Trójka w świątecznym klimacie

  • 19.12.2019, 21:40 (aktualizacja 20.12.2019, 08:31)
  • siudzinska_lucyna
Trójka w świątecznym klimacie
Boże Narodzenie to najpiękniejsze i najbardziej wyczekiwane święta w polskiej tradycji. Z tej okazji 19 grudnia 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 3  im. J. Piłsudskiego odbyły się tradycyjne jasełka.

Historię o narodzeniu Jezusa opowiedzieli uczniowie klasy Ib przygotowani przez panią Kamilę Herkę. Występ pierwszoklasistów został ubogacony przez artystów z pozostałych klas, którzy śpiewali kolędy i  grali na instrumentach. Przepięknie  zaprezentowały się uczennice klasy  IV i VII w niezwykłym  układzie tanecznym. Nad całością przedstawienia czuwali nauczyciele: pani Izabela Kolanko, pani Marzena Zwolska i pan Marcin Rybak.

Na zakończenie głos zabrała Lucyna Siudzińska- dyrektor szkoły,  która pochwaliła uczniów za piękny świąteczny przekaz. Podziękowała nauczycielom za ogrom pracy włożony w przygotowanie uroczystości, a rodzicom za ich obecność . Życzyła wszystkim  zebranym spokojnych i  radosnych Świąt Bożego Narodzenia, wytchnienia od codzienności oraz rodzinnych spotkań przy wigilijnym stole.  

siudzinska_lucyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe