Koalicja Obywatelska ogłosiła listy

  • 19.08.2019, 19:51 (aktualizacja 19.08.2019, 20:01)
  • Mariusz Strzepek
Koalicja Obywatelska ogłosiła listy
Znamy już pełną listę kandydatów na posłów Koalicji Obywatelskiej w okręgu piotrkowskim. Przypominamy, że wybierzemy 9 posłów oraz 1 senatora

1.     Cezary Grabarczyk

2.     Magdalena Spólnicka

3.     Elżbieta Radziszewska

4.     Dorota Rutkowska

5.     Barbara Klatka

6.     Jacek Sokalski

7.     Arkadiusz Rożniatowski

8.     Robert Telus

9.     Elżbieta Kuba

10 .  Roman Janiec

11.   Justyna Kulig

12.   Hieronim Michałowski

13.   Ireneusz Kowalczyk

14.   Piotr Tokarski

15.   Roman Siedlecki

16.   Ewa Poniatowska

17.   Lidia Mazurkiewicz

18.   Marlena Wężyk – Głowacka  

 

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (86)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

SA.
SA. 07.09.2019, 14:57
PO niestety jak Titanic, powoli tonie
PIS Wyborca
PIS Wyborca 29.08.2019, 20:37
Martyna WOJCIECHOWSKA (poz.13), Kandydatka z partii PIS, powiat tomaszowski, (m.Tomaszów Maz.) Głosuj na nią.
do :@Dimos; _ SA.
do :@Dimos; _ SA. 21.08.2019, 13:44
To jedynie pobożne życzenia są. Nie takie afery wcześniej nie wykoleiły SLD, PO i innych ich pobratymców. Trwali twardo u władzy ile weszło. Cały problem pojawił się, kiedy obecnie rządzący zaczęli robić coś bezpośrednio dla społeczeństwa. Ono to dostrzegło i zapanowała ogólna panika u w/w "mocarzy". Nikt z nich się tego nie spodziewał. Myśleli jak ty i wielu innych, że będzie to krótko trwało i ich zaraz utrącą u steru, a tu suweren RP widzi to inaczej. Wypowie się w tej kwestii 13.10 i myślę, że ponownie będziecie mieli łzy w oczach z oburzenia na cały świat i nie tylko. Niestety kiedyś musiała się ta stagnacja, dłubanie w nosie i nic nie robienie skończyć. Różnica polega na tym, że im się po prostu coś chce, a pozostałym niekoniecznie. Żadnego upadku Rzeczypospolitej nie będzie jak wygra Prawica. Nie siej niepotrzebnej popeliny i tak nikt w to nie uwierzy. Musisz/sicie raczej użyć innych argumentów. Pozdrawiam zadowolonych.
Dimos
Dimos 21.08.2019, 13:56
Niby wszystko ok, inflacja 2%, jedzenie o 50%. Jednak jeszcze nikt w historii III Rzeczpospolitej nie był na tak krótkiej smyczy służb po tym jak zabawiał się z dziećmi. Pomyśl jakie niesie to konsekwencje? Rząd trzymany na pasku posiadających taśmy.
Przypadkowe samobójstwa, wypadki, znikający świadkowie. Umiesz połączyć to w całość?
Zrozum nie chodzi mi teraz o pis. W PR kto iny toczy grę od 30 lat. Tym razem rządzący okazali się głupsi bo dali się wmanewrować w grę w której już tylko mogą grać znaczonymi kartami.
SA.
SA. 21.08.2019, 17:28
Jedzonko (o 50%) czy za tej, czy innej ekipy rządzącej, by przecież drożało. Cały czas mamy niesprzyjające warunki pogodowe. Na to nikt nie znalazł jeszcze dobrej recepty (ef. losowy). Gospodarka raczej na plus (Niemcy coraz większe mają oczy). Ale co ty z tymi dziećmi. Przecież nikt nie popiera pedofili... i innych 'zboków', ci obecni rządzący również. Przestępcy są do odcięcia. Nie wiem jesteś jeszcze pod wrażeniem filmu Sekielskich? Wydaję mi się jednak, że mocno wierzysz w teorię spiskową dziejów. Dziwne 'wypadki' itp. zdarzały się również za innej ekipy. Służby nie tylko w naszej RP mają wiele za uszami, po prostu zajmują się dziwnymi działaniami nie zawsze zgodnymi z prawem. Takie już ich przeznaczenie. Myślę, że nie odstajemy mocno w tej kwestii od innych, tylko nikt o tym nawet nie wspomina. A czy rządzący są głupsi czy mądrzejsi to wyjdzie po latach. Historia to osądzi. Nie trzeba tylko mocno panikować.
Dimos
Dimos 21.08.2019, 13:04
Dziś wielu wierzy w kontynuacje rządów pomazańców Jarosława. Możliwe, że film Vegi a następnie ujawnienie jak politycy pis z biskupem byli nagrywani podczas stosunków z 14 letnim dzieckiem. Ujawnienie taśm, ujawnienie beneficjentów afery SKOK Wołomin, ujawnienie beneficjentów importu węgla z Rosji. Ujawnienie obrzydliwych nielegalnych majątków działaczy pis. To wszystko może zabrać im 5-10% głosów i koniec niszczenia Polski!
Jak dalej będą rządzić będę patrzeć na powolny upadek Rzeczpospolitej.
Mam też inny problem. Brakuje prawdziwych patriotów, którzy mogli by przejąć władzę. PZPR jest obecny na listach wszystkich ugrupowań. Nawet jak zaczną wymierać postPZPRowcy to do gry wchodzą ich szczeniaczki...
peruwiańska czapka Donalda
peruwiańska czapka Donalda 21.08.2019, 18:23
Wyjedź z Polski, proszę cię! Po co się męczysz w tym "Kaczystanie"? Angela M. z mocno opalonymi uciekinierami cię przyjmie z radością.
gość
gość 21.08.2019, 13:56
Jaki upadek RP, już nawet Szwaby widzą, że nasza gospodarka się szybciej buja niż ich. Weź się do roboty to coś pożytecznego z tego będzie. I zadowolenie też u ciebie wzrośnie.
Stałem tam, gdzie ZOMO
Stałem tam, gdzie ZOMO 21.08.2019, 08:29
więc z pewnością nie zagłosuję na PiS
gość
gość 21.08.2019, 08:41
Dlatego też nie zostałeś pozytywnie zweryfikowany... tzn. słaba orientacja w tym czasie w terenie była... i to też społeczeństwo zrozumie, zagłosuje więc na nich za ciebie.
Urban Jurek
Urban Jurek 20.08.2019, 23:20
Tylko Platforma Obywatelska!
wyborca
wyborca 20.08.2019, 15:12
Nie psioczyć! Koalicja Obywatelska po wygranych wyborach bierze władzę w obydwie ręce, pożyjecie zobaczycie.
Tam gdzie stało zomo.
Tam gdzie stało zomo. 20.08.2019, 19:04
Ha,ha,ha !!! Dowcip roku.Brawo ty !!!! A co to jest ta Koalicja? niby obywatelska ??
Piłsudski
Piłsudski 20.08.2019, 12:10
PiS wygra. Zrobią nam 2gą Wenezuelę. Inflacja że nasze oszczędności, władza będzie karmić się naszymi pieniędzmi a tacy jak Kuchcinski będą bezkarnie płacić za sex z dziećmi. Od ruskich będą importować jeszcze więcej węgla a wyznawcy PiSu będą ślepo wierzyć TVP.
Pisiewicze co z Tupolewem? Gdzie jest wrak? Pisiewicze SMOLEŃSK! Zapomnieliście?
SA.
SA. 20.08.2019, 12:49
... kolejny od wróbelków na drzewie... i Ameryki Południowej. Ludzie co z wami. Wszystkie śrubki już się wam poluzowały, czy jak? Zostawcie te płacze za kolejne 4 lub 8 lat, przecież te wszystkie opowieści powodują już samoistny uśmiech na twarzy u większości społeczeństwa. Innym się nie chciało, a oni robią coś dobrego dla ludzi, dlatego wygrają... i już. Czy to takie trudne do pojęcia jest???
Dzieki!
Dzieki! 20.08.2019, 13:01
SA. jestes swietny! Drugi juz wpis rowniez w moim imieniu!
Ja też cię pochwalę
Ja też cię pochwalę 20.08.2019, 14:05
Oj jak to miło samemu siebie chwalić
SA.
SA. 21.08.2019, 08:21
Widzę, że znasz się na tym... Masz trzy plusy. Socjotechnika - też popadasz w 'samozachwyt'??? 🤣 Lepiej ci się po tym śpi?
Mańka
Mańka 20.08.2019, 09:38
Robert Telus z KO ??????
mordotymoja
mordotymoja 20.08.2019, 08:45
Słyszałem na mieście, że to lista kandydatów na neoszmalcowników. Fakt, szpiclowanie w Brukseli to ulubione zajęcie lemingów.
Nie lubię pisu
Nie lubię pisu 20.08.2019, 09:04
A nie pamiętssz jak pisowskie ciule donosiły do UE , między innymi OBATEL. Także nasz szanowny rezydent był donosicielem tylko że pisiory kłamali i kłamią , oszukują dalej, a PO tylko prawdę o niszczeniu sądownictwa w UE przedstawiła walcząc o sprawiedliwość dl Polski i Polaków !
Wyborca Prawicy
Wyborca Prawicy 20.08.2019, 11:22
Dobrze że peło nie sprywatyzowało służby zdrowia, bo za leczenie psychiatryczne byś musiał(musiała) płacić.
Trzeba tylko iść, a trzeba z taką głową
Nie lubię pisu
Nie lubię pisu 20.08.2019, 13:18
Byłeś już i jak widzę niewiele ci to pomogło. Za mało tych psychiatrycznych sesji było. Radził bym jednak , abyś jeszcze korzystał , a najlepiej jak byś trochę poleżał bo naprawić twoją wypraną mózgownicę łatwo niestety nie będzie !
Dziekuje!
Dziekuje! 20.08.2019, 13:03
Wyborca, dziekuje!Swietnie to napisales!
Nie lubię pisu
Nie lubię pisu 20.08.2019, 13:19
Sam sobie dziękujesz 😂😂😂
mordotymoja
mordotymoja 20.08.2019, 09:23
Czy UE zareagowała choćby na to, co się działo w redakcji Wprost? A PO już niech nie walczy o sprawiedliwość dla Polaków. Zwłaszcza, gdy ma swoich sędziów na telefon...
Nie lubię pisu
Nie lubię pisu 20.08.2019, 09:39
Tak ci w pisowskiej szczujni powiedzieli. Wyłącz tvpi - włącz myślenie !
Leming to stan umysłu
Leming to stan umysłu 20.08.2019, 11:00
Dobre rady niewolnika TVN 24.
Nie lubię pisu.
Nie lubię pisu. 20.08.2019, 14:09
Nietrafione. Nie mam TVP24. bo nie mam kablówki. Mam tylko naziemną , ale i bez TVN24 myślę logichnie i widzę co się w Polsce dzieje. Nie mam klapek ani bielma na oczach jak ty pisiorku
SA.
SA. 20.08.2019, 09:58
Ty tam za to byłeś głównym, naocznym świadkiem, widziałeś i wiesz najlepiej ze wszystkich co? A skąd się dowiedziałeś o swojej wersji od wróżki czy z fusów ci wyszło???
Nie lubię pisu
Nie lubię pisu 20.08.2019, 10:59
Wróbelki mi zaćwierkały , kapujesz. Czy ty nie widzisz co się dzieje. $lepy jesteś czy ślepy być musisz bo ci za to płacą. Szkolnictwo-podwójny rocznik brak miejsc w szkołach i brak nayczycieli bo część odeszła po potrakowaniu ich przezpidowski nierząd , zamykane szpitale (kilkadziesiąt) w tym onkologiczne i dziecięce onkologiczne , zniesienie refundacji leków onkologicznych , zniszczone sądownictwo , afery : wieżowa i łapówkowa(50tys)kwaka burdelowa z Podkarpacia kuchcika , nagrodowa broch , samolotowa obu marszałków sejmu i senatu , matołusaoraz brochy i naszego rezydenta. ,bankowa z lalkami barbi prezesai samego prezesa NBP(500 tysnagrody sobie damemu przyznanych) i wiele wiele innych. Mam dalej wyliczać zaślepiony człowieku ?
Czaro
Czaro 21.08.2019, 08:25
Rusz glowa, bo jak twierdzisz bez tv jest ciezko.
Szkolnictwo- zle nauczycielom to moga zmienic zawod, przeciez to elita ktora ksztaltuje nowe pokolenie. Nie robia tego bo mimo ze narzekaja tak zle nie jest. Jestem wsrod n-li i widze jak po awansach zarabiaja te 3500. Gdyby chcieli wiecej zawsze moga cos dorobic. Braki nauczycieli, ktorzy tylko walcza o prace w szkole przy tylu zlikwidowanych gnazjach(sic)
Szpitale zamykane, w TM chyba nieaktualne. W skali kraju to trzeba chyba i dywiidualnie powody ogarnac czy to dlugi ciagnace sie latami (to powiat lub wojewodztwo zarzadza wiekszoacia szpitali)
Refundacje lekow na jedne sa znoszone na inne sie pojawiaja.
Zniszczone sadownictwo, w jaki sposob. Idziesz do sadu i masz problem z wniesionym powodztwem? Chodzi o pseudo elite z sadu najwyzszego (wybierani politycznie czego sie spodziewac). Byli na uslugach jednych teraz sa inni i nie ma sensu o nich walczyc. Oceniaj po pracy a nie po tym jak skarza sie na swoj(Polski) los.
Moje zaslepienie wspomnianymi aferami jest oslabione a nawet zastanawiam sie pamietajac jak wiele pieniedzy wyprowadzono z za poprzedniej wladzy kto kradnie wiecej. Ja wybieram tych ktorzy kradna mniej a jak zostana przylapani to wykazuja jakas skruche a nie mowia ze jak oszukiwalem to sie pomylilem albo nie pamietam a tak w ogole to lamiecie moje prawa czlowieka i nie macie tolerancji.
SA.
SA. 20.08.2019, 12:41
To co wisiujesz - posiadasz wiedzę zupełnie znikąd (twoje wróbelki), a rozsiewasz swoją prawdę ci objawioną jako jedynie prawdziwą. I czarnowidztwo twoje jest przerażające, zejdź z tego drzewa, bo te ptaki cię wykończą człowieku. Trochę wiary i optymizmu w to co się dzieje i lepiej ci się będzie żyło. Ludzie sami chcieli zmian i one nadeszły. Afery były za każdego rządu tylko sposób ich nagłaśniania był inny. PO miało swoje i nikt z nich nie umarł, więc trzeba było ich zmienić. Teraz ci jak będą słabi, ludzie też ich zmienią. Ale teraz okazuje się jest OK... wybory to ci może w końcu uświadomią... ptakom też.
Nie lubię pisu
Nie lubię pisu 20.08.2019, 13:30
Niestety rzeczywistości i prawdy o przekrętach , kłamstwach , aferach i oszustwach pisu przykryć się już nie da choćbyś nie wiem co robił i co pisał. Choćbyś nie wiem jak oczerniał opozycję i wychwalał pis , choćbyś nie wiem jak mi ubliżał - nic ci to nie da. Prawda o poczynaniach twoich idoli wylazła na światło dzienne , a ty - no cóż zarabiać jakoś musiesz i chcesz. Więc pisz dalej te swoje bzdury , wychwalaj pis i ubliżaj mi - mnie to i tak nie rusza.
SA.
SA. 20.08.2019, 13:43
A w którym momencie to ja ci ubliżyłem co? Masz kłopoty z czytaniem, czy ze zrozumieniem tego co ja piszę i nie tylko do ciebie?
Nie lubię pisu
Nie lubię pisu 20.08.2019, 13:57
To ile dziś ci wpadło - opłaciło się chociaż - widocznie tak bo dalej piszesz. Pisz , pisz nagroda ci się należy bo z samego nieopodatkowanego MOPSU wyżyć ci trudno ha ha !
SA.
SA. 20.08.2019, 14:43
A ty znowu o wróżeniu z fusów... mam swoje 172 godz w mieś. plus dodatkową kasę, więc nie poniżaj się już bardziej, bo się nie da 😆. Ale jak ktoś chce zapłacić za te kilka moich słów - kasa zawsze się przyda. Daj namiary to się do nich pofatyguję. Tobie raczej za to czarne wizjonerstwo nie zapłacą.
Nie lubię pisu i głosować nie będę!
Nie lubię pisu i głosować nie będę! 20.08.2019, 00:01
Nie ma sensu pisać i komentować , bo to co prawdziwe (nie wulgarne i nie obraźliwe) ale niewygodne dla pewnej partyi którą NT popiera zostaje zlikwidowane, a niestety przyklaskiwać złu nie będę!
gość
gość 20.08.2019, 09:59
Może rzeczywiście już nic więcej nie pisz i się nie kompromituj.
Dumny pisior
Dumny pisior 20.08.2019, 09:28
Nie lubisz pisu i na pis nie będziesz głosować? Uff! Odetchnąłem z ulgą. PiS nie dla idiotów.
Nie lubię pisu👎
Nie lubię pisu👎 20.08.2019, 09:55
No chy.ba jednak tak 😂
SA.
SA. 20.08.2019, 00:49
Faktycznie może już nic więcej nie pisz.
Nie lubię pisu
Nie lubię pisu 20.08.2019, 09:06
Co chciałbyś , aby niewygodne dla was fakty i niewygodna prawda nie dotarła do ciemnego luda ?
SA.
SA. 20.08.2019, 09:13
... to ty stwierdziłeś, że nie ma to sensu. Zdecyduj się więc, a nie jak mała chorągiewka w czasie halnego się trzepiesz
Nie lubię pisu 👎
Nie lubię pisu 👎 20.08.2019, 09:26
Wolę być małą horągiewką na wietrze niż huraganem niszczącym Polskę i Polaków jakim jest pis który zniszczył wszystko co można było zniszczyć - zniszczył Polską Armię , szkolnictwo , sądownictwo , służbę zdrowia , ale za to napchał sobie kieszenie bo to jak to brocha powiedziała im się to po prostu należało!
SA.
SA. 20.08.2019, 09:39
... uuuuu słabo coś z twoimi oczkami.
Nie lubię pisu👎
Nie lubię pisu👎 20.08.2019, 10:00
Dobrze i z oczami i z uszami. Możesz się nie martwić , bo nie muszę się podpierać pisowskimi przekupnymi srebrnikami , aby widzieć , słyszeć i czuć smrodu z pisowskiego szsmba !
SA.
SA. 20.08.2019, 10:12
Ja się nie martwię. To wszystko złudne zatem jest, masz słabe wyobrażenia na temat swojego zdrowia widzę. Ale tkwij w tych rzekomych srebrnikach, smrodzie i szambie. U nas akurat jest OK. Kampania się rozkręca, ludzie będą głosować i 13.10 będziemy świętować wygraną, choć niektórym będzie to nie w smak. Nie zawsze będą rządzić słabeusze. Im się poprostu coś chce... i dobrze.
Nie lubię pisu.
Nie lubię pisu. 20.08.2019, 11:04
No masz rację nie zawsze będą słabeusze rządzić , szczególni tacy co tylko swoją kieszeń widzą i dla koryta zrobią wszystko nawet kraj doprowadzą do ruiny , aby tylko swoje kieszenie napchać !
SA.
SA. 20.08.2019, 12:20
A ty tylko koryta, ruina itp...Ta kadencja się kończy, następną raczej w cuglach mają już wygraną, a kolejna też będzie ich jeżeli nic się zbytnio nie zmieni. No nic nie zrobisz poza tym, że możesz wylewać swoją frustrację w te komentarze. Społeczeństwo po prostu chce inaczej niż ty... jest niestety coraz lepiej i to cię wkur...a. Niedobrze... jak tak dalej będziesz się stresował to po***dniesz bardziej na zdrowiu.
Nie lubię pisu
Nie lubię pisu 20.08.2019, 15:12
O moje zdrowie pisowski troliku się nie martw. Martw się o swoje i uważaj aby te pisowskie cugle nie wciągnęły cię w bagno z którego nie będzie wyjścia. Komuchy też wojowali w cuglach i wiesz co się z ich partyją stało. To samo czeka waszą zachłanną , zakłamaną , podłą , oszukańczą okradającą Polskę i Polaków partyję !
AK-47
AK-47 21.08.2019, 09:30
Komuchy wojowali, wojowali i.....do PE się dostali!
antydebil
antydebil 20.08.2019, 09:32
Wyjedź z tej złej Polski. Co cię tu trzyma? Zmywak w UK już czeka.
Nie lubię pisu👎
Nie lubię pisu👎 20.08.2019, 09:47
antydebilu , a raczej bezanty Co mnie trzyma. To że jestem Polką , i Polsks jest moją OJCZYZNĄ To że mam prawo , a wręcz obowiązek walczyć o nią , aby była dla każdego Polaka sprawiedliwą, i dobrą jak matka dla dziecka , ale pod pisowskimi nierządami taka niestety nie jest. Nie oczekuj nie dam ci tej satysfakcji i nie wyjadę. Zostanę tu w Polsce , mam nadzieję że już niedługo doczekam chwili kiedy zakłamany pis pójdzie w nicość , a wszystkie jego przekręty , afery i oszustwa zostaną solidnie rozliczone !
antydebil
antydebil 20.08.2019, 11:06
Ha ha ha! Tu piszesz, że jesteś "Polką", a w innym komentarzu piszesz "mógłbym". Zdecyduj się na płeć, POlityczna amebo.
WuPe
WuPe 20.08.2019, 09:54
Po ujawnieniu płci, te niepoważne komentarze wyjaśniły się;-)
Nie lubię pisu
Nie lubię pisu 20.08.2019, 13:36
A co ci się wyjaśniło litetówka i błąd na klawiaturze ?
pisowiec niepobierający żadnych świadczeń socjalnych
pisowiec niepobierający żadnych świadczeń socjalnych 20.08.2019, 00:42
Tylko nie pobieraj choćby 500+. Przecież człowiek honoru brzydziłby się Jarkowymi srebrnikami...
Mańka
Mańka 20.08.2019, 09:39
To nie Jarkowe srebrniki tylko nasze, z naszych kieszeni
gość
gość 20.08.2019, 10:14
Ale Jarek je znalazł, a inni ślepcy ich nigdy nie dostrzegli, a także potrzeb zwykłych ludzi na dole.
Nie lubię pisu
Nie lubię pisu 20.08.2019, 13:37
Tak jaro je znalazł w kieszeni wszystkich podatników , i zadłużając kraj do niewyobrażalnych kwot. Twoje dzieci , wnuki i prawnuki będą spłacać te przedwyborzcze pisie łapówki !
WuPe
WuPe 20.08.2019, 09:55
Nasze? Produkujesz? Pieniądz jest państwowy;-)
Nie lubię pisu👎
Nie lubię pisu👎 20.08.2019, 09:14
Od czasu kiedy mógłbym pobierać pincet + minęły lata , ale to nie zmienia faktu że tego nie popieram. Twój jaro nie posiada żadnych pieniędzy żeby mógł dawać. Jeśli już to czerpie całymi garściami on i jego podnóżki okradając Polskę i Polaków z naszych także moich pieniędzy. Rząd nie posiada swoich pieniędzy. Jeśli daje tobie to zabiera innym między innymi i moją kasę zabiera .
WuPe
WuPe 20.08.2019, 09:57
Konkretnie ile Ci zabrał??? Nie wydaje mi się by za czasów PO ludzie w portfelach mieli więcej.
??
?? 20.08.2019, 09:36
Tobie zabiera, pasożycie?
Nie lubię pisu👎
Nie lubię pisu👎 20.08.2019, 09:52
Bezmózgowy dwuznaku zapytania. Tak między innymi mnie zabiera pasożycie , bo chyba nim rzeczywiście jesteś jeśli tsk tego bronisz. Między innymi i z moich podatków są te przedwyborcze łapówy dawane. Dotarło padożycie !
pas
pas 20.08.2019, 11:38
Z twoich podatków? Zasiłki z MOPS nie są opodatkowane, bido.
Nie lubię pisu.
Nie lubię pisu. 20.08.2019, 13:45
A to pobierasz zasiłki z MOPS. No tak to ty podatku rzeczywiście nie płacisz. Ja niestety tak ! Płacę choć płacić nie powinnem , bo przez całe lata pracy płaciłem odprowadzając daninę na ZUS i SKARB PAŃSTWA. Zasłużona emeryturka po 37 latkach solidnej pracy . Teraz się już nie dziwię że tak bronisz pisiorów którzy ci dają darmo i pracować nie musisz darmozjadzie kosztem wszystkich podatników !
SA.
SA. 20.08.2019, 09:23
... w takim razie jak minęły twoje "te lata" to miałeś inne profity u poprzedników... i się skończyło co? Nie ma kto teraz poklepać po ramieniu, na kawkę zaprosić. Grzesiek, Rysiek i inni słabo coś teraz przędą i tu cię boli. Za poprzedników brali jedynie dla siebie i swoich (tobie) a teraz przynajmniej korzystają zwykli ludzie, którym się to obecnie należy. Taka subtelnie mała różnica jest teraz
Nie lubię pisu👎
Nie lubię pisu👎 20.08.2019, 10:10
Nigdy nie byłem w żadnej partyi nikt mnie nie poklepywał , ani ja nikogo , żadnych profitów nie czerpałem. Pewnie po sobie sądzisz zwykły człowieku , że jak ja to i inni też. Co do brania za porzedników to po 2015 roku pisiory sprawiedliwość o oszustwach rządu PO/PSL. Niestety przez 4 lata nie potrafili przedstawić żadnych zarzuów a z oskarżeń zostało wielkie G i powidzenie brochy "przez8 lat"
gość
gość 20.08.2019, 10:26
Przedtem nie miałeś, teraz nic nie masz. Tamci cię okradli, ci zabrali twoją kasę z podatków - to czego szumisz? Ty biedny człowiek jesteś, schorowany, sfrustrowany🤔 Wszyscy jadą cię równo, a ty zawsze zbuntowany - obrywa PIS. Załóż partię, zrzeszenie itp. i walcz o swoją niepodległość jak jest ci tak b.źle 🤗
zasłyszane
zasłyszane 20.08.2019, 06:58
500 plusaki narzekają już że to za mało, 1000+ na każde dziecko dałoby możliwość godnego przeżycia.
Pis na bis
Pis na bis 20.08.2019, 13:48
I więcej butelczyn dla zabicia robaka można by za 1000+ niż za 500+ kupić - nieprawdaż ?
gość
gość 20.08.2019, 15:12
Prawdaż. To też żłopiesz gorzałę za tą kasę? Ja znam całkiem odwrotną sytuację, gdzie ludzie naprawdę są wdzięczni za te kilka stówek, a szczególnie właśnie ich dzieci
Pis na bis
Pis na bis 20.08.2019, 21:41
Nie nie żłopię za te kasę bo takowej nie pobieram ale ty chyba tak bo po sobie innych sądzisz , ale uważaj bo w alkocholzm wpaść można bardzo szybko i zostaw te pincet + dla dzieci a nie przechlaj wszystkiego ochlajpusie .
gość
gość 21.08.2019, 22:13
Widzę, że zatracasz się już w tym wszystkim. Przecież to ty osądzasz otrzymujących 500+, że wydają kasę na wódę. Może przeczytaj raz jeszcze swoje wpisy... chyba, że nie pamiętasz co piszesz. A to już inna sprawa :-))
Ed
Ed 20.08.2019, 01:58
Jarkowymi? To państwo ma swoje pieniądze? Nie bądź śmieszny...
PS
PS 20.08.2019, 08:30
Za peło nie było pieniędzy ani Donaldowych, anii państwowych. I nie rżnij głupa, że nie rozumiesz kontekstu w kwestii Jarkowych pieniędzy.
koza nostra
koza nostra 19.08.2019, 22:01
Schetynowe SZWADRONY. Chyba szwadrony śmierci, ha ha ha!
Eru
Eru 19.08.2019, 21:23
Robert Telus??? Ten Robert Telus? Z PiS?
Pierek
Pierek 20.08.2019, 09:40
Dobre pytanie
...
... 20.08.2019, 10:42
NIE zbieg danych osób.
ja
ja 20.08.2019, 12:27
Raczej celowe działanie:D Podejrzewam, że liczą. że "ciemny lud" się pomyli i zabiorą głosy Telusowi z Opoczna.

Pozostałe