Dwie kolejne osoby zarażone koronawirusem

  • 28.05.2020, 15:06 (aktualizacja 29.05.2020, 20:19)
  • Mariusz Strzepek
Dwie kolejne osoby zarażone koronawirusem
Bilans osób zarażonych koronawirusem na oddziale wewnętrznym Tomaszowskiego Centrum Zdrowia zwiekszyl się o 2. Tym razem wynik pozytywny dotyczy jednego z lekarzy oraz salowej. Są też już wyniki przebadanych na oddziale pacjentów. Wszystkie negatywne. Oczywiście za kilka dni będą one powtórzone. Prawdopodobnie przebadani będą też inni pracownicy szpitala. Nasi czytelnicy zwracają też uwagę na konieczność wykonania badań m.in. w stacji dializ oraz na oddziale chirurgicznym, gdzie transportowano pacjentów z interny. Przypominamy, że wczorajk odnotowaliśmy 19 chorych

.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pracownik
Pracownik 01.06.2020, 13:23
To jakieś stare informacje bo w niedzielę przybyły nowe wśród pracowników. A sanepid dzwoni i pyta czy poddajemy się kwarantannie. Kolejny raz będzie wszystko zamiecione pod dywan
Karina
Karina 31.05.2020, 15:51
Zajmijcie się salonami fryzjerskimi!!!!! Z kilkoma znajomymi osobami rozmawialiśmy, że fryzjerzy w ogóle nie przestrzegają jakichkolwiek zasad. Za chwilę będą nowe ogniska pochodzące z salonów.
Przydałyby się jakieś kontrole w salonach i mandaty. Ja wiem np. o kilku salonach, w których nie stosują się do żadnych wytycznych. Są to bardzo znane salony.
Raf
Raf 31.05.2020, 10:59
Szpital mug by dbac o pacientuw a robia olewke i z wielka laska udzielaja informacie albo nie odbieraja tak jest na odziale interni i muwic prawde o osobach zakazonych ale lepiej dostac jedzenie za darmo i miec to gdzies ciekawe co personel jad do tej pory jak nie bylo epidemi
Zaniepokojona
Zaniepokojona 29.05.2020, 22:57
Czy wiadomo coś o ratownikach medycznych, kierowcach karetek?? Oni mają styczność praktycznie z całym szpitalem niezależnie od oddziału????
Obs
Obs 29.05.2020, 20:32
Czy to nie jest zadanie pielęgniarki epidemiologicznej żeby te pobrania wymazow odbywały się w bezpieczny zalecany sposób.? Jak się słyszy o różnych problemach i nieprzestrzeganiu procedur to znowu rola pielęgniarki epidemiologicznej.
rwd
rwd 29.05.2020, 14:37
A teraz ktoś mądry wymyślił ściąganie całego personelu na jedną godzinę na wzajemne pobranie wymazów. W sytuacji kiedy część personelu jest zakażonych ściągać inne osoby, żeby się z sobą spotykały nie jest chyba najmądrzejszą decyzją. Wystarczy jedna chora osoba, żeby załatwić wszystkich w pomieszczeniu. To już było przerabiane w innym szpitalu w Polsce i zostalo uznane za głupotę. Czy nasze władze muszą powielać najgorsze pomysły.
Tom
Tom 28.05.2020, 21:13
Cuda , cuda . . . kilkanaście osób z personelu zarażonych a pacjenci schorowani zdrowi . . .
Raf
Raf 31.05.2020, 11:00
Wlasnie chorzy nie sa zdrowi tylko nie muwi sie prawdy tyko klamie sie przez tel
Karma
Karma 12.06.2020, 08:43
To nie wina, lekarzy i pielęgniarek. Gdzie są zarządzający, gdzie procedury? Jeden wielki bu...l! A ludzie umierają na oddziale bez pożegnania z bliskimi, sami ... Przez telefon nikt nic nie mowił o wirusie. Temat tabu. Karma wróci.
Justyna
Justyna 28.05.2020, 18:57
Cyrk. Nie zabije nas koronawirus, tylko brak dostępu do opieki medycznej. Która od zawsze pozostawiała wiele do życzenia. Zamknijcie wszystko bo koronawirus, niech ludzie z iinymu schorzeniami umierają. Za to możemy potańczyć razem na weselu. Nie pozdrawiam za sianie fermentu.
Medyk
Medyk 28.05.2020, 22:07
Tak, niech wszystko funkcjonuje normalnie, nie przejmujmy się, a po miesiącu gdyby cały szpital się zaraził, zmarłoby 30% pacjentów interny i prawie wszyscy onkologiczni to pierwsza by Pani krzyczała żeby zamknąć szpital bo to "umieralnia"
Newada
Newada 30.05.2020, 09:47
Nie lepiej siedzieć w domu pozamykać się a żyć faktycznie będzie za co. Parodia zwykle przeziębienie a bałagan na świecie.
Zaniepokojona
Zaniepokojona 28.05.2020, 17:17
Czy wiadomo kiedy doszło do zakażenia? Męża babcia leżała na oddziale wewnętrznym przez dwa tygodnie, zmarła w zeszlym tygodniu w nocy ze środy na czwartek. Jestem zaniepokojona, ponieważ dziadek odbierał akt zgonu w czwartek, więc mógł mieć kontakt z kimś z zakażonego personelu.
pan Tadeusz
pan Tadeusz 28.05.2020, 16:32
Cały personel pielęgniarski w szpitalu może być nosicielami Covid ,przecież pielęgniarki mają wspólną szatnie gdzie się przebierają.
E
E 28.05.2020, 17:38
Nie mają
Ask
Ask 30.05.2020, 11:25
Do E.
Oczywiście, że mają.
E - nie kłam bo to łatwo sprawdzić.
qaz
qaz 30.05.2020, 09:30
mają
Grażynka
Grażynka 28.05.2020, 16:25
To ile w sumie jest zakażonych w Tomaszowie?
Alex
Alex 29.05.2020, 08:29
Ok. 25 osób
Karolina
Karolina 28.05.2020, 16:17
Na badania czekają pacjenci wypisani w ostatnich dniach z oddziału wewnętrznego do domów. Ktoś to monitoruje?

Pozostałe