Puchar Marszałka: Mazovia druga

  • 21.11.2019, 09:40 (aktualizacja 21.11.2019, 10:15)
  • Mariusz Strzepek
Puchar Marszałka: Mazovia druga
Piłkarze UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki z rocznika 2009 zajęli drugie miejsce w Halowym Turnieju Eliminacyjnym o Puchar  Marszałka Województwa Łódzkiego. 

Zawody odbyły się 16 listopada w Piotrkowie Trybunalskim. Do rywalizacji przystąpiło 8 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Na boisku przebywało 4 zawodników + bramkarz.  Mazovia trafiła do grupy A, w której pokonała LKS Będków 2-0, RAP Radomsko 5-0 oraz LZS START Lgotę Wielką 5-1. Takie wyniki dały pierwsze miejsce w grupie i awans do półfinału. W nim Mazovia spotkała się z drugą ekipą grupy B - MUKS Szóstką  Radomsko.  Spotkanie przebiegało pod dyktando naszej drużyny. Mecz zakończył się zwycięstwem Mazovii 2-0. W finale przeciwnikiem była Lechia Tomaszów Mazowiecki. Mazovia walczyła dzielnie, jednak przegrała 0-3.  Nagroda indywidualna dla najlepszego strzelca turnieju trafiła do naszego zawodnika – Kamila Konewki (8 goli).

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

:)
:) 22.11.2019, 08:37
*** artykuł. Tytuł powinien być Lechia Pierwsza, Mazovia druga.
Czy ktoś w redakcji czyta artykuły wysyłane na maila do redakcji?
Czy publikujecie na pałę?

Pozostałe