Prawdziwa atomowa "bomba" w Bełchatowie

  • 02.12.2020, 22:36 (aktualizacja 09.12.2020, 13:06)
  • redakcja
loadingŁaduję odtwarzacz...
Na swoim profilu facebookowym Antonii Macierewicz poinformował, że Rząd podjął uchwałę o tym, że do 2043 powstanie bełchatowska elektrownia jądrowa, która zapewni stabilność w regionie i zatrudnienie! Cokolwiek miałoby to oznaczać

.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mosze
Mosze 07.12.2020, 13:19
4 czerwca 1992 o godzinie 10:00 minister spraw wewnętrznych Antoni Macierewicz doręczył Konwentowi Seniorów Sejmu RP listę nazwisk 64 członków rządu, posłów i senatorów (niemal ze wszystkich klubów sejmowych), którzy – wg zachowanych zapisów archiwalnych z czasów PRL – byli ewidencjonowani przez UB/SB jako ich tajni współpracownicy.

Dlatego do dziś może odwalać szopki i włos mu z głupiej głowy nie spadnie !
polak
polak 04.12.2020, 13:37
jakim trzeba być debilem żeby wierzyć temu mitomanowi
Trzymać tak dalej.
Trzymać tak dalej. 03.12.2020, 20:53
Mocna Suwerenna Polska.
Mer
Mer 03.12.2020, 16:10
Komentujacy tutaj to pociotki żydo-komuny
Barbara.
Barbara. 06.12.2020, 21:15
A ty panie mer jesteś uczniem guru Rydzyka.
Tomaszowianin
Tomaszowianin 03.12.2020, 14:09
Prawdziwa atomowa "bomba" w Bełchatowie - tytuł godny Onet.pl ...
wlodek
wlodek 03.12.2020, 12:58
Ta elektrownia powstanie tak jak zakup śmigłowców dla naszej armii.
energobud
energobud 03.12.2020, 12:28
Atomówka potrzebuje sporo wody do chłodzenia reaktora , a w Bełchatowie jej brakuje, chyba że połączenie z Wartą . A co na to mieszkańcy ?.
Michał
Michał 03.12.2020, 07:41
A nie można byłoby tej elektrowni ulokować na terenie powistomowskim? Tomaszów wyludnia się w zastraszającym tempie, za 23 lata może tu zamieszkiwać jedynie 20 tys. osób. Elektrownia dałaby szansę zatrudnienia chociażby dla tych tu pozostałych.
Brzoza
Brzoza 03.12.2020, 10:25
No nie wiem czy lokalizacja elektrowni w Tomaszowie nie przyspieszyła by jeszcze wyludniania. Ludzie boją się elektrowni atomowych.
Tomaszowski
Tomaszowski 03.12.2020, 20:55
Strach naturalna sprawa
Wolny Elektron
Wolny Elektron 03.12.2020, 07:09
Szkoda, że "Mąsz stanu" nie przekonał pana Antoniego, że Biała Góra jeż jest świetną lokalizacją ...
stef
stef 03.12.2020, 06:17
Cała infrastruktura do wysyłki jest. wody do chłodzenia brak :-(
:-)
:-) 04.12.2020, 06:16
wykopią jeszcze głębszą dziurę albo przedłużą mierzeje wiślaną
Betonowa brzoza
Betonowa brzoza 03.12.2020, 01:19
Obecna elektrownia w Bełchatowie jest znacznie większym zagrożeniem dla ludzi, środowiska i klimatu niż nowoczesna elektrownia atomowa. Więc popieram, chociaż wiadomość tak wiarygodna jak Macierewicz.
$
$ 02.12.2020, 23:36
Ten,, ekspert,, od katastrof? No to katastrofa 🤣

Pozostałe