Rusza rekrutacja do miejskiego żłobka

  • 19.05.2020, 19:45 (aktualizacja 22.05.2020, 17:59)
  • redakcja
Rusza rekrutacja do miejskiego żłobka
20 maja rozpoczyna się rekrutacja do Samorządowego Żłobka nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim. W pierwszej kolejności przyjmowane będą deklaracje o kontynuacji pobytu dziecka w placówce. Od 1 czerwca dostępne będą karty zgłoszeń dla dzieci aplikujących do miejskiego żłobka po raz pierwszy.

Rodzice dzieci, które będą kontynuowały swój pobyt w Samorządowym żłobku nr 1, będą mogli złożyć deklarację drogą elektroniczną (w terminie 20-29 maja), a następnie powinni dostarczyć ją w wersji papierowej do siedziby placówki (ul. Strzelecka 12).

Dla opiekunów prawnych dzieci, które po raz pierwszy będą brały udział w naborze do żłobka, od 1 czerwca na stronie internetowej www.tomaszow-maz.pl będą dostępne „Karty zgłoszeń dziecka do żłobka”  (zakładka Strefa Mieszkańca – Sprawy społeczne – żłobek - rekrutacja). Karty wraz z załącznikami będą przyjmowane od 8 czerwca od godz. 8.00  do 19 czerwca do godz. 16.00 drogą elektroniczną pod adresem: [email protected] Następnie należy je dostarczyć również w wersji papierowej do siedziby żłobka.

Pliki do pobrania

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tomadzowianka
Tomadzowianka 20.05.2020, 16:41
Pytam kiedy pracownicy z tomadzowskich zlobkow i przedszkoli bedzie mialo wykonane testy tak jak w lodzi ktos wie

Pozostałe