"Anioły są wśród nas". Podziękowania dla wolontariuszy

  • 06.12.2019, 21:48
  • Joanna Sztymelska
"Anioły są wśród nas". Podziękowania dla wolontariuszy
loadingŁaduję odtwarzacz...
W czwartek, 5 grudnia 2019 roku, w sali obrad w Urzędzie Miasta Tomaszowa Mazowieckiego odbyło się spotkanie z tomaszowskimi wolontariuszami zatytułowane "Anioły są wśród nas". Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, osoby najbardziej aktywne w pracy społecznej na rzecz innych, otrzymały piękne białe statuetki aniołów.

Na początku spotkania wystąpiła Grupa Teatralna ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim. Aktorzy, uczniowie klas: III, V i VII, zaprezentowali przedstawienie pt. „Bezdrodzy”. Uczennice klasy VIII zaśpiewały "Piosenkę o pomaganiu".  

Podziękowania, dyplomy i statuetki z rąk Izabeli śliwińskiej i Krzysztofa Kuchty otrzymały 83 osoby. Byli to przedstawiciele tomaszowskich organizacji pozarządowych oraz szkół. Podziękowania wręczone zostały opiekunom i uczniom działającym jako wolontariusze. 

- Wyróżniliśmy 83 działaczy. Wśród nich są społecznicy z organizacji pozarządowych, opiekunowie Kół wolontariatu organizowanych szkołach i wytypowani przez opiekunów najbardziej aktywni działacze i wolontariusze z danych placówek. Wręczamy anioły, anioły dobroci, bo przecież anioł na ziemi, to ten wolontariusz.  W imieniu prezydenta, Pana Marcina Witko, chciałabym serdecznie podziękować wszystkim wolontariuszom, opiekunom Kół, działaczom społecznym, wszystkim Państwu, którym taka działalność sprawia przyjemność. Cieszę się, że jest to dla Was tak samo ważne, jak dla nas. Życzę wszystkiego dobrego. Mam nadzieję na owocną współpracę w kolejnych latach - dziękowała wolontariuszom Izabela Śliwińska. 
 

Joanna Sztymelska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe