Nasze historie. Pamiętniki Tomaszowa Mazowieckiego - odc. 2

  • 04.09.2020, 21:18 (aktualizacja 10.09.2020, 17:32)
  • redakcja
Nasze historie. Pamiętniki Tomaszowa Mazowieckiego - odc. 2
Mamy dla Was kolejną odsłonę opowieści o Tomaszowie Mazowieckim z okazji 190. rocznicy nadania naszemu miastu praw miejskich. Wiecie, że w miejscu Parku Bulwary kiedyś był staw? Jezeli chcecie dowiedzieć się więcej koniecznie posłuchajcie opowieści Mariana Fronczkowskiego z Towarzystwa Przyjaciół Tomaszowa Mazowieckiego

loadingŁaduję odtwarzacz...

redakcja_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ja z Tomaszowa
Ja z Tomaszowa 06.09.2020, 07:40
Świetna sprawa. Więcej takich filmów. A monografia... cóż to byłby kolejny eksponat nie trafiłby do szerszej publiczności. Więcej filmów poprosimy
Kropek
Kropek 05.09.2020, 14:30
Trzeba nie miec rozumu zeby wymagac monografii od peezydenta. Tylko laik pisze takie bzdur
Sabina
Sabina 05.09.2020, 07:13
Dziękuję Panu! Szkoda tylko że Prezydent Tomaszowa z okazji tej rocznicy nie wydał drukiem Monografii Albumu o Dziejach Przemysłu w Tomaszowie. Bo Tomaszów to nie Galeria i markety ale też tkanka historyczna naszego miasta.
Ekg
Ekg 05.09.2020, 11:12
Bez przesady - od czego jest muzeum?
T.J.
T.J. 05.09.2020, 13:04
Właśnie, aparat naukowy Muzeum powinien tym się zająć a nasz Prezydent ma teraz koronawirusa na głowie i nie będzie zajmował się monografią ruin.
Ola
Ola 07.09.2020, 10:31
Co to znaczy; aparat naukowy Muzeum czy są tam naukowcy?
N
N 10.09.2020, 10:49
Może warto zaglądać na stronę i fb Muzeum. Poczytać, zorientować się u źródła.
Naukowiec
Naukowiec 10.09.2020, 10:45
Pani Olu, a kim wg Pani jest naukowiec? O ile dobrze się orientuję, naukowiec niejednokrotnie potrzebuje czasu na przeprowadzenie badań i opracowanie wyników. Zajmuje to ponad rok jeżeli chce być rzetelny w tym co udostępnia szerszej publiczności. Oczywiście to też zależy od dziedziny nauki.
Ewa
Ewa 04.09.2020, 23:42
Bardzo, bardzo ciekawe.
Po prostu: dziękuję
Po prostu: dziękuję 04.09.2020, 21:28
Piękna rzecz! Dziękuję!

Pozostałe