Policjanci skontrolowali 561 siłowni, obiektów sportowych i handlowych w województwie łódzkim

  • 29.12.2020, 14:09
  • Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim
Policjanci skontrolowali 561 siłowni, obiektów sportowych i handlowych w województwie łódzkim
Trwa stan pandemii i dla naszego wspólnego bezpieczeństwa obowiązują pewne obostrzenia. Za egzekwowanie nakazów i zakazów odpowiedzialna jest Państwowa Inspekcja Sanitarna, którą wspierają policjanci.

28 grudnia 2020 roku na terenie województwa łódzkiego skontrolowano łącznie 561 siłowni, klubów, centrów fitness, obiektów sportowych oraz obiektów handlowych. Podczas tych kontroli jedynie w dwóch przypadkach ujawniono nieprawidłowości. W Łodzi na drzwiach jednej z restauracji właściciel umieścił napis „Ośrodek szkoleniowy” i pod tym pretekstem przyjmował gości. Nałożono na niego mandat karny w wysokości 500 złotych. Zostanie również sporządzona notatka do inspekcji sanitarnej. Z kolei w Radomsku w kontrolowanej siłowni ujawniono 26 osób ćwiczących. W związku z zaistniałą sytuacją zostanie skierowany do sądu wniosek w sprawie naruszenia przez organizatora ćwiczeń obowiązujących nakazów i zakazów oraz sporządzona notatka do inspekcji sanitarnej. Zdecydowana większość osób jest odpowiedzialna i stosuje się do ograniczeń. Pamiętajmy, że nadrzędnym celem wprowadzenia obostrzeń jest troska o zdrowie i życie mieszkańców. Tylko wspólny wysiłek całego narodu pozwoli pokonać pandemię. Dbajmy o siebie i innych.

Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ANTY PIS
ANTY PIS 31.12.2020, 08:58
To wszystko jest bezprawie. I radzę odwiedzać prawnikow juz sa akcje bezplatnych porad prawnych dla ofiar tego rzadu wskutek ich zamordyzmu. Trzeba dzialać. Morawiecki to wrogo nastawiony czlowiek on odejdzie z milionami a ty zbankrutujesz. Trzeba to skonczyć.
m&m
m&m 30.12.2020, 09:50
Powiedz przedsiębiorcy, że dba o siebie, jak musi np. zamknąć swoje jedyne źródło dochodów i nie płacić kredytów itd. Co do gęby włożyć? Wysiłek całego narodu? Z setek pkd wybrano parę pozycji, żeby pokazać, że coś się robi. A ludzie kłębią się na mieście, rynkach, w sklepach, hurtowniach, warsztatach, halach produkcyjnych. I tak się widują i spotykają i tak. I kto nad tym myśli? Imbecyl(sry Pan WICEMINISTER) o wyglądzie dziecka, który mówi, że ludzie mają więcej pieniędzy, bo nie wychodzą do sklepów i nie wydają? Wyrazy współczucia dla wybiórczo zamkniętych. Kur...stwo jakich mało nasze kochane Państwo im wyrządziło.
mama
mama 29.12.2020, 19:43
czy szkoła językowa działa w przepisach prawa prowadząc nadal zajęcia, a w ferie oferując warsztaty ?
m&m
m&m 30.12.2020, 10:32
Proszę złożyć uprzejmy donos droga mamo. W ten sposób sprawdzi Pani tego cwaniaka prywaciarza, który chce wszystkich pozabijać. Przecież skoro ludzie się nie krępują i każą Policji sprawdzać sąsiadów w Wigilię, to ja bym się wcale nie krępował z tą szkołą...

Pozostałe