Sparing Mazovii 2013/2014 z Wolborzem

  • 04.09.2019, 10:55 (aktualizacja 07.09.2019, 10:53)
  • Coach
Sparing Mazovii 2013/2014 z Wolborzem
W dniu wczorajszym najmłodszy rocznik AP UKS Mazovia (2013/2014) w towarzyskim meczu, zmierzył się z drużyną Szczerbiec Wolbórz. W obu zespołach gościły także dzieci z roczników 2012.

Mali piłkarze z Tomaszowa,  którzy swoje zajęcia rozpoczęli 1 kwietnia 2019 roku, z miesiąca na miesiąc robią co raz większe postępy. Po trzech miesiącach trudnego treningu, w którym chłopcy rozegrali swój pierwszy turniej w życiu i luźniejszym okresie wakacyjnym - drużyna w ostatnich dniach rozegrała dwa sparingi.

 

Pierwszym rywalem, była trenująca już trzeci rok Lechia 2012 Daniela Lawerskiego.  Młodzi chłopcy Mazovii dostali surową lekcji od swoich starszych i dłużej trenujących kolegów. Sparing spełnił jednak swój cel i kilka dni później, drużyna zaprezentowała się z dobrej strony wygrywając  mecz z rówieśnikami z Wolborza 16:10.

 

Sam wynik cieszy, jednak nie ma on znaczenia.  Bardziej cieszą postępy młodych adeptów. Chłopcy po raz pierwszy mieli okazję grać na "dużą" bramkę i początkowo byli nieco zagubieni, bardzo szybko tracąc trzy gole. Po krótkich wskazówkach trenera i skorygowaniu błędów, Mazovia w błyskawicznym tempie wróciła na swój poziom umiejętności i odpowiedziała ośmioma trafieniami. 

 

Zespół prezentowali się ambitnie, a przy tym bawił świetnie, co  skutkowało to co raz większą fantazją piłkarską w zagraniach indywidualnych czy też rozgrywaniu akcji, bramkami.  Nie ograniczając ich w żaden sposób, a ucząc - całość przełożyła się na wynik końcowy. 

 

Rywalom dziękujemy za poświęcony czas i możliwość rozegrania rozegrania sparingu na obiekcie rywala. 

 

Skład: Hubert Adamczyk, Dawid Kafarski, Szymon Kołodziejski, Mateusz Leśnikowski, Bartłomiej Bartyzel, Nataniel Winek, Paweł Tszydel, Alan Dróżdż, Gabriel Kozar

 

 

Trwa nabór uzupełniający do rocznika 2013. Wszystkie ambitne, chętne do pracy, przygotowane  na trudne wyzwania dzieci - zapraszamy na treningi, które odbywają się na Orliku przy ulicy Mazowieckiej (LO 2), Zajęcia prowadzone są we wtorki i czwartki od godziny 16. 

 

 

 

Coach

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mama Huberta
Mama Huberta 04.09.2019, 18:57
Pierwsze sukcesy :)
Synuś jestem dumna z Ciebie, drużyny oraz wielkie dzięki dla Trenera :)
Kibic
Kibic 04.09.2019, 17:37
Brawo dzieciaczki! Brawo Mazovia!

Pozostałe