Czytelnicy informują: wypadek na drodze Wolbórz - Ujazd

  • 13.08.2020, 16:15 (aktualizacja 17.08.2020, 20:02)
  • redakcja
Czytelnicy informują: wypadek na drodze Wolbórz - Ujazd
Droga Wolbórz - Ujazd jest nieprzejezdna, skrzyżowanie w miejscowości Wygoda -  wypadek z udziałem dwóch samochodów osobowych.  Toyota jadąca od strony Tomaszowa Mazowieckigo nie zatrzymała się przed skrzyżowaniem na znaku Stop. Kierowca, jadący Golfem, od strony Wolborza nie zdążył wcisnąć nawet hamulca. W Toyocie znajdowały 3 osoby, które zostały poszkodowane.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

POdpowiadacz
POdpowiadacz 14.08.2020, 20:42
Chcieliśta takich włdców, wystąpta o "trafic lights crossing" ... dla słsbszych: skrzyżowanie o ruchu kierowanym za pomocą sygnalizacji świetlnej.
kierowca
kierowca 14.08.2020, 12:23
Tam ludzie nawet na szykanie nie ustępują pierwszeństwa 
Der
Der 14.08.2020, 10:19
Co chwila są tam wypadki i zawsze identyczny scenariusz . Niestety przebudowa skrzyżowania jest droższa niż ludzkie życie. Niestety auta jadące od Wolborza są niewidoczne dla aut jadących z Tomaszowa. Walczymy o poprawę tego skrzyżowania od kilku lat i w nagrodę postawili przeszkody na drodze podporządkowanej zamiast fizycznie ograniczyć prędkość aut jadących od strony Wolborza. Np poprzez tarke.
qwerty
qwerty 14.08.2020, 11:30
Po co maja ograniczac predkosc na drodze glownej? Ci z podporzadkowanej musza sie zatrzymac, jest szykana, sa znaki trzeba tylko albo AZ myslec.
I auta jadace zarowno z jednej jak i drugiej strony sa swietnie widoczne jesli sie zatrzymasz przed skrzyzowaniem jak nakazuja znaki, ale jak sie chce przeleciec to pewnie ze nie zauwazysz
tutejsza
tutejsza 14.08.2020, 10:54
W tym miejscu należałoby wybudować obszerne rondo wtedy kolizji śmiertelnych nie będzie!
qwerty
qwerty 18.08.2020, 12:10
Nie ma czegos takiego jak kolizja smiertelna :)
logicznie myślący
logicznie myślący 15.08.2020, 19:35
nie będzie ronda bo powstałby problem z nadaniem mu nazwy
A
A 13.08.2020, 20:01
To wina kierowcy jadącego od Wolborza.. Kiedy Ci jadący stamtąd nawet nie zwalniają, jadąc czasem ponad 100km/h, nie próbowując nawet dotknąć hamulca.. to kiedy wyjeżdża się czy od strony Maksymowa czy od Strony Wygody, nie ma szans zauważyć tego rozpędzonego samochodu, dlatego tak często są tam wypadki..
w szoku
w szoku 19.08.2020, 14:30
O kuuur........czyli poszkodowanym jest ten ktory nie zastosowal sie do znaku stop😀😀
qwerty
qwerty 14.08.2020, 11:31
Nastepny madry jak ten powyzej...co za mozgi....wina jadacego glowna droga :)
Stajesz na stopie i widzisz kazdy samochod z kazdej strony
Gosia
Gosia 14.08.2020, 08:33
O czym Ty piszesz... jest znak stop- masz obowiazek sie zatrzymac koniec i kropka... widocznosc dla stojacego pojazdu jest wystarczajaca !
Teraz sa po obu stronach znaki, ktore maja za zadanie zmusic kierujacego do wytracenia predkosci by nikt nie wjechal z impetem na skrzyzowanie. Kierowca Toyoty albo sie zamyslil, albo slonce go oslwpilo, albo mial zwyczajnie wywalone na znak i uznal ze przejedzie skoro doszlo do takiej sytuacji... tak czy inaczej powinien zostac ukarany kara adekwatna do zagrozenia jakie stworzyl
Laj
Laj 14.08.2020, 07:12
Panie, 100 to było kiedyś, teraz to 130 spokojnie jadą..
TM
TM 13.08.2020, 23:09
Człowieku czy ty masz trochę rozumu ??? Widziałeś jak teraz ta drogą tam wygląda 🙈🙈
Rafcio
Rafcio 14.08.2020, 18:15
Droga to pikuś, jak ma się dobre auto.
varan
varan 13.08.2020, 18:30
Kim trzeba być, albo co mieć w głowie, aby po ustawieniu tych szykan i tak nie zatrzymać się przed skrzyżowaniem ? Odebrać prawo jazdy dożywotnio !
Strach w miescie, strach na wsi
Strach w miescie, strach na wsi 13.08.2020, 17:20
Wieś, więc założenie, że pusto, a jesli cos jedzie to od horyzontu jest widoczne. I tak, na dróżce serwisowej przy S8 górka za górką spod ktorej wyskakuja gnoje jak na jakims rajdzie. Zadnych szans.
Kaja
Kaja 13.08.2020, 17:11
Kolejny wypadek w tym miejscu, przewężenie nie pomogło. Może ktoś pomyślałby o sygnalizacji świetlnej?
Majka
Majka 15.08.2020, 11:41
Wystarczy rondo......

Pozostałe