Szkoły ponadpodstawowe i placówki oświatowe dziękują Zarządowi Powiatu za całoroczną współpracę

  • 18.12.2020, 12:32
  • Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Mazowieckim
Szkoły ponadpodstawowe i placówki oświatowe dziękują Zarządowi Powiatu  za całoroczną współpracę
Powiat Tomaszowski jest organem prowadzącym dla wszystkich szkół ponadpodstawowych i placówek oświatowych w naszym mieście. Miłym gestem każdego roku, można powiedzieć, że już tradycją się stało, że przedstawiciele szkół i placówek oświatowych dziękują Zarządowi Powiatu za całoroczną współpracę.

W czwartek, 17 grudnia 2020 roku takie podziękowania złożyli przedstawiciele Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. Tadeusza Kościuszki i przekazali upominki 
z podziękowaniem za opiekę i wspieranie na każdym kroku ich placówki.
W skład delegacji weszli: Dariusz Kwiatkowski – dyrektor ZSP nr 1, Jolanta Nikodemska i Urszula Seredyn – wicedyrektorki szkoły oraz Sylwia Błoch – kierownik kształcenia praktycznego w ZSP nr 1. 
Upominki złożyli na ręce, między innymi, Zarządu Powiatu Tomaszowskiego: Mariusza Węgrzynowskiego – Starosty Powiatu Tomaszowskiego, Leszka Ogórka – Wicestarosty, Elżbiety Łojszczyk, Michała Czechowicza i Marka Kubiaka – członków Zarządu Powiatu, Beaty Zysiak – Skarbnika Powiatu i Beaty Stańczyk – Wiceprzewodniczącej Rady Miejskiej i Naczelnik Wydziału Oświaty i Sportu Starostwa Powiatowego.
Współpraca organu prowadzącego ze wszystkimi szkołami i placówkami układa się bardzo dobrze. Wszystkie placówki na bieżąco są dofinansowywane. W najbliższym czasie nastąpi otwarcie nowego Centrum Kształcenia Praktycznego przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Jana Pawła II, którego koszt wyniesie ponad 20 milionów złotych, z czego 11 milionów to dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zakończyła się również termomodernizacja budynku szkoły zawodowej przy Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym im. Marii Grzegorzewskiej w Tomaszowie Mazowieckim. Koszt zadania wyniósł 784 399,00 zł. Zadanie to dofinansowane zostało z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
W ostatnim czasie w szkołach prowadzonych przez powiat tomaszowski otwarte zostały cztery ekopracownie. Łączny koszt zadania wyniósł 188 917,00 zł. Zadanie uzyskało dofinansowane z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. 
Niedawno zakończył się remont sali gimnastycznej w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim. Koszt zadania wyniósł 1 112 602,00 zł. Zadanie to dofinansowane zostało z Ministerstwa Sportu. 
Najbliższą większą inwestycją jest budowa nowej hali sportowej przy II Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim, na budowę którego Powiat Tomaszowski pozyskał 4 miliony złotych z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Mazowieckim

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ajdejano
Ajdejano 27.12.2020, 12:26

Szkoły ponadpodstawowe i placówki oświatowe dziękują Zarządowi Powiatu za całoroczną współpracę (sic!)
Obrzydliwe wazeliniarstwo. Rzygać się chce.

Ludziki ze szkół i placówek powiatowych: zastanawiam się, czy wy macie po kolei w waszych główkach.......Czy wy nie zapomnieliście, że psim obowiązkiem samorządu powiatowego jest właściwe prowadzenie szkolnictwa ponadpodstawowego i placówek oświatowych.
Powiatowe władze samorządowe maja to wpisane w zadaniach samorządu powiatowego. Więc, specjalnej łaski nie robią, bo za to biorą niezłą kasiorkę.

Więc wy, z użyciem dużej ilości wazeliny, wchodzicie im w od....., tylko dlatego, że to nygusostwo was obsługuje ?!?!?!
Co za totalna obłuda, włazid..... !!!
miss pomorza
miss pomorza 21.12.2020, 19:43
jakie piękne te niepozowane zdjęcia
Xyz
Xyz 20.12.2020, 12:37
Żenada
69
69 19.12.2020, 09:30
Ja pier...... znów antoni , to jest wrzód na naszym powiecie
Brawo Wy
Brawo Wy 18.12.2020, 23:50
dziękuje się za coś co leży w gestii normalnych obowiązków. Niedługo kwiaty będą za to, że wielmożni oddychają. Serwilizm "dyrektorów, od dawna jest żenujący. Śmiać się czy płakać...
czopek glicerynowy
czopek glicerynowy 18.12.2020, 14:06
Brawo. Jak zwykle, pierwsi. Najlepsiejsi. Ciekawe, czy inni dyrektorzy wiedzieli, czy jak zwykle z paryzanta?

Pozostałe