Nasi na turnieju Karate Shinkyokushin "RANDORI CUP"  

  • 03.12.2019, 21:32 (aktualizacja 06.12.2019, 08:21)
  • Mariusz Strzepek
Nasi na turnieju Karate Shinkyokushin "RANDORI CUP"  
Na zawodach w Radomsku nie mogło zabraknąć wojowników z Tomaszowa i Rawy wraz ze swoim trenerem Sensei Marcinem Kopczyńskim.

Był to pierwszy Turniej organizowany przez Klub Karate Randori na czele którego stoi Sensei Michał Błach. Sędzią głównym był Shihan Eugeniusz Dadzibug 6 dan.

W zmaganiach na radomskich matach wzięło udział ponad 330 zawodników z 28 klubów. Na wstępie trzeba zaznaczyć, iż był to bardzo mocny i wymagający Turniej. Tym bardziej cieszy sukces karateki z tomasozwskiego klubu.

Rawsko - tomaszowski Klub KK w klasyfikacji generalnej wg standardowych przepisów PZK uplasował się na DRUGIM MIEJSCU w klasyfikacji generalnej na dwadzieścia siedem klubów.

Na szczególne wyróżnienie zasługują medaliści, którzy po pięknych i efektownych bojach stanęli na podium. Nie do zatrzymania w swoich walkach byli Paweł Bednarek, (najmłodszy fighter, sześć lat, dwadzieścia kilo a serce i dusza wojowniczego tygrysa).

W starszych kategoriach nie dali szans swoim przeciwnikom Olek Kopczyński, Filip Mazurkiewicz i Tymon Pryczek (sekcja Tomaszów Mazowiecki). Dla Tymka to trzecie z kolei zawody z których wraca ze złotem, oraz w juniorach młodszych Katarzyna Pacho.

Po pięknych finałach srebrnymi medalami cieszyli się: Julita Kopczyńska Tosia Pacho, Roksana Worach i Mateusz Kubryn. Mateusz i Roksana to zawodnicy z Tomaszowskiej Sekcji Karate.

Dla Roksany były to pierwsze zawody ale wygrywając swoje walki przez IPPON (zakończenie walki przed czasem) pokazała w pełni swoje niemałe umiejętności. W finale spotkała się z bardziej doświadczoną koleżanka z Klubu, Kasią, i po pięknym zaciętym pojedynku zdobyła srebrny medal.

Mateusz również przeszedł przez swoja kategorię i został zatrzymany dopiero w finale. Zaś brązowe krążki zawisły na piersiach: Irenki Szostek, Antoniny Suskiej, Alana Gieracha i Kuby Grzeszczyszyna.

Tosia i Kuba to również zawodnicy z naszej Tomaszowskiej Sekcji, pokazali pięknego ducha walki czego efektem są wspaniałe trzecie miejsca !!!. Pochwała należy się oczywiście wszystkim reprezentantom RKKK za piękne karate kyokushin i wspaniałe reprezentowanie Klubu. Dla kilku z nich były to pierwsze zawody „na wyjeździe” lub w ogóle pierwsze w życiu !!! Raz jeszcze brawa dla wspaniałych Naszych karateka i ich super-trenera Marcina Kopczyńskiego.

Złote medale

Tymon Pryczek (sekcja Tomaszów Maz.)

Paweł Bednarek

Aleksander Kopczyński

Filip Mazurkiewicz

Katarzyna Pacho

Srebrne medale

Roksana Worach (sekcja Tomaszów Maz.)

Mateusz Kubryn (sekcja Tomaszów Maz.)

Antonina Pacho

Julita Kopczyńska

Brązowe medale

Antonina Suska (sekcja Tomaszów Maz.)

Jakub Grzeszczyszyn (sekcja Tomaszów Maz.)

Irena Szostek

Alan Gierach

Pondto Klub godnie reprezentowali: Adam Stańczak, Borys Stańczak, Laura Kucharska, Antonina Guzek, Antoni Cichawa, Szymon Ciesielski, Zuzanna Szczepanik, Marcel Pietraszek, Szymon Ładziński, Gabriel Stańczak, Piotr Bednarek, Wiktor Królik, Damian Gierach, Julia Męcina, Wiktor Galiński, Paweł Krajewski, Maja Kucharska.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (5)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe