Nielegalne papierosy w domu starszego pana

  • 30.10.2019, 23:00 (aktualizacja 03.11.2019, 15:23)
  • redakcja
Nielegalne papierosy w domu starszego pana
Kolejny starszy mężczyzna zatrzymany przez policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą tomaszowkiej Komendy Powiatowej Policji. 71 letni mężczyzna handlował nielagalnym tytoniem i papierosami. Policjanci przejęli w sumie 2539 sztuk nielegalnych papierosów (ok. 120 paczek) i prawie 4 kg tytoniu bez polskich znaków skarbowych akcyzy.  Funkcjonariusze z naszj KPP uzyskali informację, z której wynikało, że mężczyzna może nielegalnie posiadać znaczne ilości tytoniu. We wtorek 29 października br. przeszukali posesję, gdzie ujawnili towar bez obowiązkowych znaków akcyzy. Łączna wartość narażenia na uszczuplenie Skarbu Państwa z tytułu niezapłaconego podatku akcyzowego szacowana jest na ponad 4700 złotych. Mężczyźnie grozi wysoka grzywna.

.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

XOXO
XOXO 31.10.2019, 20:11
A kiedyś się weźmiecie za Baśkę z krzyżowej 30 ? a kiedy ogarniecie meline na Antoniego 27 ?

Do Mieszkanki !
Mogli się uczyć to by było za co jeść a nie wałki kręcić...
Mieszkanka
Mieszkanka 31.10.2019, 15:12
Taki pan Kowalski jak nie ma na chleb musi sobie radzić a jeśli chciał dorobić sobie bo mu nie starcza emerytury na życzenie to trzeba ukarać bo przestępstwo Zal mi takich ludzi co doniesli byli tak bardzo życzliwi państwa nas okrada nie na takie miliony i nie jest karane bo robią to w białych rękawiczkach !!!!!
tak wygląda prawdziwy świat
tak wygląda prawdziwy świat 31.10.2019, 14:39
W Tomaszowie mamy do czynienia nadal z potworną biedą. Tego czasem po ludziach nie widać, bo Polscy jeśli mogą to chodzą czyści, porządnie ubrani itd, ale każdego dnia gdy zapadnie zmrok ok 18-19 od razu spotyka się ludzi który zaglądają do koszy szukając chyba puszek. Na św. Antoniego (nie chcę pisać dokładnie gdzie, by nie piętnować tej osoby), jest pani na wózku, który w takim celu wyjeżdża właśnie w porach gdy jest mniej ludzi na ulicach. Sam widok za gardło ściska.
Genowef Pigiew
Genowef Pigiew 31.10.2019, 13:55
Świetnie, na pewno ów emeryt nie wróci do przestępczego procederu. Wszystko to zasługa rządzących, którzy nie chcą odciążyć fiskalnie mikro-przedsiębiorców. Gdyby bowiem m-p mieli dogodne warunki to taki pan Kaziu mógłby sobie szlugi kręcić i sprzedawać, ale nie, państwo musi na wszystko kłaść łapę, jak zwykły nazista.
dd
dd 31.10.2019, 14:41
wszystkie szkoły jakie pokończyłeś były utrzymywane przez państwo. Oddawaj złodzieju kasę. 300-500 tysięcy. Bez państwa byś krówki pasał.
Gawriło P.
Gawriło P. 03.11.2019, 09:26
Tylko ktoś, kto jest mentalnym komunistą mógł takie brednie wymyślić. Edukacja w Polsce jest bezpłatna, mało tego, obowiązkowa, a zatem niby czemu miałbym oddawać pieniądze za wykształcenie? Prawo nie działa wstecz, wy intelektualne zera!

Poza tym, chciałbym zaznaczyć, że wiedzy zdobytej w szkole podstawowej, liceum czy na studiach nie wykorzystuję w swojej pracy - system edukacji w tym kraju jest zbyt biedny na naukę najnowszych technologii - poznałem je sam, we własnym zakresie (dzięki rodzicom, którzy kupili komputer i posłali na prywatne zajęcia z jego obsługi, tj. programowania).

Per złodziej, ty durniu, możesz się zwracać do swoich bliskich, ale nie do mnie, pajacu! Nigdy niczego nie ukradłem, a takie oskarżenia, prymitywne i durne jak ty, dowodzą, że tobie poskąpiono odpowiedniego wychowania i wykształcenia. Tylko intelektualny troglodyta twojego pokroju może żądać od ludzi zwrotu pieniędzy za bezpłatną naukę, z której i tak ch... wielki jest!

Ale spoko, skoro ja mam oddać 300-500 tysięcy to niech państwo odda mi 100 razy tyle za stracone lata "nauki" w chorym systemie nauczania! Polska szkoła, oprócz języka polskiego i matematyki nie nauczyła mnie NICZEGO co wykorzystuję dziś oraz z czego mam pieniądze. Zmarnowano mi blisko 12 lat życia na głupoty, z których nie korzystam i które są mi obecnie całkowicie zbędne, a bez których, według kretyńskiego systemu nauczania, nie mogłem przejść dalszych etapów edukacji.

Zatem OK, mogę oddać pół miliona złotych, ale Państwo musi mi wypłacić ekwiwalent za 12 straconych lat, podczas których wpajano mi do głowy bezużyteczną wiedzę!|

Gdyby państwo nie regulowało tego aspektu życia to prawdopodobnie olałbym te wszystkie niepotrzebne przedmioty i skupił się na tym, co przyniesie wymierne efekty - miałbym jeszcze większą wiedzę i umiejętności, ale to wszystko zaprzepaścił chory system. I za to, za stracone możliwości, również chcę odszkodowania - najlepiej żeby płaciły za to takie barany jak ty i twój koleżka ten troglodyta co się posługuje danymi hospodara wołoskiego.

Zawrzyj jeden z drugim durniem jadaczki bo nie macie absolutnie niczego mądrego do powiedzenia.

Zaś jeśli chodzi o PKP/PKS/MZK - zawsze płaciłem za bilet, niby dlaczego, ty komuchu, ty totalitarne zero, miałbym płacić po raz drugi? Sufit ci się na głowę upadł czy po prostu jesteś ograniczony intelektualnie? Leczenie mojej osoby również odbywało się, ZAWSZE, prywatnie - publiczna służba zdrowia nigdy mi nie pomogła.

Przejdźmy jednak dalej - ile podatków wpłaciłem do skarbu państwa? Jakby nie liczył to przez 11 lat mojej aktywności zawodowej wpłaciłem do kasy państwa ponad 5 mln złotych (orientacyjnie, może być więcej). A ty, pajacu, "palovnicku" i twój koleżka, ile żeście dołożyli? Pewnie jeszcze żeście drugie tyle zaje... pod płaszczykiem socjalu bo przecież takie głąby nie wnoszą niczego do skarbu państwa, a jedno wynoszą! Guzik jesteście warci, przy czym chciałem użyć innego wyrazu, też na literkę "G".

Państwo jest złodziejskie bo zamiast pozwolić obywatelowi pracować i zarabiać (w legalnych ramach) woli tego obywatela zgnoić.

Takie barany jak ty/wy, pisowskie ameby, socjaliści (socjalista to synonim słowa złodziej) nie są w stanie pojąć jak funkcjonuje gospodarka i co jest ważne dla ekonomii państwa. Tacy jak wy wpieprzają się wszędzie, jak państwo, i wszędzie chcecie regulacji. Jedyny dobry czas w historii najnowszej naszego państwa to czas krótko po "obaleniu" komuny, tj. tak zwane "Ustawy Wilczka". Niestety, państwu nie podobało się, że obywatele zarabiają, że prowadzą businessy, trzeba to było ukrócić i tak do dnia dzisiejszego.

Vlad_Palovnick
Vlad_Palovnick 01.11.2019, 07:07
500 tyś będzie mało. Jakby dorzucić wszystkie asfaltowe drogi po których Genowiew chodził/jeżdził wszystkie ulgowe przejazdy PKP/PKS/MZK, wszystkie leki które kupił z dopłatą do ryczałtu, anginy leczone za pacholęcia itepe itede, myślę że kwoty dziewięciocyfrowe są bardziej usprawiedliwione. Ale łatwiej oczywiście wyzywać na złodziejskie państwo.
Joe
Joe 09.11.2019, 09:45
Vlad jesteś debilem

Pozostałe