Owoce deszczu w czasach suszy

  • 02.07.2020, 21:51
  • Mariusz Strzepek
Owoce deszczu w czasach suszy
W 2017 i 2018 roku brał udział w konkursie Rap w Polsce, docierając do II etapu w 2017 roku. W grudniu 2018 roku wydał nielegal pt. "Terapia", a przez większość 2019 roku pisał i nagrywał materiał na swój pierwszy, w pełni legalny album „Owoce deszczu”, który miał swoją premierę w digitalu 30 czerwca 2020.  

Centa: "Owoce deszczu" to zapis moich ostatnich 3 lat w Warszawie. Opowiadam głównie o moich przeżyciach związanych ze stanami depresyjnymi oraz uzależnieniami, które nie były mi obce. Komentuję również obecną scenę rapu w Polsce oraz odnoszę się do ludzi, których spotkałem na swojej drodze i ich krytyki w stosunku do mojej muzyki. Jednak te tematy przeplatają się z luźniejszymi kawałkami, takimi jak Long Island, czy Perpetuum Mobile. Tak jak w życiu - są dobre i złe momenty i ten album jest ich odzwierciedleniem. Album jest nawinięty głównie na trapowych bitach, za które odpowiada Kassky. (warto zaznaczyć, że producent również pochodzi z Tomaszowa Mazowieckiego).

Link do odsłuchu w serwisach: https://id.ffm.to/owocedeszczu

Link do YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=1vsBwsI1Q3w&list=PL1o7oBVLunVI92XTiExTnGzNGrbKOg7Pt

Focus track – „Nowy ewenement”: https://www.youtube.com/watch?v=MXUi5j3tQsw

Centa, właściwie Paweł Centka (ur. 19.04.1997) - raper pochodzący z Tomaszowa Mazowieckiego.

- W mojej muzyce widać zainteresowanie powrotem do starej szkoły, a inspiracje czerpię od takich wyjadaczy, jak O.S.T.R, Pezet czy Łona. Mój rap to samo życie - teksty pisane prosto od serca na podstawie osobistych doświadczeń, skrywające najgłębsze emocje i przemyślenia. W swoich kawałkach uderzam w tematykę związaną z pierwszymi wyzwaniami w dorosłym życiu: przeprowadzką do wielkiego miasta, związkami, moją rolą w społeczeństwie. Nie nawijam bez sensu - wyznaję zasadę, że jak nie mam nic sensownego do powiedzenia to wolę być cicho - mówi Paweł.

 

Facebook -> https://www.facebook.com/centaofficial

Instagram - > https://www.instagram.com/centaofficial/

 

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (2)

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Yo
Yo 04.07.2020, 11:34
Ta
yoł
yoł 03.07.2020, 23:03
gość z TM ?

Pozostałe