E-sport. Tomaszowianie drudzy w mistrzostwach miast

  • 04.11.2019, 19:00
  • Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim
E-sport. Tomaszowianie drudzy w mistrzostwach miast
Mistrzostwa Miast w E-sporcie odbyły się 25 i 26 października w Siemianowicach Śląskich. Obok gospodarzy wystąpiły drużyny z Trzebini, Tomaszowa Mazowieckiego, Rybnika, Bielska-Białej, Wisły oraz Dąbrowy Górniczej. Pierwsze miejsce zdobyła Trzebinia, wygrywając z Tomaszowem Mazowieckim 2:0. Ostatnie miejsce na podium zajęła reprezentacja Siemianowic Śląskich.

- W pierwszym meczu przyszło nam się mierzyć z reprezentacją Wisły, w której grał między innymi Patryk "ponczek" Wites. Pierwsza mapa była dla nas totalnym niewypałem, wspomniany wyżej zawodnik ustrzelał na nas 40 k w 19 rund i mecz zakończył się wynikiem 16:3 dla enemy. Na kolejnej mapie jednak zrewanżowaliśmy się i odpowiedzieliśmy stomp za stomp, wygrywając 16:5 - opowiada kapitan drużyny Bartłomiej Wójciak.  

W półfinale tomaszowianie rozgrywali mecz z gospodarzami z Siemianowic Śląskich. Był to bardzo wyrównany mecz. Po pierwszych dwóch mapach drużyny remisowały (17:19;19:17). Na decydującej zdecydowanie zagrali lepiej i mądrzej gracze z Tomaszowa Mazowieckiego, przez co wygrali do 7.

W finale gracze z Trzebini okazali się bezlitośni. Wygrali na dwóch mapach jakimi były Train i Nuke wynikami odpowiednio 16:3 oraz 16:9.  

Barw tomaszowskiej drużyny bronili: Bartłomiej Wójciak (kapitan), Michał Bernacki, Filip Mazurkiewicz, Jakub Pinda i Jakub Rożek.

Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

?
? 05.11.2019, 12:18
Czy ktoś wie z jakich szkół są tomaszowianie?

Pozostałe