W niedzielę gra o wszystko... ze Świtem Nowy Dwór

  • 05.11.2019, 12:54 (aktualizacja 07.11.2019, 20:40)
  • Mariusz Strzepek
W niedzielę gra o wszystko... ze Świtem Nowy Dwór
Zapraszamy na kolejny mecz piłkarzy Lechii Tomaszów, który nasz zespół rozegra na własnym boisku. W niedzielę, punktualnie o godzinie 11 zawodnicy staną naprzeciw teamu Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Nasi przeciwnicy zajmują obecnie piąte miejsce w tabeli, posiadając łącznie 26 punktów po 15 rozegranych spotkaniach. Odnieśli w nich 7 zwycięstw, 5 remisów i tylko 3 porażki. Zawodnicy Świtu zdobyli w meczach rundy 20 bramek, tracąc ich 14. W meczach wyjazdowych radzą sobie ze zmiennym szczęściem, chociaż warto zaznaczyć, że na 10 spotkań przegrali tylko 2, notując 4 zwycięstwa i 4 remisy. 

Tomaszowska Lechoa w tym samym czasie zwycięzyła jedynie 3 razy, 4 razy zremisowała i aż 8 poniosła klęskę. Nieciekawie przedstawai się też bilans bramkowy. 29 bramek straconych i 18 zdobytych. Na włąsnym boisku w tej rundziie rozegrała 7 spotkań, w tym dwa zwycięstwa, dwa remisy i trzy przegrane. 

Niedzielny mecz będzie drugim pod wodzą Daniela Myśliwca. Trzymamy mocno kciuki

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ajdejano
Ajdejano 07.11.2019, 16:43
Ze znaczną przyjemnością pójdę na mecz siatkarzy ( po południu) z Wrocławiem.
Do Admina: mecz piłkarzyków, to nie jest jeszcze mecz "o wszystko". Pozostała jeszcze końcówka tej rundy i cała wiosenna runda.
Jeżeli nie jesteśmy wrogami piłeczki, to nie wkładajmy naszych w otchłań. Może jeszcze nie będzie tak źle.
LT
LT 08.11.2019, 17:50
Ajdejano pójdziesz na mecz jak cie mama pozwoli i to popołudniu,zapomnij.
Patriota
Patriota 08.11.2019, 06:17
Aldejano to zwykły trol, nie warto wchodzić z nim w polemikę. Wszystkich prawdziwych kibiców zapraszam w niedzielę.na mecz, wspierajmy lokalny sport niezależnie od wyników.
Ajdejano
Ajdejano 07.11.2019, 16:34
Bezimienny z godziny 6:26 (dzisiaj rano).
Co do mojego wieku: widać, że wiesz, do kogo piszesz.
Poza tym: dlaczego piszesz, że piłkarzyki mają również innych sponsorów, a nie wymieniasz tych sponsorów ? To jest jakaś tajemnica tych sponsorów ? Z lewej kasy sponsorują piłkarzyków, "cy cóś" ?!
.
. 08.11.2019, 06:29
Nie interesuje mnie twoja tożsamość. Zagrałem z tobą w pewną grę, improwizowalem i jak się okazało - trafiłem. Nie jesteś wart mojej uwagi. Takich trolli, takich napinaczy co myślą że wiedzą wszystko najlepiej, mend społecznych którzy wbijaja szpile każdemu aby wywołać awanturę - omijam z daleka. Nie potrzebuję takich znajomości.

Owi sponsorzy byli wymienieni na oficjalnej stronie klubowej Lechii. Wystarczy sprawdzić. Nie będziemy się oficjalnie chwalić że to dzięki LP ci sponsorzy przyszli do klubu. Nie robimy tego dla "fejmu".

I świadczy to o tym, że mało jednak się znasz na tym co dzieje się w klubie, a kibice jednak nie chodzą na mecze żeby tylko drzec mordę. Ci drący mordę są o wiele więcej warci od ciebie i tobie podobnych.
Ajdejano
Ajdejano 06.11.2019, 21:23
Byłem dzisiaj na meczu pucharowym siatkarzy Lechii i rozmawiałem z paroma ważnymi gośćmi od siatkówki, ale i od piłeczki kopanej na temat tej piłeczki.
Potwierdzali moją opinię o badziewiu tej piłeczki kopanej i o tym, że chłopakom nie bardzo chce się grać.
Nie bardzo chcieli ze mną szerzej rozmawiać na temat tych kopaczy.

Jedynym "sponsorem" tej kopaniny jest miasto.
Jednak, to zawsze jest ostateczność.
I ci ważniacy od piłeczki kopanej powiedzieli: miasto wcale nie musi tych kopaczy finansować.

Więc, ogólnie pytam gości od piłeczki kopanej i tych wrogich mnie, tzw. "kibiców": kto ma postarać się o znalezienie jakichkolwiek innych sponsorów tej kopanej ?! Może - ja ?! A może ci zatwardziali i często chamscy "kibice" ?

PS. Drzeć ryja każdy potrafi, ale najpierw niech się zastanowi, o co tego ryja drze.
Wy, którzy tak się drzecie, jesteście zwykłymi bezmózgowcami: idziecie sobie na meczyk i se patrzycie. I w ogóle się nie przejmujecie tym, jak ta piłeczka działa od kuchni.
.
. 07.11.2019, 06:25
Zapraszam w niedzielę na Nowowiejskia na ostatnią trybunę. Proszę się przedstawić i zadać owe pytania. Obiecuję że dostaniesz odpowiedzi na jakie zasługujesz. Przyjdziesz? Czy wiek już nie pozwala na takie harce? 😉
A tak na poważnie. Ostatnimi czasami ci tak znienawidzeni przez ciebie kibice, postarali się o dwóch sponsorów na klubu którymi są nadal więc nie jedynie miasto sponsoruje. Nie wiedziałeś o tym? Czy nie chciałeś wiedzieć? Czemu wprowadzasz w błąd wszystko wiedzący omnibusie?
Czekam na odpowiedź.
Niewierny kibic
Niewierny kibic 06.11.2019, 22:16
W punkt. Pamiętam jak Ci "najwierniejsi", Ci od darcia ryja pokreślili na swoich tiszertach logo LV, jak byli obrażeni, że już Wolski nie chce dawać pieniążków, zapominając zupełnie dzięki komu drą teraz ryja. Zobaczymy jak będą śpiewać na przyszłą jesień. Heh.
.
. 07.11.2019, 07:06
Rozumiem że jak by cię wywalili z roboty tak nagle, bez ostrzeżenia to i tak całował byś stopy swojemu pracodawcy, no bo przecież kiedyś ci dał tą robotę, prawda? Boże jaki dzban..
Niewierny kibic
Niewierny kibic 07.11.2019, 11:53
Mam rozumieć, że wszyscy Ci z pokreślonym logo LV byli zatrudnieni przez LV i to LV wywalił ich z roboty? Wnioskuję, że darliście ryje za pieniądze od Wolskiego. Nie chcę wiedzieć za co drzecie mordy teraz? Może charytatywnie rzucacie kur#ami z trybun? To kto jest tym dzbanem?
.
. 07.11.2019, 12:31
Nadal ty. :) Obrońco Wolskiego od siedmiu boleści. I nie były "tiszerty" hahahaha, znowu dzban, tylko t-shirty i nie pokreślone tylko zaklejone. Weź już lepiej nic nie pisz napinaczu internetowy. :) :)
Niewierny kibic
Niewierny kibic 07.11.2019, 12:43
Rozbawiłeś mnie, nie spodziewałem się tak błyskotliwej odpowiedzi. Pozdrawiam Cię szczerze :-)
xoxoxo
xoxoxo 06.11.2019, 13:50
Coś mi Świta że będzie w plecy
Maciorewicz
Maciorewicz 06.11.2019, 12:46
Autor tekstu jest takim kibicen Lechii, jak ja dwómetrowym murzynem. Gra o wszystko- żenada
LOL
LOL 06.11.2019, 13:28
Czyli twoim zdaniem informacje powinni publikowac jedynie kibice Lechii. No to by były faktycznie obiektywne
Maciarewicz
Maciarewicz 06.11.2019, 13:41
Chodzi o tytuł artykułu. Wiem trudne, ale jaśniej Ci tego nie wytłumaczę.🤣
RKS
RKS 06.11.2019, 07:18
Mecz o wszystko to bylby gdyby taka sama sytuacja w tabeli byla na wiosnę przed przedoststnią kolejką. W tej chwili to jest kolejny waźny mecz. Wygrana nie daje utrzymania, a przegrana nie degraduje
Ajdejano
Ajdejano 05.11.2019, 17:00
Świt: 6 w tabeli, punktów :26, bramki: +6.
Lechia: 15 w tabeli, punktów 13, bramki: -11.
Powyższe zestawienie nie wymaga komentarza.

PS. Dobrze, że nie grają z Huraganem Morąg (spokojnie: nie Wąwał), który jest oczko wyżej od Świtu.
Obserwator
Obserwator 05.11.2019, 20:59
Obserwując Twoje wpisy wyciągam wnioski że masz jakieś kompleksy wobec otoczenia jakie Cię otacza.. Same złe wpisy, wnioskuję że trolowanie sprawia Ci przyjemność. Trochę pozytywnej Energi proponuję poszukać dla Siebie :)
Kibic normalny
Kibic normalny 05.11.2019, 21:40
A ja proponuję abyś zajął się sobą i nie szukał zajęcia jako terapeuta innych. Grosza bym nie zapłacił za takie rady.
ciekawski
ciekawski 05.11.2019, 14:23
Zapowiada się ciekawa niedziela. Chętnie popatrzę na futbol na wysokim poziomie. Tylko dlaczego znowu porażka? aaaa ić pan
Obserwator
Obserwator 05.11.2019, 16:01
Widać że jesteś tylko Kibicem Sukcesu :) Mocno się zdziwisz pozytywnym wynikiem Lechi jak wygra mecz!
Kibic normalny
Kibic normalny 05.11.2019, 21:38
Przekaz dnia (Kibic Sukcesu) ciągle żywy jak Lenin :) Wiadomo która opcja ma przekazy dnia.
Na kartce ci napisali, sam nic nie wymyślisz?
ciekawski
ciekawski 05.11.2019, 19:04
Nie jestem kibicem nawet sukcesu, a już na pewno nie niepoprawnym zapaleńcem.

Pozostałe