BILARDZIŚCI z SP nr 13 MISTRZAMI POLSKI

• 03.10.2019, 10:23
  • Mariusz Strzepek
Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Tomaszowie Mazowieckim przez 8 lat stawali na II i III miejscu podium. Dziś ponownie zostali Mistrzami Polski.

Podczas Bilardowych Mistrzostw Polski Uczniowskich Klubów Sportowych odbywających się w dniach 20-22.09.2019r. w Żninie zawodnicy UKS 13 JOKER wywalczyli aż 5 medali.

Tytuł mistrzowski zdobył Jacek Pietrzyk (SP13) a brązowy medal wywalczył Mateusz Filip (SP12). W kategorii dziewcząt na 3 miejscu podium stanęła Sonia Porczyk (SP13).

Największą niespodziankę sprawiła drużyna dziewcząt: Karolina Rutkowska (SP13), Sonia Porczyk (SP13) Magdalena Bierzgalska (SP10), wygrywając całe zawody.

Wzorowo zagrali także chłopcy: Krzysztof Kozera, Jacek Pietrzyk, Mateusz Filip, Wiktor Czech którzy w grach drużynowych po raz drugi z rzędu wywalczyli tytuł wicemistrza Polski UKS.

Zespoły przygotowali: Dariusz Kobacki, Michał Bierzgalski i Mariusz Skoneczny