Zwycięstwo i porażka w 3 rundzie Pucharu Polski

• 31.08.2017, 01:31
  • Mariusz Strzępek
W środę piłkarze rezerw Lechii, oraz Wojskowego Klubu Sportowego Kawaleria rozegrali swoje pojedynki trzeciej rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgowym.

Na obiekcie ze sztuczną nawierzchnią położonej przy ulicy Nowowiejskiej Kawaleria zmierzyła się MGKS Drzewica. W pierwszej połowie kibice którzy zjawili się na meczu goli nie obejrzeli. W drugiej goście dwukrotnie zdołali przełamać obronę naszej drużyny i wygrali mecz 2:0. Autorem obu trafień był Jarosław Baran.

W Wolborzu rezerwy Lechii zmierzyły się z miejscowym Szczerbcem. Do przerwy podobnie jak w przypadku meczu Kawalerii - celnych trafień brak. W drugiej odsłonie ospodarze prowadzili 1:0 po golu Tomaszczyka. W  końcowych fragmentach meczu Lechia zdołała nie tylko odrobić straty, ale także wywalczyć rzut karny, który wykorzystała czym zapewniła sobie wygraną 2:1 i awans do kolejnej rundy gier.