Prezentacja drużyn seniorskich

  • 26.08.2019, 00:28
  • SportTm
Prezentacja drużyn seniorskich
Za nami kolejna edycja pikniku Lokalni Niebanalni. Jak co rok organizacje pożytku publicznego mogły zaprezentować mieszkańcom miasta swoją działalność. Podczas imprezy odbyła się także prezentacja drużyn seniorskich, które reprezentują miasto w rozgrywkach siatkarskiej pierwszej ligi oraz piłkarskiej trzeciej ligi.

Na tomaszowskich błoniach pojawiło się wielu sympatyków sportu w Tomaszowie. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć

SportTm
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Statystyk
Statystyk 26.08.2019, 10:59
Gdyby tylko 10% tych matołów, którzy przyszli na błonia upaćkać się w jakichś farbach chodziło na mecze Lechii (piłka nożna, siatkówka), to już frekwencja byłaby przyzwoita. Tylko czy te matoły wiedzą, co to jest Lechia?
Kibic.
Kibic. 26.08.2019, 17:55
Ja wiem co to jest Górnik Zabrze... zabij mnie i sam siebie nazwij matolem.
@Statystyk
@Statystyk 26.08.2019, 12:13
Nie każdego kopanina czy odbijanie piłki z kąta w kąt musi interesować, A poskakać w kolorach nie przeszkadzajac nikomu bo na odludzio - nie powinno Cię intersować.

Ekscytowanie się sportem zawodowym z pozycji kibica też jest generalnie dla pustaków, ale oczywiście warte kultywowania, między innymi dlatego, że w chwilach zagrożenia wspólnot, ktoś musi być mięsem armatnim.
Statystyk
Statystyk 26.08.2019, 13:38
Na odludziu powiadasz? Zaprawdę powiadam ci - mieszkańcy Strzeleckiej, Mazowieckiej czy Nowego Portu są mimowolnymi ofiarami tych zabaw. Nie każdy ma ochotę wysłuchiwać przez całą niedzielę łomotu z estradowych głośników. Są tacy, którzy chcą się przespać po nocnym dyżurze i mają do tego prawo. Idiotyczna zabawa dla idiotów nie wszystkich bawi. Wolę, aby te matoły przywdziały zielono-czerwone stroje i utożsamiły się z jednym z symboli Tomaszowa, czyli Lechią. Ale matoły wolà się upaćkać na błoniach...
Mieszkanka
Mieszkanka 26.08.2019, 15:11
Za to Ci którzy mieszkają koło stadionu Lechii, nie interesują się sportem typu piłka nożna i muszą przechodzić na drugą stronę ulicy bo sie boją stojących kiboli to mają super powiadasz?. Jak koło bloku przechodzą zamaskowani kibice/kibole to jest extra? na błonie poszłam z 7-latką...na mecz niekoniecznie się wybiorę.
Zabawa kolorem nikomu nie robiła krzywdy a dzieciaki miały ubaw. Co kto lubi, proszę sobie darować hejt.
Statystyk
Statystyk 26.08.2019, 16:49
A gdzież to tak ci kibole wystają i kiedy to się dzieje? Łżesz jak bure zwierzę L. Dorna, bo jeśli nawet tak się zdarzy raz na kilka lat, to ci kibice przyjezdnych drużyn są otoczeni kordonem policji, więc czego masz się bać? Nikt na twój nędzny żywot nastawał nie będzie...
@(mądra)Mieszkanka
@(mądra)Mieszkanka 26.08.2019, 15:43
Mieszkanka super jedziesz! Pisz na NT częściej. Brakuje młodych matek w komentarzach. Ja na pewno jestem Twoim fanem! Świetnie to napisałaś! Dzięki! :)

PS ale by nie było rozczarowań, piszę od razu, że głosuje na PiS
@statystyk
@statystyk 26.08.2019, 14:43
Klub został dofinansowany przez miasto, jego istnienie nie jest zagrożone, uważasz, że kibicowanie powinno być obowiazkowe? Że każdy przynajmniej raz w miesiacu powinien odhaczać się z piłkarzyków?
@statystyk
@statystyk 26.08.2019, 14:41
oj rzadko tu bywasz, a opowiadasz jedynie to co sobie wyobrazisz
Etnos a obywatelstwo. Separatysci śląscy na listach PSLu.
Etnos a obywatelstwo. Separatysci śląscy na listach PSLu. 26.08.2019, 12:29
Pamiętajmy, że spośród zawodników przedwojennej Lechii w wielokulturowym Tomaszowie, rekrytowali się najokrutniejsi volksdeutsche. I to było to pokolenie, które kształciło się i trenowało już w ramach państwa Polskiego.

W wakacje 1939 szkoleni byli w Spocie. Miesiąc później wskazywali lokalnym dowódcom Wehrmachtu i SS skupiska tomaszowskich Żydów, ale i co bardziej aktywniejszych polskich - do niedawna - kolegów. Wówczas do odstrzału pod ceglanym murem fabryki Landsberga czy innego Piescha kwalifikowała znaleziona w chałupie gazeta.

A kto miał niemieckich sąsiadów przed wojną (ale i po bo też zostali), to wie, że w większości nie byli to jacyś dużo mądrzejsi ludzie. Na Kaczce mieszkali zwykli robole. Po wojnie bez perspektyw w RFN. Bez wykształcenia, często niepiśmienni. Drugie - trzecie pokolenie tych których tomaszowscy fabrykanci przyciągneli tutaj do roboty, a z landów niemieckich wygnał głód na tamtejszych wsiach.

Rodzina, którą mam na myśli - mimo dużo lepszych warunków życia - dziś pracuje jako sezonowa siła robocza. Bez matury chyba nawet.

Także ta niemiecka kultura, solidność sporwadza się zazwyczaj do tęsknoty za stabilną michą i to wszystko. Tak, do sztambucha wszystkim tym którzy tak narzekają na beneficjentów 500+

Za Odrą to jest standard i to 100 lat. Robisz, żresz, płodzisz i - wcześniej - co niedziela chodzisz do kościoła. Ganz egal jakiego.
A gdy tego nie ma tu bunt, wybieranie malarza pokojowego na wodza i mordy w całej Euopie.

Pozostałe