Zapachniało wyrokiem

  • 17.09.2021, 15:40 (aktualizacja 21.09.2021, 14:12)
  • redakcja
Zapachniało wyrokiem
Tomaszowscy kryminalni ustalili i zatrzymali sprawcę serii kradzieży perfum z sieci drogerii na terenie Tomaszowa, gdzie łączna wartość strat wyniosła blisko 1400 złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty za które kodeks karny przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie 31-letniego amatora drogich perfum, zadecyduje sąd.

7 września 2021 roku przedstawiciel popularnej sieci drogerii złożył w tomaszowskiej komendzie zawiadomienie z treści, którego wynikało, że nieznany mu sprawca 4 września 2021 roku w jednym ze sklepów położonych w Tomaszowie skradł dwa opakowania markowych perfum o wartości blisko 500 złotych. Sprawą zajęli się policjanci z wydziału kryminalnego, którzy podejrzewali, że mogła to nie być jedyna kradzież jakiej dokonał ten mężczyzna.

Mając dobre rozpoznanie osobowe środowiska przestępczego szybko wytypowali potencjalnego sprawcę kradzieży. Przeglądając nagrania z kamer monitoringu w innych sklepach ustalili, iż mieszkaniec gminy Ujazd dokonał jeszcze trzech innych kradzieży perfum w tej samej sieci sklepów w okresie od sierpnia do września.

Zatrzymanie mężczyzny było już tylko kwestią czasu i doszło do niego 16 września 2021 roku w miejscu jego zamieszkania.

31-letni amator markowych zapachów nie krył zdziwienia z wizyty policjantów i przyznał się do kradzieży. Został przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Maz. gdzie usłyszał zarzuty czterech kradzieży perfum o łącznej wartości bliskiej 1400 złotych. 31-latkowi grozi teraz kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.     

redakcja_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Debil
Debil 18.09.2021, 19:16
Ktoś tutaj z kogoś robi wała.
1. Tytuł redakcji: "zapachniało wyrokiem".

2. Chodzi o to, że ta nasza świetna (przyduszająca kolanem faceta , który za chwilę umiera) policja, raptem nakrywa gościa, który podpier.... towar na (UWAGA!!!) 14000 złotych. NO, to jest, kur... - sensacja. "Tomaszowscy kryminalni ustalili i zatrzymali sprawcę serii kradzieży perfum z sieci drogerii na terenie Tomaszowa, gdzie łączna wartość strat wyniosła blisko 1400 złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty za które kodeks karny przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie 31-letniego amatora drogich perfum, zadecyduje sąd."
Okazuje się, że to była (ja pier....!) CAŁA SERIA tych kradzieży z jedyne 1400 złotych. Wielka sensacje - ja pier....!!! Jednak wypadałoby spytać: ile wykrycie tego sensacyjnego przestępstwa za 1400 złotych kosztowało - przepraszam: nie policję, tylko NAS ?!?!?!

3. Myślę, że to wystarczy..... Pytam: kto tutaj z kogoś robi WAŁA ?!?!
redakcja i policja z nas, czy może to jest totalna kompromitacja i redakcji i policji.

Chłopaki: doskonale wiem, że wy też doskonale wiecie, kto ja jestem.
A ja, mimo to, czuję się dobrze.
A
A 17.09.2021, 21:22
Komornik sądowy dużo więcej ukradł i nic mu nie grozi.

Pozostałe