Pilne! Tomaszowskie Centrum Zdrowia jednoimiennym szpitalem zakaźnym

  • 16.10.2020, 09:53 (aktualizacja 20.10.2020, 20:38)
  • redakcja
Pilne! Tomaszowskie Centrum Zdrowia jednoimiennym szpitalem zakaźnym
Wszystko wskazuje na to, że Tomaszowskie Centrum Zdrowia będzie szpitalem jednoimiennym. Oznacza to, że będą w nim leczeni jedynie pacjenci zarażeni SARS COVID-2. Taką decyzę, jak się nieoficjalnie dowiedziliśmy ma podjąć dzisiaj wojewoda łódzki, Tobiasz Bocheński. Wczoraj NFZ rozsyłał do wszystkich placówek medycznych w kraju infomację o tym, by wstrzymywały realizacje planowych zabiegów. Gdzie będą odsyłani chorzy z naszego powiatu, potrzebujący pomocy a nie będący zarażeni koronawirusem. Na to pytanie na tę chwilę nikt nie jest w stanie odpowiedzieć. Wkrótce więcej informacji na ten temat

.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (50)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

andrzej
andrzej 20.10.2020, 10:16
Brawo szpital cowidowy .Teraz pani lek. Wędrowska tak elokwentna w polsacie powinna się zgłosić do pracy . Czekamy.
G
G 18.10.2020, 20:36
Brawo Starosta Węgrzynowski i Antoni M. za robienie okrągłych oczu na imprezach nauczycielskich a tu mu szpital ukradli.
Edek
Edek 18.10.2020, 13:26
Arenę lodową przekształcić na szpital jednoimienny. Niech się do czegoś przyda ten obiekt a nie tylko będzie używany przez jednostki za pieniądze podatników.
Gość
Gość 19.10.2020, 13:19
Doczekacie się i na arenie chorych, jeszcze kilka tygodni.
emeryt
emeryt 18.10.2020, 15:51
Może być i tak, dobrze że na pochówki mamy jeszcze rezerwę terenu po niedawnym wykarczowaniu zagajnika na cmentarzu przy Dąbrowskiej.
Mama
Mama 18.10.2020, 01:23
Szkoła 12 cała na zdalnym
mamusia Kamilka
mamusia Kamilka 18.10.2020, 12:11
Dzieciaki na zdalnym nauczaniu całe dnie przy laptopie, dogadać się z nimi nie można bo są bardzo znerwicowane i z dnia na dzień coraz większy stres.
KLM
KLM 17.10.2020, 20:41
No, zwierzchnik szpitala pan starosta Węgrzynowski zaprasza pana Antoniego na wszystkie impry to powinien załatwić żeby nam jedynego szpitala nie przekształcali. W Piotrkowie mają więcej szpitali.
Starosto do dzieła
Atana
Atana 17.10.2020, 17:22
To trzeba przerwac ta paranoje i zaprotestowac
Zbysław
Zbysław 17.10.2020, 20:53
Pijany ,czy analfabeta ? ;-) .
Ajdejano
Ajdejano 18.10.2020, 00:37
Ani pijany, ani analfabeta. Zwykły debil.
CIEKAWE
CIEKAWE 17.10.2020, 12:45
Ta można sobie pisać że ten jest taki ten owaki wszyscy gryzą się na wzajem a ja jestem ciekawy komu zależy na szpitalu jedno imienny w tomaszowie ciekawe bardzo ciekawe
Ajdejano
Ajdejano 16.10.2020, 20:22
Zarówno "redakcja", jak i pozostali "fachowcy" od epidemii wirusa zupełnie nie wierzą w to, iż są zupełnymi dyletantami w temacie tego wirusa. Podobnie, zresztą, jak i większość fachowców, czyli - lekarzy.

Jednak, wszyscy pragną mordę wydrzeć, bo "cóś" im się ni podoba. Gdyby prawdziwi fachowcy na świecie rozpoznali tego wirusa - już dawno byłaby rozpracowana szczepionka na ten syf.
Tak więc prośba: nie pierd... tutaj różnych farmazonów, bo jest to i śmieszne i ***aj...
varan
varan 16.10.2020, 20:02
Szpitale jednoimienne to sobie można robić w miastach gdzie są przynajmniej dwie takie placówki np w Piotrkowie, a nie likwidować jedyny szpital na 118 tyś mieszkańców powiatu.
Może jakiś protest mieszkańców w postaci nie wpuszczenia covidiotów na teren całego szpitala, ewentualnie w poniedziałek wycieczka do Łodzi z taczką i wywiezienie wojewody ?
A
A 16.10.2020, 18:36
Caly zarzad wraz z krolem mial w tym tygodniu wazniejsze sprawy niz bezpieczenstwo ludzi. W Dps zarazenia, zgony a personel chodzi porusza sie po ulicach z niewiadoma czy maja wirusa w sobie. Zaraz wejdzuemy w czerwona strefe, i gdzie bidaki beda sie lansowac?
666
666 17.10.2020, 21:30
A stary jeździ i otwiera pracownie po szkołach
Ajdejano
Ajdejano 16.10.2020, 18:34
Do "Medyka": dziewczyno - porozmawiaj (jeśli wiesz z kim) z ludźmi (personelem) z tomaszowskiego szpitala, którzy już przeszli tego wirusa (ja takich ludzi znam i z nimi rozmawiałem ). Oni życzyliby Tobie, abyś nigdy nie przeszła ataku tego wirusa. Więc nie dziw się, że wielu ludzi zaczyna panikować. Panikują ci, którzy słyszeli takie informacje, jak ja. I wcale się im nie dziwię.
Każdy, którego ten wirus pierd...., nie będzie pisał głupot.
Medyk
Medyk 16.10.2020, 16:38
Nie wiem skąd te negatywne komentarze. Przecież większość chodzi w maskach, traktuje tę sprawę poważnie. Ba, niektórzy nawet twierdzili żeby zamknąć wszystko jeszcze raz łącznie ze szpitalem, więc życzenie się spełniło. Szpital jednoimienny równa się nie przyjmowaniu pacjentów bez covida. Gdyby ludzie się nie wystraszyli tylko żyli normalnie, nie byłoby tej szopki. Wy panikarze którzy nawet słyszałam śpicie w maskach jesteście temu winni. Życie musi się toczyć.
Sb
Sb 17.10.2020, 04:59
Życie musi się toczyć, a nie śmierć. Chyba że chcesz odmłodzić populację.
gość
gość 16.10.2020, 18:35
Maseczki nie chronią przed wirusem.Jaki sens noszenia maseczki na świeżym powietrzu,zwłaszcza kiedy jest pusto wokół.Dlaczego ludzie nie myślicie?Co jest z wami nie tak?
Ktoś
Ktoś 17.10.2020, 10:06
Covid niestety wyprał mózg większości społeczeństwa.. 🙈 Taka sobie grypka że trzeba pozamykac wszystkich i wszystko.. Dlaczego przy świńskiej grypie tak nie zamykali.. Brak słów Przecież to cicha wojna a covid to przykrywka..
Sceptyk
Sceptyk 18.10.2020, 12:31
Nie słyszałem żeby świńska grypa bezpośrednio zagrażała ludziom.
Karolina
Karolina 16.10.2020, 18:15
Tytułujesz się medyk ,miałabym jednak inne określenie na osobę piszącą takie bzdury.
Pracownik TCZ
Pracownik TCZ 16.10.2020, 16:06
A ja już widzę te masowe odchodzenia na zwolnienia chorobowe. Bo nie sądzę żeby Pan prezes i starosta mieli tyle w banku by teraz wypłacać mega do dodatki za pracę z Covidem i za pracę w szpitalu jednoimiennym. Kasę wezmą z NFZ za szpital jednoimiennym do kieszeni i heya...
rwd
rwd 16.10.2020, 15:55
Tylko idiota mógł coś takiego wymyślić.
Hj
Hj 16.10.2020, 15:39
Szkolnictwo w naszym mieście upada...od góry...w starostwie... dramat
G
G 18.10.2020, 20:38
B. Stańczyk jest nieudolna, szkolnictwo pada.
Mądrzy po szkodzie
Mądrzy po szkodzie 16.10.2020, 15:31
Nigdy tutejsza społeczność nie zawalczyla o ten szpital. To radni wybierani przez ludzi zrobili go spółka, zrobiono z niego izbę wytrzeźwień, hotel dla pijących, posciagano konsorcja, które niczego tu nie zmienił, jedyne co to ograniczyły dostęp do leczenia szpitalnego. Ludzie coraz bardziej obciążani pracą, brak umów o pracę, na podziałach gro ludzi pracujących na umowy śmieciowej. Personel niedoceniany, sfrustrowany, nawet teraz leczący Covid bez dodat
Byk
Byk 16.10.2020, 15:30
Teraz niektórzy tomaszowianie nie zdążą dojechać po pomoc do Łodzi i umrą
radny
radny 16.10.2020, 15:12
Brawo Węgrzynowski. Sam siedzi za szkłem w odosobnieniu. Ludzi w starostwie zagęścił, że nie mogą oddychać.Za chwilę wszystkich petentów wyrzuci na ulicę (nie będzie ich wpuszczał do starostwa). Chorzy naszego powiatu niech szukają miejsca w szpitalach innych miast.To jest ,,prawdziwy starosta" . Głuchy na jakiekolwiek rady a sam sobą reprezentuje niewiele. Czas na dobrą zmianę.Każdy powtarzam każdy inny będzie lepszy.Mam nadzieję że chociaż napisze odwołanie.
rrr
rrr 16.10.2020, 16:33
On ma gó..o do powiedzenia. W PiS się nie dyskutuje tak jak w kościele zero demokracji...
Ja
Ja 16.10.2020, 15:41
Niestety ani starostwo ani ludzie nigdy nie pokazali, że zależy im na szpitalu.
m&m
m&m 16.10.2020, 14:48
Nie daj Boże potrzebować teraz pomocy medycznej. Czy nikt tego nie waży? Znam przykłady, gdzie ktoś dzięki swojej naprawdę wielkiej desperacji i szczęściu zawdzięcza swoje życie. Znam też przypadek, gdzie pomimo przejechanych km nie udało się...Bo nasz szpital nie przyjmuje potrzebujących. I nikogo nie obchodzi czy to zagraża życiu. Kto przerwie to szaleństwo w rujnowaniu naszej gospodarki, służby zdrowia i szkolnictwa??!! Czy ktoś nad tym panuje?
Ola
Ola 16.10.2020, 15:39
Służba zdrowia, szpital, byli zawsze na ostatnim miejscu dla rządzących, nawet tych miejscowych. Mieszkańcy przypominali sobie o szpitalu, gdy byli w potrzebie, a pracownicy sami niewiele mogą zdziałać.
Łukasz
Łukasz 16.10.2020, 14:33
Skurczysyny

Pozostałe