Akademie Piłkarskie odwołują zajęcia

  • 11.03.2020, 13:52 (aktualizacja 14.03.2020, 17:40)
  • SportTm
Akademie Piłkarskie odwołują zajęcia
W związku z aktualna sytuacją epidemiologiczną w kraju Tomaszowska Manufaktura Futbolu oraz Akademia Piłkarska Lechia zawieszają treningi grup młodzieżowych

Oficjalne oświadczenie Klubu Piłkarskiego Lechia: 

 

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki S.A. odwołuje zajęcia treningowe wszystkich roczników Akademii Piłkarskiej Lechii Tomaszów Mazowiecki oraz mecze ligowe i sparingowe grup młodzieżowych w roli gospodarza. Na bieżąco informować będziemy o ewentualnych kolejnych krokach związanych z działaniami zapobiegającymi rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

 

Komunikat Zarządu Tomaszowskiej Manufaktury Futbolu:

Drodzy rodzice i opiekunowie,
kolejne zarażenia koronawirusem COVID-19 w Polsce oraz coraz bardziej prawdopodobne pojawienie się pierwszego przypadku w Łodzi, to dla nas wszystkich nowe wyzwanie.
Dlatego jako sztab szkoleniowy jednogłośnie podjęliśmy decyzję o natychmiastowym wstrzymaniu zajęć treningowych, oraz meczów sparingowych przynajmniej do soboty 21.03.2020 r.
Uważamy, że zagrożenie wynikające z możliwości zarażenia jest zbyt wysokie, a zdrowie zarówno naszych zawodników, Was jak i naszych trenerów jest dla nas najważniejsze.
Uznalismy, że wznowimy zajęcia dopiero gdy sytuacja będzie opanowana, a wszyscy uczestnicy zajęć będą bezpieczni. Kolejny komunikat w tej sprawie wydamy 21.03.2020 r.
W razie pytań trener Konrad gotowy jest udzielić Panstwu wszelkich odpowiedzi zarówno telefonicznie jak i przez messenger.
Pozdrawiamy trenerzy TMF Tomaszów Mazowiecki

SportTm

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe