Cmentarz przy ul. Dąbrowskiej będzie czasowo zamknięty

  • 07.04.2020, 16:10 (aktualizacja 09.04.2020, 19:51)
  • Mariusz Strzepek
Cmentarz przy ul. Dąbrowskiej będzie czasowo zamknięty
Z przykrością informujemy, że z uwagi na narastające zagrożenie związane z koronawirusem i ze względu na bezpieczeństwo osób udających się na nekropolię, od 8 kwietnia (środa) 2020 r. Cmentarz Miejski będzie zamknięty do odwołania. Groby bliskich będzie można odwiedzać po ustaniu zagrożenia.

.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (33)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Atm
Atm 11.04.2020, 11:28
Otwarty tylko dla prezesa? No kaczki nie mają koronowirusa
.
. 08.04.2020, 21:28
A cmentarz nz ul smutnej to niby czemu otwarty?
Ja
Ja 08.04.2020, 19:33
Głupota ludzka nie ma granic. PiS oderwany od ziemi. Jakie tłumy na cmntarzu? Głupota - ślepota. Banda bezmyślnych nieudaczników.
emeryt
emeryt 08.04.2020, 19:07
Będzie tak dalej to sprzedawcy zniczy i kwiatów pójdą z torbami.
arti123
arti123 08.04.2020, 03:32
Rynek niby zamknięty, ale... jeden sklep nie ma chyba takiego obowiązku ( ogrodniczy ) , Cały czas jest otwarty.
Polityka - nikt nie jest święty :(
Polityka - nikt nie jest święty :( 07.04.2020, 23:59
Zmarł Wiktor Bater który miał 53 lata. Facet zmarł najprawdopodobniej ze stresu ponieważ po zwolnieniu z TVNu nie miał stablinej pracy.

Obserwujcie propagandę antyrządową. Nie podają przyczyny śmierci, pewnie chcą na niedopowiedzeniach obciążyć władze. Tak będzie, zobaczycie.

Gdyby rządzili inni, od razu by padło – zawał, udar coś w ten deseń. Teraz czekanie. Aż baronessa Kidawa nauczy się poprawnie dwóch zdań z kartki, albo chociaż Kosiniak zgodzi się pod stołem jakieś kwiety podpisać, że jak wygra to będzie wszystko blokował co PiS zaproponuje.
Czlowiek
Czlowiek 08.04.2020, 21:21
Typowa i na temat wypowiedź pisiora.
znów kłamiesz i zmyślasz
znów kłamiesz i zmyślasz 08.04.2020, 11:20
Weź się człowieku opamiętaj nie wciągaj w swoją polityczną propagandę zmarłego i nie kłam do tego jak Wiadomości TVP.
Wikor Bater zakończył pracę w TVN w 2007 roku. Potem pracował w TVP 2007-2009 - dlaczego został zwolniony? W wywiadzie powiedział: Dziennikarz podejrzewa, że jego zwolnienie to efekt konfliktu jeszcze ze starym kierownictwem "Wiadomości" - Byłem solą w oku szefostwa od czasów wojny w Osetii Południowej - mówi nam Wiktor Bater. Zarzucano mu "promoskiewskość" a według jego informacji, w redakcji na stołecznym Placu Powstańców był on określany nawet jako "rosyjski agent wpływu".
@znów
@znów 09.04.2020, 19:13
W 2009 roku juz dawno nie bylo PiSu u wladzy. Do TVP przyjelimgo wlasnie PiSowcy. Troche z litosci, bo te jego korespondencje juz w TVNie byly nudne, spoznione, nic nie wnoszace.

Nie ma sensu Twoja wypowiedz, ale za duzo by prostowac. Kto zainteresowany szczegolami i politycznie antyrządowo nie zacietrzewiony i to widzi sam.
Polak mały
Polak mały 07.04.2020, 22:36
Pisowskie psychole popadają w obłęd, walka o koryto odbiera im resztki rozumu. Wymyślają kolejne nielegalne zakazy, a jednocześnie nielegalnie wysyłają Polaków do URN.
...)
...) 08.04.2020, 12:56
jesteś rzeczywiście Polak mały...... rzekłbym bardzo mały...co Cie tu trzyma??
Strong
Strong 08.04.2020, 10:47
Raczej prawnie - legalnie, jak wszystko zostanie stos. zatwierdzone przez 2 izby RP.
A Polak malutki nie musi głosować, to jest prawo dodania głosu, a nie totalny przymus. Ale rozumiem, że nie doczytałeś z nerwów, które cię ponoszą w tej swojej bezradności.
W innych krajach głosują korespondencyjnie, nie słyszałeś? :-)) Włącz TV lub radio połącz się że światem, wyjdź z komórki, z ciemności Polaku mały.
przez lata było gadanie, że Estonia taka supernowoczesna, głosują z domów…
przez lata było gadanie, że Estonia taka supernowoczesna, głosują z domów już od wielu lat. To samo w Niemczech. 07.04.2020, 23:51
Do skrzynek pocztowych jeśli już.

...tymczasem w Korei POŁUDNIOWEJ ojczyźnie Samsunga już w kwietniu 2020 (słownie w tym roku, za chwilę), odbędą się zwyczajne wybory z osobistym stawiennictwem w lokalach wyborczych.

Są głupi? Wg wielu sinologów tam zaczeła się Japonia. Właśnie w Korei. Starsza, bardziej wysublimowana kutura. Może dlatego opór przed dzikim kapitalizmem utrzymuje się tam do dziś co widzimy co roku w gwałtownych protestach studenckich. Ale to osobny temat.

Są głupsi?
question
question 07.04.2020, 21:11
Jestem na cmentarzu na grobie syna raz - dwa razy w tygodniu już od wielu lat. Takie zamknięcie cmentarza ogranicza moją duchową więź z synem i swobody obywatelskie. Nie ma żadnego uzasadnienia i podstawy prawnej do zamykania cmentarza. Tak samo jak zakaz wchodzenia do lasu jest niczym nie uzasadnioną hucpą władzy (właściwie nie władza, bo ona lasów ani cmentarzy nie zamknęła). Zwykła nadgorliwość urzędników. Tam pan co to kazał zamknąć cmentarz komunalny - o ile dobrze pamiętam - sam migał się od roboty na (przez siebie nadaną) kwarantannie po skrajnie nieodpowiedzialnym wyjedzie, w rejony, już wtedy zagrożone.
Gdyby był wprowadzony stan wojenny, wyjątkowy itepede takie zakazy i nakazy miałyby jakieś umocowanie prawne.
?
? 09.04.2020, 19:17
Tetraz przez kilka miesiecy sie Pani pomodli i nic sie nie stanie. Groby stoja od ponad 100 lat, to i Pani syna nie zniknie. Szanowac zdrowie, nie wychodzic gdy nie trzeba.
:(
:( 07.04.2020, 23:54
ale kościoły jeszcze niedawno chciałeś ludziom zamykać
!
! 07.04.2020, 23:04
To sobie umocuj te stany prawnie w swoim domku.
varan
varan 07.04.2020, 20:15
Z targowiskami wreszcie poszli po rozum do głowy, to teraz z cmentarzem się wygłupili.
Ale jak 10 maja 20-30 milionów osób pod wieczór ruszy z kopertami do skrzynek pocztowych to zagrożenia oczywiście nie będzie żadnego.
A może by tak zamiast kart do głosowania do kopert włożyć kartki z przemyśleniami na temat "działań" rządu ?
@varan
@varan 07.04.2020, 20:24
Nie zgadzam się z Tobą. Od nieposiedzenia na płycie przez kilka tygodni nikt nie umarł. Na rynku ludzie mają jedyne źródło utrzymania. Z tym co dostaną w ramach tarczy, jakoś przetrwamy.
varan
varan 07.04.2020, 21:14
na cmentarzu "tłumy" zbliżone do tych w lesie
K47
K47 07.04.2020, 19:53
Na cmentarzu niebezpiecznie, to na rynek.
Najmniej zakażeń w Europie...
Najmniej zakażeń w Europie... 07.04.2020, 20:22
Zamnęliby rynek to byś ujadał, że ludziom chleb odbierają. A fakty są takie, że władze stają na wysokości zadania. Żadna ekipa w Polsce nie była postawiona w takiej sytuacji.
ty wiesz kto
ty wiesz kto 08.04.2020, 01:20
Najmniej zakażeń w Europie? Skąd taka informacja - niestety Wiadomości TVP cię okłamują. Jesteśmy w środku stawki, więcej mają te na zachód od nas, te na południe i na wschód (oprócz Rosji) mają mniej.
Strong
Strong 08.04.2020, 10:53
Uuuuu... znawca tematu i doinformowany z innych, wiarygodnych źródeł. Masz taką mapkę pokolorowaną kredkami, czy jak? Rozumiem, że z niej czerpiesz to swoje info? :-))) Dobre podoba mi się. Tak trzymaj.
Alek
Alek 07.04.2020, 22:35
Na czym stają??? Na wysokości czego???? Nie no żarty w takich okolicznościach ? Przestań proszę bo zacznę płakać ze wzruszenia. Serio. Widziałem sporo memów ale taki gigant dowcipu w Tomaszowie. No, no. Szacun. Może byś tak na kabareton jakiś poleciał albo przegląd np. Paka. Grand prix murowane.
.
. 07.04.2020, 23:52
Dobrze, dobrze Romek
Boro
Boro 07.04.2020, 19:49
Decyzje z *** wzięte
'
' 07.04.2020, 20:20
Nie zamknęliby, szydziłbyś w drugą mańkę, że kompletnie nie panują nad sytuacją.

Dobra decyzja, większość tomaszowian tak myśli.
Mieszkaniec.
Mieszkaniec. 07.04.2020, 19:03
Czy wiadomo cos o cmentarzu ns Smutnej.?
Gość11
Gość11 08.04.2020, 00:07
W 2009 na taką pwodz co była prawie pół kraju pod wodą i w tedy klęski żywiołowej nie było, albo w tedy c była ptasia grypa 180 ofiar wsumie było więcej tylko było ukrywane przez Kopacz i tuska i co na to kopacz,cieszcie się wa
#sieziećwdomu
#sieziećwdomu 07.04.2020, 19:57
to samo. Siezieć w domu, Klęknąć sobie przy zndjeciu, ale przycupnąć. U góry i tak to widzą.
Gruby
Gruby 07.04.2020, 18:38
Rozumiem ,że zgony i pogrzeby tez wstrzymane ?, do lasu nie , na cmentarz nie ,do parku nie, jaki stan klęski żywiołowej toż to normalka nie ludziska ,zawsze tak było!. Proponuję szkolenie 65+ dla seniorów ,obowiązkowe posługiwanie się komputerem z internetem ,czas do 9 maja jeśli nie ,trzy lata bez wyroku wykonać.
.
. 07.04.2020, 18:13
Kpina jakaś!!

Pozostałe