Darmowy internet na czas pandemii

  • 14.03.2020, 17:44
  • Mariusz Strzepek
Darmowy internet na czas pandemii
Biuro prasowe Orange poinformowało dziś, że wszyscy Klienci zarówno abonamentowi i usług na kartę mają możliwość włączenia darmowego pakietu danych.

Dodatkowe 10 GB będzie można wykorzystać do końca marca. Opertaor chcę w ten sposób zachęcić użytkoników swoich usług do ograniczenia aktywności poza domem.

Pełna informacja Biura Prasowego Orange z krótką instrukcją jak włączyć dodaktowy pakiet:

https://biuroprasowe.orange.pl/informacje-prasowe/darmowy-pakiet-10-gb-narzedzia-do-pracy-zdalnej-dla-biznesu-i-odkodowane-do-konca-marca-kanaly-telewizyjne-dla-klientow-orange/

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mj
mj 15.03.2020, 11:52
a tmobile dają GB za darmo co piątek i z 15 GB w zeszłym miesiącu miałem 30, w orange nigdy nie dostałem takich rachunków jakie powinienem, wiecznie a to jakaś opłata doszła, zawsze coś, cieszę się ze się z nimi rozstałem, nie polecam
.
. 15.03.2020, 17:50
tu chodzi przede wszystkim o kartę. Oni teraz też odblokowują jakieś tam funkcje biznesowe, wątpię by ktoś na serio z tego korzystał.
:)
:) 14.03.2020, 19:11
Czyli w Orange zakładają, że z końcem marca będzie po wszystkim. Pokrywa się to z wizjami jasnowidza z Czułchowa a on już wiele razy udowodił, że zna się na futurologii.
:)
:) 14.03.2020, 19:17
Dzisiejszej nocy ma być mróz -7. To w tym roku rzadka okazja by pozbyć się roztoczy z dywanów i wszystkiego co możecie łatwo zdjąć i wynieść na balkon. To stary stosowany na wsiach w Polsce sposób radzenia sobie z droboustrojami . Bez chemii, bez ryzyka. 6-7 godzin mrożenia i tyle. Polecam.

BB
BB 14.03.2020, 23:04
Należy jednak pamiętać, że w ten sposób nie pozbędziemy się wirusów ani bakterii. Im mrozy krzywdy nie robią, jedynie zmniejszają ich aktywność. A co się tyczy roztoczy, to owszem można je wymrozić, tylko, że -7°C to trochę za mało na 6 godzin mrożenia.
.
. 15.03.2020, 03:36
Nie ja zminusowałem Twój komentarz. Może tak jest jak mówisz. Jednak mój dywan już się mrozi. Zasłon nie zdejmowałem. Dywan łatwo zwinąć, więc czemu nie.

Podkastów Radia Tok FM też można słuchać za darmo przez miesiąc. I chyba miesiąc Wyborczej jest za 0 zł.
BB
BB 15.03.2020, 20:08
Spoko. Ktokolwiek zminusował - skoro wie lepiej - jego rzecz.

Pozostałe