Kulturalny weekend nad Pilicą

  • 08.07.2020, 19:16 (aktualizacja 10.07.2020, 14:20)
  • Mariusz Strzepek
Kulturalny weekend nad Pilicą
Kosmiczne rakiety, konkursy z upominkami, liryczny koncert Piotra Goljata z zespołem oraz wiele innych atrakcji czeka na tych, którzy w najbliższy weekend (10 i 11 lipca) przyjdą na przystań miejską przy ul. PCK. Do wspólnej zabawy i odpoczynku w kolejnym pięknym miejscu w Tomaszowie Mazowieckim zapraszają Urząd Miasta i Miejskie Centrum Kultury.

Kulturalny weekend z MCK ph. „Kosmiczny Tomaszów” rozpocznie się w piątek o godz. 17 i potrwa do godz. 19. Będzie rodzinnie, kolorowo i wesoło. Najwięcej niespodzianek przygotowano dla najmłodszych, w tym: ozdabianie rakiet kosmicznych, grę sprawnościową “Droga Mleczna”, konkursy czy pokazy latających komet, czyli wielkich baniek mydlanych. Chętni będą mogli skorzystać z fotobudki lub zrobić sobie zdjęcie z “żywą” maskotką − planetą Ziemią.

W sobotę, w nowym amfiteatrze, posłuchać będzie można tomaszowskiego muzyka, kompozytora i aranżera Piotra Goljat, który wystąpi z zespołem w koncercie „Przystań pod gwiazdami”. Artyście towarzyszyć będą: Piotr Górka − kontrabas, Sebastian Ruciński − gitary, a także gościnnie Beata Stasiak − wokal. Początek o godz. 20.

Wszystkie atrakcje są bezpłatne. Przyjdźcie i bawcie się odlotowo! Ze względu jednak na obecną sytuację związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 wydarzenia odbywać się będą w reżimie sanitarnym. Prosimy o zachowanie bezpiecznych odległości oraz zdezynfekowanie rąk przed wejściem na przystań na przygotowanych stanowiskach.

 

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ehh...
Ehh... 09.07.2020, 14:09
Zachowanie odległości i reżimu sanitarnego na rodzinnym festynie brzmi tak realnie, że już nie wiem czy się śmiać czy płakać..

Pozostałe