Witczak pokieruje Platformą

  • 23.10.2021, 19:15 (aktualizacja 24.10.2021, 10:45)
  • redakcja
Witczak pokieruje Platformą
Znamy już wyniki wyborów na Przewodniczącego Platformy Obywatelskiej w powiecie tomaszowskim. Nowym szefem struktur partii został Adrian Witczak. Wygrał z Michałem Jodłowskim stosunkiem głosów 134 do 62. Radny miejski zapowiada

Przed nami dużo wyzwań. Podjąłem sie tego trudnego zadania bo chcę zmian. Chcę zmian w lokalnej polityce. Chcę abyśmy pracowali dla innych, chcę abyśmy pracowali ze wszystkimi. Chcę stworzyć miejsce do angażowania się młodych, ze świeżym podejściem do lokalnego samorządu. Potrzebni są ludzie z głowami pełnymi pomysłów.

- napisał po wyborach Adrian Witczak

Szczegółowe informacje o głosowaniu opublikował Arkadiusz Gajewski 

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tomaszowianin
Tomaszowianin 05.11.2021, 14:36
Witczak synek wykształconych rodziców? Co wy piszecie?Jakbyscie wiedzieli cos o jego rodzicach to byscie go nie wybrali. Jego pochodzenie jest straszne az trudno sobie gorsze wyobrazić. Widać nic nie wiecie o swoim idolu ale przeszłości sie nie wymaze i to niedługo pewnie ktoś wycìągnie.
Witczak z bardzo mocnym mandatem
Witczak z bardzo mocnym mandatem 27.10.2021, 12:36
Niemniej trzeba sobie powiedzieć wprost: Witczak, z dużo krótszym stażem w partii przebił Jodłowskiego dwa razy. To nie w kij dmuchał. rodziny, koleżkowie, ktokolwiek by nie głosował. Tak podważyć można każdy niewygodny wybór.


Figo-fago
Figo-fago 27.10.2021, 15:28
"Miszczu" pingpongowej piłeczki: jesteś tak nawiedzony, jak i ten twój fircyk w zalotach, który mniej więcej takie pojęcie o życiu i o polityce, jak i ty. Cytat: "Witczak z bardzo mocnym mandatem". Mój komentarz: takie stwierdzenie, to zwykłe kretyństwo.
Więc pytam: OD KOGO MA TEN MOCNY MANDAT - człowieczku ?!?!
Chyba tylko od ciebie i od kilkudziesięciu nawiedzonych, takich jak ty i ten twój denny idol.

POdsumowanie: wypociny takich, jak ty i twoi idole, to masakra !!!
Seb
Seb 25.10.2021, 14:55
Edward John Smith też się cieszył i uważał, że zasłużył na wybór....
...
...
...
...na kapitana Titanica
Figo-fago
Figo-fago 24.10.2021, 22:16
No i dobrze jest !!! Dlaczego dobrze jest ?! A no dlatego, że po powrocie ryżowatego Tuska, regułą staje się zasada, że zaczynają wygrywać takie fircyki w zalotach, jak ten tomaszowski cwaniaczek z miodem w uszach, z tymi pustymi, bezmyślnymi oczkami. I takich w w po potrzeba więcej. To idzie w dobrą stronę (to znaczy - w złą stronę dla popaprańców) . I tak trzymać - chłopoki i dziewuchy.

Już ten "patron" tomaszowskich popaprańców - niejaki Arkadiusz - gigantem nie był i nie jest, a co dopiero ten ulizany, bezmyślny (ten pusty wzrok) facecik..... Dobrze, że taki fircyk wygrał. I... dobrze im tak....
mieszkaniec TM
mieszkaniec TM 24.10.2021, 21:35
Patrzę w ekran tv, ale tylko ciesząc się dobrymi filmami i inną sztuką. Złotoustych, powołanych w ramach posiadania legitymacji partyjnej, bez dorobku i żadnego doświadczenia już dawno nie oglądam. Mówi Pan " czas na zmiany " to ja mówię sprawdzam . Jaki posiada Pan staż pracy (udokumentowany) , zrealizowane i rozliczone projekty (ze wskazaniem na twarde ), pełnione stanowska i zakres obowiązków ? Zaprasza Pan osoby do Zespołu , ludzi z głowami pełnymi pomysłów. Pisze Pan , że bedzie liderem Zespołu. Z góry stawia się Pan jakby wygrał już wybory. Jakie ma Pan kompetencje w zakresie kierowania ludźmi ? Pisze Pan - Chcę zmian w lokalnej polityce. Po co ? Mieszkańcom potrzebny jest mądry i sprawny samorząd oraz przyjazne i kompetentne urzędy. Oglądając często debaty , mam wrażenie Slogany typu " Nasze miasto i nasz powiat są dla wszystkich lub Czas na nowe pomysły i nowe spojrzenie na nasze miasto " mieli w materialach wyborczych wszyscy kandydaci co czegoś tam. Chcieć to jedno , a móc i mieć do tego: głowe, doświadczenie i zaplecze oraz inne atrybuty, to drugie. Szanuję to , że pisze Pan " Oczywiście mam wiele obaw i wiem, że nie będzie łatwo". Krytykować i wytykać jest ławo , zderzyć się z machiną, planować, kierować, nadzorować i być odpowiedzialnym już nie . Czy zajmie się Pan również znajomymi , którzy się skompromitowali , a nadal są beneficjentami stanowisk , zaszczytów i etatów ? Im też Pan powie " wymagam uczciwości, realnej pracy i czas na zmiany " ? Mam nadzieje tylko , że sił i zdrowia Panu nie braknie i oczywiście jestem bardzo ciekaw Pana Planu.
xxx
xxx 24.10.2021, 19:37
Siusiumajtek
Rolnik
Rolnik 24.10.2021, 14:31
Czekamy przed wyborami na obietnice obwodnicy Tomaszowa... może warto już teraz...kto pierwszy ten lepszy...
Perun
Perun 24.10.2021, 12:01
Czyli w tomaszowskiej PO bez zmian dalej rządzi Arkadiusz , tyle ,że z tylnego fotela , w tym betonie nic się już jednak nie zmieni , szkoda była szansa na prawdziwe zmiany, a tak zostaje po staremu , dziadostwo.
Karol
Karol 24.10.2021, 15:23
To samo w Pis
plum
plum 24.10.2021, 10:42
jakieś konkretne dokonania Pana Jabłońskiego poproszę
.
. 24.10.2021, 12:17
no dokładnie. Nadal nie wiemy. Wiemy, że ma rodzinę.
plum1
plum1 24.10.2021, 12:04
synek bogatych rodziców
.
. 24.10.2021, 15:35
Witczak "synek" wykształconych rodziców. Bo tego drugiego nie wiadomo.
Tomaszów Anka.
Tomaszów Anka. 24.10.2021, 20:11
Co was obchodzą rodzice, czy rodzina tego pana. Będziecie go rozliczać z tego co zrobi i z jego obietnic nie jego rodziny. Co to za podły naród. Niech każdy spojrzy na siebie.
.
. 24.10.2021, 23:59
Nawet nie oczekuje by cos robil. Wygral pajac i o to chodzilo. Beda przynajmniej troche smiechu. Jablonski byl zbyt stabilny, zrownowazony przez co stanowil zagrozenie. Gdyby zaczal sensownie mowic - bo czy potrafi tego nie wiemy, ale zalozmy, ze tak.

A Witczak? No coz, zabek wybielony, moze jakis samoopalacz - takze bedzie troche cyrku. To tez jest potrzebne. Licze na Gessler, jakichs jeszcze mapetow niech pozaprasza. Przybajmniej beda mieli frekwencje, nie jak podczas tych nudnych przemow. Gessler z garem zupy na placu.

Z wyksztalceniem nie przesadzajmy, to jest gosc po lesnictwie w tej naszej filii.

Dla Witko to zaden konkurent. Byle Prezydent trzymal nerwy na wodzy i nie dal sie sprowokowac. Przedstawiac jako prowokatora - awanturnika. Jak najblizsze skojarzenia z Lempart. Im wiecej ***** *** tym dla PiSu lepiej.

Troche motlochu i zalanych tluszczem starych bab za nim pojdzie, ale nie wydaje mi sie by zostal prezydentem.

O wygrana teraz oczywiscie sie modlilem.
.
. 24.10.2021, 15:33
i wykształconych
Ryba
Ryba 24.10.2021, 07:53
Chociaż 5 konkretnych punktów programu to:?
Xmen
Xmen 23.10.2021, 22:30
Ale młodzi ciebie nie chcą. Ci z głową na karu też.
Kibice
Kibice 23.10.2021, 20:39
Pięć punktów programu to: ?
Aż
27.10.2021, 15:55
pięć? Takie luźne propozycje:
1.Wybierzcie nas.
2.Zabrać im korytko dać nam.
3.Bo mamy ładniejsze garniaki.
4.Droższe też.
5.TVN z nami,
PO
PO 23.10.2021, 20:38
Powodzenia....
.
. 23.10.2021, 20:00
Rodzina jednak nie przekonała Platformiaków.

Pozostałe