Nowe tereny rekreacyjne w Smardzewicach

  • 12.05.2020, 19:18 (aktualizacja 15.05.2020, 09:41)
  • red.
Nowe tereny rekreacyjne w Smardzewicach
Gmina Tomaszów Mazowiecki realizuje duży projekt turystyczny pn. „Podnoszenie jakości zasobów turystycznych Doliny Rzeki Pilicy poprzez rozwój infrastruktury rekreacyjno-wypoczynkowej w Powiecie Tomaszowskim" w skład którego wchodzi m.in. zadanie pn. „Budowa miejsca do obsługi turystyki kajakowej wraz z infrastrukturą w miejscowości Smardzewice”. 

W ramach tego zadania powstaje teren rekreacyjny w Smardzewicach, usytuowany nad Rzeką Pilicą, w miejscu zwanym potocznie „Ogrodami”. Wykonawcą robót jest firma tomaszowska Zakład Urządzania i Konserwacji Zieleni s.c. Jerzy Zysiak, Radosław Zysiak.

Prace są prowadzone sukcesywnie, od początku roku. W ostatnich dniach wykonano drogę dojazdową do terenów rekreacyjnych, zakończoną pętlą do zawracania pojazdów z kajakami. Uporządkowano i wyrównano cały teren, wycięto cześć drzew kolidujących z montowaną małą architekturą. Pozostałe poddano pielęgnacji. Nad rowem została zamontowana kładka widokowa. Wykonawca obecnie montuje urządzenia zabawowe. Zakończenie prac przewidywane jest na początku sezonu wakacyjnego.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Sabrina
Sabrina 14.05.2020, 10:38
Kiedy przyłączą Smardzewice do Tomaszowa? w czasie kampanii Pan Witko obiecał dołączenie sąsiadujących osad w granice miasta aby miasto osiągnęło docelowo 200 tys. mieszkańców. Czy wielu wyborców dało się na to nabrać i oddać swój głos na obecnego prezydenta?
on
on 14.05.2020, 08:51
gdzie to dokładnie się znajduje?

Pozostałe