"Krajowy Fundusz szkoleniowy – inwestycja w kadry" - konferencja Powiatowego Urzędu Pracy

  • 23.09.2019, 23:57 (aktualizacja 24.09.2019, 09:50)
  • Joanna Sztymelska
"Krajowy Fundusz szkoleniowy – inwestycja w kadry" - konferencja Powiatowego…
loadingŁaduję odtwarzacz...
W środę, 18 września 2019 roku, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Mazowieckim odbyła się konferencja zatytułowana "Krajowy Fundusz szkoleniowy – inwestycja w kadry". Organizatorem był Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim.

 .

Joanna Sztymelska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ajdejano
Ajdejano 28.09.2019, 21:15
Do "Ewa" - poniżej. Ja prawie od zawsze pracowałem i pracuje na własnym garnuszku, za własne pieniądze i dlatego mnie nigdy nie byłoby stać na marnowanie swojej i cudzej (publicznej) kasy w taki sposób, jak to robi postkomunistyczny PUP (czytaj: wyrób III RP i okrągłego stołu) .

I dlatego te baburice , które przyszły z kawką na to spotkanie i jeszcze przeszkadzały, doskonale wiedząc, że takie spotkanie nie ma nic wspólnego z jakąkolwiek merytoryką i że jest to spotkanie kabaretowe.
Ewa
Ewa 24.09.2019, 15:09
Do Ajdejano. Pan to jest zawsze taki merytoryczny, gratuluję.
Zbyszek
Zbyszek 24.09.2019, 14:17
No oczywiście na pierwszym planie szefowa TTBSu no po prostu specjalistka od wszystkiego a i tak dostać się do jakiejkolwiek spółki to tylko Ci co przy "chlewiku" bliżej dostają prace a już nie mają gdzie dostawiać biurek w tych spółkach.
MIESZKANKA  TTBS
MIESZKANKA TTBS 25.09.2019, 15:30
szefowa TTBSu moze w końcu zajmie się tym co powinna , bo bierze duże pieniądze , a w pracy jej nie ujrzy . SKANDAL!!!
Ajdejano
Ajdejano 24.09.2019, 13:23
Do "Ewa": te panie, to takie typowe lokalne gnioty, które czatują na takie "kunfyryncyje", aby się załapać właśnie na takie kawki, ciasteczka, itp., itd. A tematy takich "kunferyncyji" - ma ja głęboko w du....żym poważaniu. To jest właśnie - prowincja.
Ajdejano
Ajdejano 24.09.2019, 13:06
Ten tekst powyżej, to ma być tylko "zajawka" tematu, który ma być rozwinięty później, czy tylko taki informacyjny "bączek", bo nie było o czym pisać?

Tak przy okazji: ten PUP naprawdę nie ma na co wydawać publicznych, czyli NASZYCH pieniędzy ?!
Ogólne bezrobocie w Polsce na poziomie 5,5 - 6,5 %, u nas - może 7%, a PUP robi wygibusy pod tytułem "inwestycja w kadry" .

Te wszystkie PUP-y jak najszybciej roz.p.i.e.r.d.o.l.i.ć. To jedno z wielu gniazd dawnej (pzpr-owskiej) nomenklatury.
SA.
SA. 24.09.2019, 15:08
PUP-y nie mają racji bytu od co najmniej 5 lat, tylko nikt się jeszcze za to nie bierze. Ale może już niedługo.
Ewa
Ewa 24.09.2019, 12:57
Te panie, które przyszły z kawą i jeszcze rozmawiały porosilabym o opuszczenie konferencji. Żenada myślę, że ich pracodawca pouczy ich jak należy się zachowywać w takich miejscach.

Pozostałe