Ciężka sytuacja spowodowana pandemią nie przeszkodziła im w odnoszeniu sukcesów. W pierwszym kwartale tego roku odbyły się cztery zawody eliminacyjne Mistrzostw Polski w Tańcu Sportowym . Polski Związek Tańca Sportowego zrobił wszystko aby zawody były bezpieczne dla wszystkich uczestników. Nasze zawodniczki zaprezentowały się z jak najlepszej strony. Po raz pierwszy w rywalizacji solowej wzięły udział najmłodsze tancerki, młodziczki rocznik 2012-2013.
Akademie reprezentowało 57 tancerek w formacjach, mini formacjach, duetach i solo.
Choreografie do układów przygotowała p. Katarzyna Ogłuszka.
I Eliminacje do Mistrzostw Polski 30 stycznia Łódź:
- 1 miejsce Iga Lewandowska dance show solo juniorzy
- 2 miejsce Nadia Witoń Disco dance solo juniorzy
- 2 miejsce Nadia Witoń Disco slow solo juniorzy
- 3 miejsce Nadia Witoń dance show solo juniorzy
- 4 miejsce Marika Buczyńska i Wiktoria Pater disco dance duet kadeci
- 4 miejsce Jagoda Jeżak Jazz funk solo juniorzy
- 5 miejsce Antonina Frątczak Disco Dance Freestyle solo juniorzy
II Eliminacje do Mistrzostw Polski 27 Lutego Łódź
- 1 miejsce Nadia Witoń Disco Dance solo juniorzy
- 1 miejsce Nadia Witoń Disco Slow solo juniorzy
- 2 miejsce Nadia Witoń Dance show solo juniorzy
- 3 miejsce Lena Grałek dance show solo młodzicy
- 3 miejsce Roksana Szczepanik Disco slow solo kadeci 2
- 3 miejsce Amelia Wągrocka Hip hop solo juniorzy
- 4 miejsce Jagoda Jeżak Jazz funk solo juniorzy
- 4 miejsce Błażejewska Lena i Kaczmarek Zofia Disco slow duet kadeci
- 5 miejsce Amelia Wągrocka Disco dance solo juniorzy
- 5 miejsce Kaczmarek Zofia Dance show solo kadeci 1
- 5 miejsce Marika Buczyńska i Wiktoria Pater disco dance duet kadeci
- 6 miejsce Aleksandra Spała Kaniewska Disco Dance solo młodzicy
- 6 miejsce Amelia Świnoga Disco slow solo młodzicy
III Eliminacje do Mistrzostw Polski 27 marca Uniejów
- 1 miejsce Formacja Juniorów Disco Dance
- 1 miejsce Iga Lewandowska Free Dance Category solo juniorzy
- 1 miejsca Formacja Kadetów Disco Dance
- 1 miejsce Formacja Młodzików Disco Dance
- 1 miejsce Amelia Wągrocka Disco Dance Freestyle solo juniorzy
- 1 miejsce Iga Lewandowska Latin Caribbean Show solo juniorzy
- 2 miejsce Nadia Witoń Disco slow solo juniorzy
- 3 miejsce Amelia Wągrocka Hip hop solo juniorzy
- 3 miejsce Iga Lewandowska Contemporary & Modern solo juniorzy
- 3 miejsce Antonina Frątczak Disco Dance Freestyle solo juniorzy
- 3 miejsce Błażejewska Lena i Kaczmarek Zofia Disco slow duet kadeci
- 3 miejsce Zofia Kaczmarek Disco slow solo kadeci 1
- 3 miejsce Lena Pietrzykowska Fantasy show solo młodzy
- 4 miejsce Aleksandra Spała Kaniewska Fantasy Show solo młodzicy
- 4 miejsce Aleksandra Spała Kaniewska Disco Dance Freestyle solo młodzicy
- 5 miejsce Amelia Świnoga Disco Dance Freestyle Solo młodzicy
- 5 miejsce Amelia Świnoga Disco Slow solo młodzicy
- 7 miejsce Lena Błażejewska Disco slow solo kadeci 1
IV Eliminacje do Mistrzostw Polski 24 kwietnia Łodź
- 1 miejsce Amelia Wągrocka Disco Dance solo juniorzy
- 2 miejsce Antonina Frątczak Disco Dance Freestyle solo juniorzy
- 2 miejsce Aleksandra Spała Kaniewska Disco Dance solo młodzicy
- 2 miejsce Amelia Świnoga Disco Dance Freestyle młodzicy
- 2 miejsce Nadia Witoń Disco Dance solo juniorzy
- 3 miejsce Aleksandra Spała Kaniewska Disco Dance Freestyle młodzicy
- 5 miejsce Zofia Kaczmarek Dance show solo kadeci 1
- 5 miejsce Lena Pietrzykowska Disco Dance Solo młodzicy
- 5 miejsce Lena Grałek Dance Show solo młodzicy
- 5 miejsce Jagoda Jeżak Jazz Funk solo juniorzy
- 5 miejsce Aleksandra Spała Kaniewska Disco slow solo młodzicy
- 5 miejsce Antonina Frątczak i Amelia Wągrocka Disco Dance duet juniorzy
- 6 miejsce Lena Pietrzykowska Dance Show solo młodzicy
- 6 miejsce Amelia Świnoga Disco slow solo młodzicy
- 7 miejsce Oliwia Pomian Disco slow solo młodzicy
- 7 miejsce Marika Buczyńska Disco dance solo kadeci
- 7 miejsce Wiktoria Pater Disco dance solo kadeci
31 stycznia nasze zawodniczki wzięły również udział w zawodach Warsaw Dance Champs w Warszawie.
- 1 miejsce disco dance Amelia Wągrocka liga S
- 1 miejsce disco dance duet Amelia Wągrocka Antonina Frątczak liga S
- 1 miejsce Aleksandra Spała Kaniewska disco dance solo liga D
- 2 miejsce Formacja Disco Dance Juniorów
- 2 miejsce Natalia Głowacka Disco dance solo liga d
- 2 miejsce disco dane freestyle Amelia Wągrocka
- 3 miejsce Marika Buczyńska disco dance solo liga B
- 4 miejsce Roksana Mikula disco dance solo liga D
- 4 miejsce Jagoda Jeżak Performing Art. Improvisation liga E
- 6 miejsce Iga Lewandowska Performing Art. Improvisation liga S
W solowych konkurencjach startowały również Wiktoria Ćwikła, Florentyna Sidło oraz Aleksandra Ziółkowska , które dużo trenują i starają się dorównać czołówce.
Napisz komentarz
Komentarze