Lechia znów na tarczy

• 08.03.2021, 15:05 (aktualizacja 16.03.2021, 11:35)
  • redakcja
Tomaszowska Lechia przegrała swój pierwszy mecz po zimowej przerwie. Tym razem ulegli drużynie Bonianki Błonie. Rywale skutecznie wykorzystali błędy defensywy Lechii i strzelili dwie bramki za sprawą Filipa Araka i Marcina Gregorowicza. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił. Lechiści próbowali odwrócić losy spotkania, ale nie byli w stanie przebić się przez szczelną obronę gości. Błonianka kontrolowała przebieg meczu i nastawiła się na kontry. Po jednej z nich Marcin Gregorowicz pokonał Krzysztofa Barana i ustalił końcowy wynik na 0:3. Lechia zajmuje obecnie 19 miejsce w tabeli. na osiemnaście spotkań odnotowała tylko 5 zwycięstw. Aż jedenaście razy musiała uznać wyższość rywali.