Śmiertelny wypadek w Spale - komunikat KPP

  • 07.11.2016, 13:48
  • Mariusz Strzępek
Śmiertelny wypadek w Spale - komunikat KPP
5 listopada o godzinie 14:35, w Spale na ulicy Piłsudskiego doszło do tragicznego wypadku drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 28-letni mieszkaniec Tomaszowa, kierując mazdą, na prostym odcinku drogi, po wykonaniu manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem i prawym bokiem uderzył w drzewo. Kierującego pojazdem nie udało się uratować, poniósł śmierć na miejscu, 34-letni pasażer tego pojazdu został hospitalizowany. Policjanci pod nadzorem miejscowej prokuratury wyjaśniają okoliczności tego wypadku drogowego.

Mariusz Strzępek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jontek
Jontek 20.11.2016, 19:54
śp. Piotrusia, zwyczajna karma dosięgneła :) O zmarłych źle sie nie mówi, ale zwyczajnie zapytajcie pokrzywdzonych przez Piotrusia, osoby fizyczne, Policjantów w jakich okolicznościach go poznali...jak go rodzina ukrywała, jak unikał ludzi. Karma wraca, a on sie z tego śmiał. Pani Długołęcka, pamieta Pani? :)
Ola
Ola 13.02.2017, 17:47
Mogę wiedzieć z kim mam przyjemność?
Dimos
Dimos 13.11.2016, 23:30
Spalskie drogi śmierci. Czas pomyśleć o barierach energochłonnych, oznaczeniach, ostrzeżeniach. Co roku ktoś ginie. Szkoda Piotrka. Niech spoczywa w pokoju :(
multi99
multi99 14.11.2016, 08:06
A może wystarczy jechać tyle , na ile pozwalają znaki a nie głupieć i przekraczać dozwoloną prędkość kilka razy ??? Zgodziłbym się z TOBĄ jakby wyszlo mu pod koła jakieś leśne zwierze ... Ale w tym przypadku przyczyną śmierci była zwykła głupota ...
Madzia
Madzia 08.11.2016, 07:19
Wszystko przez te spalskie drzewa! a może by je powycinać przynajmniej 2 metry od drogi, toż to nadal czyhające niebezpieczeństwo a ludziom się śpieszy do pracy czy na obiad.
Jontek
Jontek 20.11.2016, 20:32
Taka karma moja droga:) Czy ktoś z rodziny, rodzina, partnerka pyskata robili coś by idiocie wytłumaczyć ze warto byc przyzwoitym i praworządnym?
♥
20.11.2016, 21:11
A czy słyszałeś, żeby ktoś idiocie (teraz św.pamięci) wytłumaczył wartości życiowe? Bo ja nie. Spróbuj pijakowi wytłumaczyć, że jest pijany. Za nic w świecie. Będzie się chwiał na nogach we wszystkie strony świata i zapierał w żywe oczy, że on nie jest pijany.
Xxx
Xxx 08.11.2016, 10:44
Jak ktos jedzie grubo ponad 100 wyprzedza na czolowke chowa sie odbija od kraweznika i leci w drzewo to chyba nikt nie jest winny oprocz jego samego , i tak ma szczescie ze zabil tylko sam siebie ...
Muniek