Wiosenne przebudzenie. Koncert gongów i mis

  • 09.03.2020, 11:48 (aktualizacja 11.03.2020, 19:58)
  • tomasz_s
Wiosenne przebudzenie. Koncert gongów i mis
Zapraszam serdecznie na koncert „Wiosenne przebudzenie”, czyli relaksację przy dźwiękach mis tybetańskich, gongów, kalimby, ocean drum – bębna oceanicznego i innych cudnych instrumentów rozpieszczających nasze wnętrze.

Brzmienie instrumentów jest niezwykle bogate, ma szeroki zakres częstotliwości. Specyfika fal dźwiękowych ułatwia mózgowi zwolnienie rytmu pracy, synchronizację obu półkul i przejście od stanu aktywności do stanu między snem a czuwaniem, w którym umysł się wycisza, a czasem prowadzi przez stan głębokiej medytacji, aż do zaśnięcia.

Podczas słuchania fale dźwiękowe, wnikają głęboko w ciało, powodując wibrację komórek. Wibracja ta przywraca komórki ciała w stan homeostazy (naturalnej równowagi organizmu). Likwidowane są dzięki temu wszelkie napięcia fizyczne jak i emocjonalne

Słuchanie muzyki ma działanie relaksacyjne, odprężające, wzmacniające, uwalniające emocje i napięcia, oczyszczające, stabilizujące i regenerujące organizm człowieka.
 

Ubierz się w wygodny strój i zabierz ze sobą małą poduszkę pod głowę, ewentualnie koc, do okrycia ciała, koncertu słucha się leżąc.

Miejsce:
Yoginka Shala, Barlickiego 30, I piętro

14 marca 2020
godz. 17:30- 19:00

Cena:
40 zł  ilość miejsc ograniczona.
Maty i koce są również na miejscu.
Zapisy 511 599 987 lub [email protected]

tomasz_s

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe