięciu mężczyzn, za którymi biegnie ochroniarz. Kryminalny nie zważając ani chwili, ruszył za nim w pościg i zatrzymał dwóch z nich.

Na miejsce wezwano patrol. Mężczyźni zostali przewiezieni do tomaszowskiej komendy, gdzie przyznali się do dokonania kradzieży alkoholu z kilku różnych marketów, do których doszło  w ostatnich dniach.  Za kradzież mienia grozi im kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

WuPe
WuPe 15.08.2019, 11:03
Nagroda i pomnik dla tego policjanta! Coś takiego! Policjant zachował się zgodnie z zawodową etyką! Sensacja!
Henio
Henio 18.08.2019, 10:41
Tak tak, dla sportowców też pochwała się nie należy bo w końcu od tego są żeby brać udział w zawodach i wygrywać. Cóż za logika.
WuPe
WuPe 20.08.2019, 10:01
Sportowiec żyje dla medali, policjant dla służby.
W
W 14.08.2019, 21:44
Brawo Panie policjancie , to cieszy...

Pozostałe