Elektroniczny nabór do przedszkoli w Tomaszowie Mazowieckim

  • 26.02.2021, 20:10 (aktualizacja 05.03.2021, 12:45)
  • redakcja
Elektroniczny nabór do przedszkoli w Tomaszowie Mazowieckim  Przedszkole przy ulicy Czarneckiego Tomaszów Maz
Tegoroczna rekrutacja do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, prowadzonych przez Gminę - Miasto Tomaszów Mazowiecki, zostanie przeprowadzona przy pomocy systemu elektronicznego.

Od dnia 1 marca 2021 roku udostępniona zostanie w systemie Nabór 2021 https://nabor.pcss.pl oferta przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

Na stronie internetowej https://nabor.pcss.pl/tomaszowmazowiecki/przedszkoleumieszczono informacje o tomaszowskich przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych wraz z ich wykazem. W serwisie internetowym Nabór 2021, dotyczącym naszego miasta, zamieszczono szczegółowe informacje, przydatne w okresie rekrutacji oraz niezbędne dokumenty do wypełnienia i pobrania.

Harmonogram czynności na rok szkolny 2021/2022 w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych, prowadzonych przez Gminę - Miasto Tomaszów Mazowiecki oraz kryteria stosowane w postępowaniu rekrutacyjnym do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych, prowadzonych przez Gminę - Miasto Tomaszów Mazowiecki znajdują się tutaj.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe