Pasowanie na przedszkolaka

  • 07.12.2019, 00:26 (aktualizacja 09.12.2019, 20:04)
  • siudzinska_lucyna
Pasowanie na przedszkolaka
Pasowanie na przedszkolaka to bardzo ważna uroczystość, która w Przedszkole nr 11 w Tomaszowie Mazowieckim odbyła się 6 grudnia 2019 r.

Przybyli na nią zaproszeni goście: Izabela Śliwińska- Zastępca Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego,  Lucyna Siudzińska- dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 10, wyczekiwani Rodzice i bliscy. Wszystkich powitała  Elżbieta Kowalska, wicedyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 10 i gospodarz placówki.

 Na początku uroczystości maluchy, przygotowane przez wychowawczynię,  Aleksandrę Dziubałtowską, zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Wszystkie wypadły znakomicie. Następnie złożyły swojej pani obietnicę, że będą zawsze z uśmiechem przychodziły do przedszkola, a przede wszystkim będą grzeczne, pomocne  i chętne do zabawy.

Punktem kulminacyjnym uroczystości było pasowanie każdego dziecka na przedszkolaka, którego dokonała pani Prezydent. Po części oficjalnej przyszedł czas na wykonanie pamiątkowych zdjęć i słodki poczęstunek.

 

siudzinska_lucyna

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe