Patriotycznie w Inowłodzu

  • 01.05.2021, 08:02
  • redakcja
Patriotycznie w Inowłodzu
Obchody Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Inowłodzu kojarzą się z pięknym, biało-czerwonym tłumem mieszkańców śpiewającym Mazurka Dąbrowskiego. Ponieważ drugi raz z rzędu z powodu obostrzeń epidemicznych uroczystości mają charakter kameralny, Bogdan Kącki – Wójt Gminy Inowłódz, Robert Pawłowski – Przewodniczący Rady Gminy Inowłódz,  Arkadiusz Łon – Radny Rady Gminy Inowłódz, Agnieszka Ciołak - Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Inowłodzu, Iwona Szczepańska – Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Inowłodzu oraz Jolanta Łon – Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Inowłodzu i Iwona Gabryszewska  - Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Brzustowie uczcili rocznicę minutą ciszy oraz złożyli kwiaty i znicze przy pamiątkowej tablicy w parku obok OSP. Pamiętajmy też o 2 maja, Dniu Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Niech każdy z nas wywiesi flagę, aby nasza Gmina była w tych dniach biało-czerwona.

.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ajdejano
Ajdejano 01.05.2021, 19:32
Bogdan Kącki, to jedyny wójt w naszym powiecie, który wie, co to jest nawet lokalny patriotyzm. On nie przywiązuje wagi do tego, że formalnie i polityczne jest przedstawicielem buractwa z zsl-u.
W wyborach bezpośrednich ludzie mają w d..... partyjniactwo, natomiast oceniają CZŁOWIEKA, a nie partyjniaka.

Żaden z innych wójtów w naszym powiecie, nawet przez moment nie pomyślał o zorganizowaniu takich uroczystości.
Dlaczego? Bo ci cwaniacy-wójtowie mają w d.... takie uroczystości. Oni dbają nie o swoich wyborców, ale o bezpieczeństwo własnej du.... i własnej rodziny.
Przypomina mi się taki wójt małej gminy Budziszewice.... mgr inż.
On realizuje się głównie poza gminą, tzn. tam, gdzie dorabia. Zapomniałem jego nazwiska, niestety....

Pozostałe