Blisko 11 mln zł na drogi w Tomaszowie

  • 04.09.2019, 16:25 (aktualizacja 10.09.2019, 21:07)
  • Mariusz Strzepek
Blisko 11 mln zł na drogi w Tomaszowie
Kolejne pieniądze płyną do Tomaszowa Mazowieckiego. Tym razem blisko 11 mln zł. Premier zatwierdził listę zadań rekomendowanych do dofinansowania z  Funduszu Dróg Samorządowych. Urząd Miasta otrzyma dofinansowanie w kwocie ponad 5,5 mln zł na budowę nowej drogi do terenów inwestycyjnych (tereny po dawnym Wistomie) z pełnym uzbrojeniem. Powiat tomaszowski otrzyma natomiast ponad 5 mln 200 tys. zł na przebudowę ul. Popiełuszki. Łącznie inwestycja miejska będzie kosztowała ponad 11 mln zł i będzie realizowana w cyklu 3 letnim.

- Nie oglądamy się na przytyki, że nic nie robimy, tylko cały czas staramy się o kolejne środki na inwestycje. Tym razem będziemy mogli stworzyć drogę do terenów inwestycyjnych. Dzięki temu powstaną nowe, wartościowe miejsca pracy. Nie byłoby to możliwe gdyby nie wsparcie rządowych instytucji. Bardzo dziękuję wszystkim, dzięki którym możemy realizować kolejne cele - mówi Marcin Witko, prezydent Tomaszowa Mazowieckiego:

Więcej informacji:

https://www.lodzkie.eu/page/5296,fundusz-drog-samorzadowych-na-lata-2019-2028.html\

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rene
Rene 06.09.2019, 16:29
A co z ulicą Północna od lasu nadal mieszkańcy mają żyć jak w średniowieczu ? Gdzie tu sprawiedliwość ? Nie dość że Burian hałasuje chipita hałasuje i ciągle naprawy zawieszenia w aucie . Ludzie za torami też żyją i chcą mieć odrobinę luksusu .
Pawełek
Pawełek 07.09.2019, 15:16
No wszystkich dróg naraz nie zrobią. Sakiewka tylko do połowy jest pełna. A pieniądze też trzeba uzbierać. Pamiętacie jaki był skowyt i larum jak modernizowano jednocześnie centrum TM, ul.W-wską i inne. Spokojnie przyjdzie czas i na inne ulice.
.
. 06.09.2019, 08:31
Mam nadzieję że pomyślą też o drogach gminnych, droga Ludwikow-Smardzewice to tragedia.. Wpadłam w wyrwe mijając auto z naprzeciwka i rozwaliłam oponę a tam minąć się ciężko gdy szerokie pobocze całe powyrywane.
pepe
pepe 04.09.2019, 19:30
Tereny inwestycyjne już mamy za trasą tylko jakoś inwestorów nie widać!
AS
AS 04.09.2019, 23:03
Malo wiesz
x
x 05.09.2019, 21:04
Może mało wie, ale ma oczy i widzi że nic się nie dzieje...
Moje miasto jest odbudowywane. Mam sie smucic?
Moje miasto jest odbudowywane. Mam sie smucic? 04.09.2019, 16:44
W miasto jeszcze nigdy nie wpompowywano tak wielu srodkow zewnetrznych. Co najmnej 15 lat wczesniej modernizacja Tomaszowa moglaby sie odbyc, gdyby PiS w 2005 roku juz mial wiekszosc, no ale oczywiscie lepiej pozno niz wcale
Król
Król 04.09.2019, 16:39
Fajnie bedzie jak niedlugo ludzie zaczna blokowac droge w Smardzewicach (tak wiem Smardzewice to ni e Tomaszow i kto inny musi sie tym zajac) ale jak sie czyta ze drogi sa robione co rusz wszedzie tylko nie dojazdowka do Smardzewic to az sie wlos jezy na glowie i tylko jedno slowo cisnie sie na usta (soczysta K......) reasumujac ciekawe czy sie ktos tym zainteresuje jak zostanie zablokowany ten odcinek drogi przez mieszkańców. Moze wtedy szybko sie dowiemy czy znajda sie fundusze .
Heniek
Heniek 05.09.2019, 07:33
No, mieszkancy tej wiochy jak zwykle pokazuja klase. Utrudnic zycie innym zeby pokazac "kto tu rzadzi"? A co wy, kurka rurka, dzieci z przedszkola jestescie? A zrzucie sie sami na remont! Co za problem?! Jak nie macie funduszy to do urzedu gminy wynocha, a nie, ludzi normalnych strajkami straszyc,. CO za swolocz.
?
? 04.09.2019, 16:45
Co to ma do rzeczy?

Pozostałe