Sportowcy i tancerze z wyróżnieniami

  • 25.12.2016, 21:55
  • Mariusz Strzępek
Sportowcy i tancerze z wyróżnieniami
Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej po raz kolejny wyróżnieni zostali przedstawiciele dyscyplin sportowych, którzy reprezentowali nasze miasto w prestiżowych zawodach o randze ogólnokrajowej i zagranicznej. Nagrody zawodnikom Klubu Sportowego PILICA i Integracyjnego Klubu Sportowego DZIEWIĄTKA oraz Klubu Sportowego ASTER wręczał prezydent Marcin Witko i wiceprezydent Zofia Szymańska.

Uhonorowani zostali zawodnicy Klubu Sportowego PILICA i Integracyjnego Klubu Sportowego DZIEWIĄTKA, którzy wielokrotnie sięgali po najwyższe trofea w łyżwiarstwie szybkim i wrotkarstwie podczas takich zawodów jak: Mistrzostwach Polski Młodzików, Mistrzostwach Polski Juniorów, Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, Mistrzostwach Polski w Wieloboju Sprinterskim, Akademickich Mistrzostwach Świata, Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich, Pucharze Świata Juniorów, Mistrzostwach Europy Dzieci, Mistrzostwach Świata Juniorów, Ulicznych mistrzostwach Polski, Torowych Mistrzostwach Polski oraz International Olympic Hopes Competition. 
 

 

Wyróżnienia otrzymali:

1.Bosiek Karolina

2.Owczarek Mateusz

3.Gąsecka Karolina

4.Żurek Damian

5.Kapruziak Aleksandra

6.Jabrzyk Natalia

7.Piotrowski Jakub

8.Kaczmarek Olga

9.Grzybek Wiktor

10.Tejchman Izabela

11.Świnoga Karolina

12.Kowalski Filip

13.Głowacka Natalia

14.Dymkowski Jakub

15.Ślusarski Oskar

16.Kopacz Daria

17.Nowak Jakub

18.Wojtakowski Szymon

19.Abratkiewicz Kacper

20.Pecyna Weronika

21.Brajtkrojc Weronika

22.Balcerczyk Dawid

23.Ciesielski Tobiasz

24.Adamowicz Olimpia

25.Owczarek Jagoda

26.Kępa Jakub

 

Prezesem Klubu PILICA jest Pan Piotr Milewicz, Klubu Sportowego DZIEWIĄTKA Pani Jolanta Jabłońska

 

[reklama2]

 

Uhonorowani zostali również zawodnicy Klubu Sportowego ASTER, którzy startowali w Mistrzostwach Europy w Nowoczesnym Tańcu Sportowym w różnych kategoriach wiekowych  w następujących stylach: modern, lirycal jazz, broadway jazz, dance show, fantasy, free show, disco dance, disco freestyle, funky, hip hop, house i street dance revue. Klub Sportowy ASTER z Tomaszowa Mazowieckiego, prowadzony przez Panią Beatę Będerz, podczas Mistrzostw Europy reprezentowany był 42 razy i aż 23 razy zawodnicy stawali na podium.

 

Wyróżnienia otrzymali:
 

  1. Będerz Klaudia
  2. Chaber Julia
  3. Florczyk Natalia
  4. Frątczak Antonina
  5. Górka Malwina
  6. Nowak Patrycja
  7. Nowakowska Martyna
  8. Pachciarek Małgorzata
  9. Pasternak Iga
  10. Pawłowska Paulina
  11. Rokita Nadia
  12. Rybak Monika
  13. Melon Wiktoria
  14. Jeżak Jagoda
  15. Rybińska Iga
  16. Sej Natalia
  17. Skorupa Weronika
  18. Stępień Julia
  19. Szczur Julita
  20. Szymczak Anna
  21. Światek Agata
  22. Wągrocka Amelia
  23. Witoń Nadia
  24. Zoła Karolina
  25. Zwolska Katarzyna
  26. Lewandowska Iga
  27. Pankowska Oliwia
  28. Witkowska Noemi

 

Wszystkim jeszcze raz serdecznie gratulujmy!

Mariusz Strzępek
Podziel się:
Oceń:

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe