Rowery i alkohol to jego pasja

  • 21.10.2016, 15:27
  • Mariusz Strzępek
Odjechał spod sklepu kradzionym rowerem. Tomaszowscy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży, a skradziony rower powrócił do właścicielki.

Rankiem 20 października 2016r. w miejscowości Czerniewice skradziono rower pozostawiony przed sklepem. Wartość strat zgłaszająca oszacowała na 500zł. 

 

- Zbierając dowody policjanci z miejscowego komisariatu sprawdzili monitoring sklepu, którego zewnętrzna kamera zarejestrowała moment kradzieży, kiedy sprawca wsiadł na rower i nim odjechał. Dzięki temu funkcjonariusze zdobyli jego rysopis i mogli wstępnie go wytypować - informuje asp. sztab. Ilona Białowąs t 

 

Podczas sprawdzania okolicy stróże prawa zauważyli mężczyznę i zatrzymali go. 52-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego był nietrzeźwy. Miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Okazało się, że posiadał aktualnie 4 sądowe zakazy prowadzenia wszelkich pojazdów.

 

Amator cudzej własności był już w przeszłości notowany m.in. za... kradzież roweru. Pokrzywdzona odzyskała swój jednoślad. 52-latek po zatrzymaniu został osadzony w tomaszowskiej komendzie. Po wytrzeźwieniu odpowie za kradzież, złamanie sądowego zakazu oraz jazdę w stanie nietrzeźwości. Sprawę prowadzą policjanci z komisariatu w Czerniewicach.

 

[reklama2]

 

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe