Minister Czarnek przyjedzie jutro do Tomaszowa.

  • 19.09.2021, 17:55
  • redakcja
Minister Czarnek przyjedzie jutro do Tomaszowa.
W poniedziałek 20 września w godz. 15:00-17:00 Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek odwiedzi dwie szkoły katolickie w Tomaszowie Mazowieckim. Minister spotka się z dyrekcjami szkół  im. Niepokalanego Serca NMP Królowej Polski i św. O. Pio. Będzie też gościem w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. Tadeusza Kościuszki  W spotkaniu weźmie udział również Wojewoda Łódzki Tobiasz Bocheński.

Szczegółowa agenda:
Zespół Szkół nr 1 im. Tadeusza Kościuszki (sala gimnastyczna)

15:10 – Wystąpienie Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka, spotkanie z uczniami i nauczycielami

16:05 – Briefing prasowy Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka, Wojewody Łódzkiego Tobiasza Bocheńskiego

 Szkoły Katolickie im. Niepokalanego Serca NMP Królowej Polski i św. O. Pio

16:30 – Spotkanie ze społecznością szkolną
 

Czy możemy spodziewać się podobnego przywitania, jak to widoczne na poniższej fotografii? 

 




 

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rumcajs
Rumcajs 23.09.2021, 10:08
Czy jeden idiotą nie wystarczy że odwiedza nasze miasto,a powinien znajdować się w pomieszczeniu bez klamek,tylko potrzebny następny mąciciel,który nadaje się na oddzwiernego w episkopacie.
TM
TM 21.09.2021, 20:53
Wolne sądy, wolne media, prawa kobiet, zamknąć Turów, 8gwiazdek,w.......,uwolnić karpia, zdjąć krzyże, powiesić tęczowa flagę, zakaz jedzenia mięsa, tylko kartki z napisami się zmieniają a w obronie wszystkiego nadal te same śmieszne osoby :) im się naprawdę nudzi:)
TM
TM 23.09.2021, 09:54
Już jeden był w koszulce konstytucjia, teraz ten z karteczka biego, pajace, cyrkowcy
Powiat Tomaszów
Powiat Tomaszów 21.09.2021, 08:59
Jak czytam wypociny Pana Witczaka precz z komuna to nóż się w kieszeni otwiera, drogi Panie z gumką przy krawacie ma być tak jak Pana guru mówią czyli upiłować katolików, uczyć dzieci mastrubacji, zdjąć krzyże zamiast godła powiesić tęczowa flagę, proszę puknąć się w głowę!
Nitro
Nitro 21.09.2021, 10:51
Chyba mówił "opiłować", a to ma inne znaczenie ...
Leja Czarnek Show
Leja Czarnek Show 20.09.2021, 06:45
https://www.google.com/url?sa=…
Pit
Pit 20.09.2021, 23:41
Dobre, dobre. Czarnek wymiata. W sumie to im większy wariant tym lepszy kandydat na ministra w rządzie PiS ;)
Tm
Tm 21.09.2021, 15:02
Taki lepszy niż całe to tęczowe towarzystwo.
xxx
xxx 21.09.2021, 20:31
Śmiem mocno wątpić
Aniolsmierci
Aniolsmierci 20.09.2021, 06:31
A gdy się skończy tysiąc lat,
z więzienia swego szatan zostanie zwolniony.
I wyjdzie, by omamić narody
z czterech narożników ziemi,
Goga i Magoga,
by ich zgromadzić na bój,
a liczba ich jak piasek morski.
Wyszli oni na powierzchnię ziemi
i otoczyli obóz świętych i miasto umiłowane,
a zstąpił ogień od Boga z nieba
i pochłonął ich.
A diabła, który ich zwodzi,
wrzucono do jeziora ognia i siarki,
tam gdzie są Bestia i Fałszywy Prorok.
I będą cierpieć katusze we dnie i w nocy na wieki wieków.
WuPe
WuPe 19.09.2021, 22:56
Komuchy przeżywają drugą młodość? ;-)
kucharz/siatkaż
kucharz/siatkaż 19.09.2021, 22:54
To w "mechaniku" mają stołówkę??? Czy będą jeść na sali gimnastycznej, udekorowanej na restaurację. Bo potem będziemy się ślizgać na parkiecie, jak się komuś zalewajka wyleje z plastykowej miseczki ...
Aleks
Aleks 19.09.2021, 22:51
A może powie dlaczego w TV tak się chwalił ze dali kasę na dodatkowe zajęcia a wiem po zebraniu że szkoły nie dostały na dodatkowe zajęcia kasy.. KŁAMCA!!!
Kurator
Kurator 19.09.2021, 22:31
"spotka się z dyrekcjami szkół im. Niepokalanego Serca NMP Królowej Polski i św. O. Pio." - przecież pani dr. polonistyki pożuciła stanowisko derektora szkoły na Warszawskiej/Lidl i wyjechała z TM.
Devil
Devil 19.09.2021, 21:10
Pełnomocnik episkopatu.

"Obawy budzi również fakt, że w kolejnych zaplanowanych przez Pana Premiera czterech etapach zaprowadzania tzw. nowej normalności, brak jest informacji o kolejnym zwiększaniu limitów wiernych w świątyniach:

Wobec powyższego uprzejmie prosimy Pana Premiera o udzielenie odpowiedzi na następujące pytania:

1. Czy w miarę możliwości dyktowanych przez rozwój pandemii koronawirusa w Polsce brana jest pod uwagę możliwość zwiększenia limitu wiernych podczas mszy św. i innych nabożeństw religijnych, przynajmniej zgodnie z postulatem KEP i wiernych - 1 os. na 9 m kwadratowych?

2. Czy podniesienie tego limitu jest możliwe już na drugim etapie zdejmowania obostrzeń i ograniczeń w korzystaniu z konstytucyjnych wolności i praw?"

Istny orzel.

https://www.sejm.gov.pl/sejm9.…
cez
cez 19.09.2021, 20:49
To w końcu przyjeżdża minister, czy biskup? Pissizm to jednak stan umysłu.....
No
No 19.09.2021, 20:30
to młodzież z mechanika i nie tylko powinna go "odpowiednio" przywitać !
M
M 19.09.2021, 19:18
Bo to nie jest minister edukacji lecz minister indoktrynacji katolickiej, w dodatku nie jest przedstawicielem Polski tylko episkopatu na tym urzędzie.
Pixel
Pixel 19.09.2021, 19:18
🥴
Maksimus_Keksimus