Sąsiedzi się o nas troszczą

  • 29.12.2020, 13:39
  • Gedeon Goedel
Sąsiedzi się o nas troszczą
Jak się okazuje w czasie pandemii nie tylko dzieci się nudzą. Ludzie poszukując możliwości realizowania własnej aktywności umysłowej, tworzą formy, które zawstydzają nawet ich samych (może dlatego proszą by nie publikować ich nazwisk) . Trochę to dziwne, bo przecież autor petycji, którą kieruje do władz samorządowych, co do zasady nie powinien być osobą anonimową. Po mecenasce w z południa Polski, teraz uwagę radnych powiatowych postanowił skierować na siebie pan Marcin z pobliskiego Piotrkowa Trybunalskiego. W heroicznym akcie desperacji zdecydował, iż ochroni tomaszowian przez barbarzyńcami z zachodu. W jego ocenie mieszkańcy naszego powiatu są dyskryminowani. Będzie nas więc bronił za pomocą uchwały, którą sami sobie powinniśmy podjąć... No ale po co....? Do obrony mamy przecież u nas Kawalerię Powietrzną i do godz. 15 od poniedziałku do piątku jakoś dają radę. W pozostałych godzinach możemy nie wychodzić na ulicę i poczujemy się od razu bezpieczniej.

.

Gedeon Goedel

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ajdejano
Ajdejano 30.12.2020, 14:35
Do Admina: ten portal, to jest pański, prywatny portal, który jednak podlega przepisom ogólnym. Jednak, mimo tych przepisów, zawsze może Pan kopnąć w du.... takich frajerów-autorów takich "uchwał" (nie wiadomo od kogo i dlaczego).

Więc, jeżeli Pan umieszcza takie debilne "kwiatki", to z jednej strony - nie dziwię się (chęć urozmaicenia strony internetowej), a z drugiej strony: dlaczego Pan wpuszcza takich debili (chyba nie musi Pan tego robić) ?!
varan
varan 29.12.2020, 19:53
Nawet nie zrozumiałeś co przeczytałeś, "autorku", a próbujesz komentować. Niedotlenienie spowodowane maską chyba daje znać o sobie.
Jo
Jo 30.12.2020, 03:26
A co tu rozumieć. Nie cjoroeales? Ciesz sie. Ja chorowalem. Co wiecej 20 grudnka w jeden dzien z powodu powyklan Covid zmarl mi wujek bliski
Zdrówka!
Zdrówka! 29.12.2020, 13:53
Hahahaha :)) Panie Radaktorze kiedy Pan wychodzi?

Pozostałe