Koronawirus w ostatniej dobie  

  • 01.11.2020, 12:16 (aktualizacja 04.11.2020, 15:10)
  • redakcja
Koronawirus w ostatniej dobie Marek Majka Podjazd do tomaszowskiego szpitalnego oddziału ratunkowego dzisiaj w nocy
W województwie łódzkim są 1673 kolejne zakażenia koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

 Dobre wiadomości dla mieszkańców województwa łódzkiego. Kolejne 173 osoby wyzdrowiały.

Sytuacja epidemiczna w województwie łódzkim:

  • Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem w województwie łódzkim: 29125

  • Liczba osób aktualnie zakażonych: 19072

  • Liczba osób objętych kwarantanną: 27759

  • Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 2107

  • Liczba osób, które wyzdrowiały: 9626

  • Liczba osób, które zmarły: 427

Liczba testów wykonanych przez laboratoria w województwie łódzkim w poprzedniej dobie: 1631

Liczba osób z potwierdzonym badaniami laboratoryjnymi zakażeniem koronawirusem w województwie łódzkim to – 29125. Podział na powiaty przedstawia poniższa tabela:

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

D.M
D.M 02.11.2020, 18:08
Moja ciocia ma 65 lat tydzień temu zadzwoniła do lekarza z gorączką w sobotę straciła węch i dziś ponownie zadzwoniła do lekarza(gorączkę nadal miewa ale nie wysoką) lekarz odmówił jej badań na covida i co mamy teraz zrobić?
Dodatni
Dodatni 03.11.2020, 16:52
Zmień lekarza ja z moim nie mam problemu
Jam
Jam 03.11.2020, 15:05
jak to co - siedzieć w domu i się izolować przez co najmniej 14 dni od wystąpienia objawów - trochę rozsądku proszę
Randia
Randia 03.11.2020, 12:51
Zadzwonić po TVN moze wtedy sluzba zdrowia zacznie reagować.
A lekarzy POZ na zbity pysk i do łopaty skoro leczyć ludzi się boją
On.a
On.a 02.11.2020, 16:58
Probosz z Inowłodza ma corone :(
Szybkiego powrotu do zdrowia !
=
= 02.11.2020, 07:02
Jeszcze trochę i niedowiarki będą płakać. Nie zdajecie sobie sprawy z powagi sytuacji. Śledźcie też statystyki i zarazem nekrologi, nawet lokalne.Nie tylko 80,90 lat a i 30,40 lat. Opisując że covid to ściema, manifestując wulgaryzmy ***, ***ać pokazujecie jakimi marnymi ludźmi jesteście.
Halina
Halina 02.11.2020, 15:57
Jeszcze trochę to Cowid zdziesiątkuje nasze miasto, ludzie nawet śpią w maseczkach a wirus i tak zakaża. Jedyną nadzieją są zapowiadane szczepionki już w styczniu!
Ja wiem
Ja wiem 01.11.2020, 14:52
Ostatnie doby, to wyglądają tak, że karetki stoją przed szpitalem czekając na wolne łóżko, ale jeszcze jeden warunek, to llozko musi mieć tlen, a wolne łóżko dziś, to czyjaś żałoba.🖤
xxx
xxx 01.11.2020, 14:21
1673 zakażenia koronawirusem ,a 1631 liczba testów wykonanych przez laboratoria w województwie łódzkim w poprzedniej dobie.........
JAM
JAM 02.11.2020, 14:26
PODANE WYNIKI DOTYCZĄ WYMAZÓW POBRANYCH 2-3 DNI TEMU (BYŁO WIĘCEJ TESTÓW) BO TYLE TERAZ CZEKA SIĘ NA WYNIK
Ajdejano
Ajdejano 01.11.2020, 18:45
Twoja uwaga-refleksja jest bardzo smutna. Dlaczego ? Ano dlatego, że masz rację: te wszystkie, podawane liczby można o kant du..y potłuc.
Mój syn jest chory na wirusa już 10 dni, ale oczywiście nie robił i nie robi paniki, bo nie jest umierający i wie, że jakby tę panikę zrobił, to wtedy jego stan znacznie by się pogorszył: z uwagi na to, że wkur.. by się na tę całą nieprzytomną służbę sanitarną i służbę zdrowia. Wtedy właśnie, to oni wprowadziliby go do totalnej choroby i totalnego załamania.

Niezależnie od mojego syna, znam jeszcze parę osób, które też podejrzewają tego wirusa. I też siedzą cicho w domu, bo też wiedzą, że jak się ujawnią, to dopiero będzie zawierucha, która spowoduje prawdziwa katastrofę.

Tak więc, te wszystkie komunikaty, to tylko wkur.... ludzi.
Do ajdejano
Do ajdejano 02.11.2020, 10:42
Tak jak wielu innych tylko że jedni przeczekają to w domu a inni wyjdą i tak dalej to nie służba zdrowia jest nieprzytomna tyko zarządzajacy coś na ten temat wiesz?
pacjent szpitalny
pacjent szpitalny 01.11.2020, 13:24
Sporo świateł w szpitalu pogaszonych ,może jakiś komitet obywatelski do zbadania sprawy ?
=
= 01.11.2020, 16:47
Wpadaj. Pomożesz. Tylko załóż pampersa.

Pozostałe