Młodzi zawodnicy Pilicy spotkali się ze swoim idolem

  • 03.09.2019, 20:13 (aktualizacja 07.09.2019, 09:33)
  • redakcja
Młodzi zawodnicy Pilicy spotkali się ze swoim idolem
W minioną sobotę zawodnicy zespołu UKS Pilica Tomaszów Maz. rocznika 2008 wraz z trenerami i małą grupą rodziców mieli możliwość oglądać  na żywo mecz w Krakowie, gdzie miejscowa Wisła grała z Zagłębiem Lubin.

W spotkaniu oglądaliśmy 6 bramek i wiele ciekawych, jak na naszą Ekstraklasę akcji… Jednak największą niespodzianką dla naszych małych piłkarzy było spotkanie chwilę po meczu z samym Jakubem Błaszczykowskim, które odbyło się na głównej płycie stadionu przy ławkach dla zawodników rezerwowych.

Popularny Kuba jako człowiek mocno otwarty zrobił sobie zdjęcia z każdym z naszych zawodników, przekazał parę cennych uwag i mimo zmęczenia po swoim meczu spędził z nami naprawdę sporo czasu.

Wszystkie atrakcje sobotniego wieczoru to zasługa Fundacji Sportu Amatorskiego z jej Prezesem Michałem Goździkiem na czele, któremu mali zawodnicy składają serdeczne podziękowania.

Kilka godzin po powrocie z Krakowa w niedzielne popołudnie chłopcy rozegrali swoje kolejne spotkanie ligowe, gdzie w I Lidze D2 Młodzik, w której grają najlepsze 7 zespołów byłego woj. piotrkowskiego, pokonali zespól Ceramiki Opoczno w stosunku 3:1. Aktualnie w tabeli zajmują 2 miejsce. W rozgrywkach tych bardzo dobrze radzą sobie również ich koledzy z RKS Lechii Tomaszów, którzy zajmują aktualnie trzecią pozycję…

Przy okazji tych ciekawych informacji warto nadmienić również, że w sobotni wieczór rozgrywki zainaugurowali seniorzy  Klubu. Swoje spotkanie w obecności sporej grupy kibiców zakończyli zwycięstwem 6:1 nad drużyną LKS Białaczów…

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe