KRS 283814 cel szczegółowy Inowłódz

  • 11.01.2020, 23:44 (aktualizacja 12.01.2020, 18:44)
  • AKW
KRS 283814 cel szczegółowy Inowłódz
Każdy z nas znajdzie wśród swoich znajomych osoby, które spotkały się z mało pochlebnymi opiniami o harcerstwie. I nie chodzi mi o sprawiedliwą czy nie, krytykę indywidualnych harcerzy. Chodzi o samą ideę harcerstwa. Tylko czy aby na pewno?


Uważam, że gdyby ruch harcerski skończył się przed 1939 rokiem, to obecnie nikt nie wyrażałby się o nim ani o osobach biorących w nim udział negatywnie, bo harcerstwo byłoby wskazywane tylko jako wspaniała idea a harcerstwo jeszcze nie umarło i można powiedzieć, że działa całkiem dobrze.

Narty i zimowiska, wyjazdy letnie pod namioty, Dożynki Prezydenckie, kształcenie „Małej Kadry”, służba w trakcie Jarmarków Spalskich na parkingach, rajdy dla zuchów i harcerzy. To od kilkunastu lat chleb powszedni działań wszystkich instruktorów Hufca Inowłódz. Wszyscy realizujemy nasz cel i misję czyli wychowanie młodych ludzi. Wspieramy dzieci i młodzież w stawianiu pierwszych samodzielnych kroków w zarządzaniu zespołem jakim są zastępy, realizacji planów krótko i długoterminowych podczas planowania pracy drużyny. Pokazujemy jak wygląda management i zarządzanie zespołem, wspieramy w komunikacji hierarchicznej i niehierarchicznej…krótko mówiąc harcerstwo to korepetycje z kompetencji jakie wykorzystywane potem są w pracy na stanowiskach kierowniczych i menadżerskich. Warto być harcerzem, warto nas wspierać. Każda złotówka przeznaczona na działanie naszego hufca jest wykorzystana na działanie drużyn i ich kadry. Dlatego warto w swoim corocznym rozliczeniu podatkowym w tym roku wpisać „KRS 283814 cel szczegółowy Inowłódz” to dla naszych dzieciaków i wsparcie ich wychowania.

AKW

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (7)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe